Tvarumas mados ir kūrybos sektorių (MA)

Tvaraus dizaino strategijos ir valdymo metodus kūrybinių industrijų kurti - nuo magistrantūros programa tvarumą Mada ir Creative Industries pokyčių agentai, kurie daro visapusišką pokytį kūrybinių industrijų su holistinio, tvarumas orientuotą požiūrį.

Ši unikali programa yra skirta tiek dizainerių ir sprendimas orientuotas vadovams, kurie turi išteklių sąmoningumą ir ekologiškai nei nori poziciją etiškai, socialiai ir ekonomiškai tvari.

Magistro programa susideda iš keturių pagrindinių studijų srityse "Tvaraus dizaino strategijos", "tvari gamyba ir tekstilė", "Tvari rinkodaros ir verslo" ir "tvaraus dizaino antropologija". Naršyti dizaino pokyčius ir tendencijas, kurios susijusios su išteklių ir medžiagų bei jų perdirbimo kilmės, išmokti sąvokas tvarios gamybos ir tvaraus vartojimo - ir tapti aplinkos ir socialinio valdymo ekspertas.

Seminarai, išvykos ​​ir praktiniai projektai skatina tarptautinį bendravimą ir supratimą pramonėje.

"Kas daro skirtumą?" Jie yra skatinami plėtoti savo vizijas ir dizaino strategijas siekiant tvarių modelius ir juos įgyvendinti.

darbo perspektyvas

Jie turi patirties siekiant padėti įmonėms mados, kino, muzikos ir kultūros pramonės dirigavimo keičiant savo produktų portfelį ir organizavimą. Dirbti kaip tvaraus dizaineris savo etiketę, ar darbe, kaip valdymo orientuota produkto vadybininkas ar ĮSA vadovų tekstilės ir drabužių pramonės ir kitų bendrovių kūrybinės pramonės. Tapkite inovacijų varomoji jėga ir kurti naujus verslo modelius.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Vokiečių

Peržiūrėti 2 daugiau kursų AMD Akademie Mode & Design »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 semestrus
Dieninės
Price
725 EUR
per mėnesį ES, 775 EUR per mėnesį, ne ES.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date