Tvarumo Valdymo Ir Inovacijų Magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Biologai tvirtina, kad gyvename jau šeštąjį masinį rūšių išnykimą, o klimato mokslininkai teigia, kad reikia šiek tiek daugiau nei dešimtmečio, kad būtų galima sumažinti ekstremalių karščių, sausrų, potvynių ir didelio skurdo riziką. Tvarumas yra aktualiausias XXI amžiaus rūpestis. Visame pasaulyje esančios kompanijos yra priverstos apsvarstyti savo poveikį žmonėms ir planetai, kad pasiektų JT darnaus vystymosi tikslų (SDG) ir Paryžiaus klimato susitarimo rezultatus.

JK buvo pirmoji didžioji šalis, oficialiai patvirtinusi pažadą iki 2050 m. Sumažinti anglies išmetimą iki praktiškai nulio, o netrukus po to ES. Tarptautinės veiklos ir tiekimo grandinių dešimtmečius praleidusios organizacijos dabar turi sumažinti savo anglies pėdsaką, sumažinti klimato ir aplinkos riziką, padidinti atsparumą ir integruoti tvarumą į savo veiklą, tačiau tik nedaugelis žino, kaip tai padaryti.

Mūsų įdomios magistrantūros programos tiesiogiai reaguoja į neatidėliotiną naujo tipo profesionalų poreikį - tie, kurie ne tik turi pagrindinius verslo valdymo įgūdžius, bet ir supranta įmonės tvarumą, nori pasikeisti ir, kas dar svarbiau, turi įgūdžių, kūrybiškumo ir naujovių. sukelti teigiamą (ir pelningą) pokytį.

Įmonių tvarumo valdymas yra labai svarbus ilgalaikiam verslo gyvybingumui, nes daugelį jų vis labiau nagrinėja susirūpinta visuomenė ir didėja spaudimas dėl besiplečiančių taisyklių. Jiems reikia žmonių, kurie vertina platesnį savo operacijų ir ryšių su suinteresuotosiomis šalimis kontekstą - žmonių, gebančių išsiaiškinti ir išspręsti problemas, sugalvoti praktinius ir įmanomus sprendimus, po to pereiti permainas.

Spręsdami visa tai ir dar daugiau, mūsų magistrantūra susideda iš trijų temų: tvarumo klausimų (tiek socialinių, tiek aplinkosaugos) analizės, galimų inovatyvių sprendimų (bendradarbiavimo, novatoriškų verslo modelių, projektų ir produktų) kūrimo ir įgyvendinimo bei pokyčių valdymo.

Nuo pat pradžių jūsų mokymasis bus pagrįstas praktika. Bendradarbiausite su įvairiomis partnerių organizacijomis dėl „gyvų“ projektų ir mokslinių tyrimų bei pamatysite, kaip tvarumas yra valdomas tam tikroje socialinėje ir ekonominėje erdvėje. Bendrovės, su kuriomis deramės, apima perdirbimą ir perdirbimą, taip pat šios klestinčios profesinės srities čempionus. Taip pat galite atlikti pasirenkamąją stažuotę kaip disertacijos dalį.

Akcentas yra mūsų tarptautinė išvyka, kuri tęsia praktinį šio kurso aspektą. Kiekvienais metais mes pasirenkame nagrinėti tam tikrą tvarumo iššūkį ar problemą užjūrio šalyje, pavyzdžiui, perdirbimą ar žiedinę ekonomiką.

Mūsų kursai buvo sukurti pasitelkiant įvairius pramonės profesionalus ir įmones, šiuo metu veikiančias tvarumo erdvėje arba palaikančias šią profesiją.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

 • Ši magistrantūra yra ideali neseniai baigusiems studijas ir turintiems aistrą prisidėti prie geresnės ateities, kaip tvarumo eksperto - skatinant tvarius sprendimus, skatinant darnų produkto vystymą ar tvarkant tvarumo ataskaitas, laikantis taisyklių ir keičiantis.
 • Tvarumas yra auganti sritis, kurioje atsiranda vis daugiau darbo galimybių aplinkos apsaugos, socialinės atsakomybės ir verslo pelningumo srityse.
 • Tapkite pasirengę verslui per intensyvią praktinę patirtį ir kryptingas studijas.
 • Jaudinantis mokymas ir mokymasis naudojant tiesioginius atvejo tyrimus ir kviestinius pranešėjus, įtraukiant vadovus ir verslininkus, kurie savo įmones pavertė tvaria įmone.
 • Tvarumas įgyvendinant konsultavimo projektą su kliento įmone praktikoje, įgyjant naujausius įgūdžius, tokius kaip ekspertizė dėl anglies dvideginio ir produkto gyvavimo ciklo analizė.
 • Tarptautinė išvyka studijuoti tvarumo in situ - visos išlaidos įskaičiuotos į studijų kainą.
 • Interaktyvi grupė „Trash Hack“ - verslumo pratybos perdirbant pramonines atliekas.
 • Įdomūs vertinimo metodai, įskaitant modeliavimą, verslo iššūkius, tiriamąsias apžvalgas, grupines užduotis ir vaizdo pristatymus.

Pooling Water

Kurso struktūra

Kursas apima tarpdalykinius įvairių verslo sričių modulius (tokius kaip strategija, operacijų valdymas, skaitmeniniai sutrikimai ir inovacijos, rinkodara ir finansai) kartu su aplinkos tyrimais (tokiais kaip anglies pėdsakas ir poveikio aplinkai vertinimas).

Jūs sukursite geresnį supratimą apie verslo ir visuomenės ryšius ir kaip veiksmingiau bendrauti su suinteresuotų šalių bendruomenėmis. Išmoksite profesionaliai įvertinti savo darbdavio poveikį - ar tai būtų socialinis, ekologinis ar ekonominis. Galiausiai, įvertinę iššūkius, kuriuos tvarumui kelia strateginių sprendimų priėmimas, įgysite įgūdžių ir žinių, reikalingų diegti naujoves, diegdami naujus procesus, produktus ir paslaugas, ir nustatysite būdus, kaip integruoti tvarią praktiką į kasdienę veiklą. dienos verslas.

1 semestras

Pirmiausia apžiūrime iššūkius ir galimybes, kuriuos organizacijoms sukuria visuomenės ir aplinkos problemos, kaip parodyta JT darnaus vystymosi tiksluose. Mes atsižvelgiame į tvarų valdymą visais jo aspektais, daugiausia dėmesio skirdami realaus gyvenimo problemoms, tokioms kaip energijos šaltinių sumažinimas ar keitimas, arba kaip paveikti tiekėjų elgesį. Mes atsižvelgiame į ekologiškos rinkodaros svarbą - kaip reklamuoti produktus ar paslaugas atsižvelgiant į jų naudą aplinkai, nesvarbu, ar, pavyzdžiui, jie pagaminti tvariai, ar juose nėra toksiškų medžiagų, ozoną ardančių medžiagų, ar jų pakuotės yra minimalios . Jūs įgysite gilesnį supratimą apie verslo naujoves ir tai, kaip įmonės gali išnaudoti atsirandančias tvarumo galimybes.

2 semestras

Mūsų tikslas yra suteikti jums įgūdžių ir žinių, kad būtų galima sukurti pasirengimą pokyčiams įvairių tipų organizacijose, tada sėkmingai įgyvendinti pokyčius. Mes svarstysime, kaip pagerinti įmonių tvarumo atskaitomybę, nagrinėdami metodus ir sistemas, skirtus stebėti anglies dvideginio išmetimą ir gamtos išteklių bei energijos naudojimą. Be santykių su darbuotojais, mes žiūrime ir į platesnes suinteresuotųjų šalių bendruomenes bei įmonių poreikį skatinti tvarias tiekimo grandines, ekologišką logistiką ir viešuosius pirkimus. Galiausiai, pasirinkdami mokslinių tyrimų arba darbu pagrįstą projektą, ištirsite ir pranešite apie dabartinio tvarumo valdymo ir praktikos problemas.

Moduliai

Šie moduliai rodo, ką jūs mokysitės šiuo kursu.

Pagrindiniai moduliai

 • Tvarios ateities strategijos
 • Tvaraus pasaulio rinkodara
 • Skaitmeninis sutrikimas ir tvarūs naujoviški verslo modeliai
 • Lyderystė ir pokyčių valdymas sudėtingame pasaulyje
 • Bendradarbiavimas, bendradarbiavimas ir ekologiškos tiekimo grandinės
 • Tvarumas praktikoje
 • Tvarumo analizė ir ataskaitų teikimas
 • ĮSA ir tvarumas kontekste

Patekimo reikalavimai

 • Mažiausias žemesnės antrosios klasės pagyrimo laipsnis (2: 2).
 • Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turėtumėte turėti IELTS 6.5, parašytą bent 6.0.
 • Pareiškėjai privalo pateikti vieną nuorodą.

132578_pexels-photo-1311518.jpeg

Karjera

Tvarumas yra viena iš sparčiausiai augančių šiandienos pramonės šakų, o daugialypės kvalifikacijos verslo vadybininkų, turinčių specialių žinių tvarumui spręsti, poreikis yra milžiniškas. Viso pasaulio organizacijoms reikia žmonių, suprantančių tvarumą, asmeninį vientisumą, gerų žmonių įgūdžius, stiprius tinklų kūrimo įgūdžius ir sugebėjimą skatinti pokyčius.

Galite atsidurti dirbdami įmonėje arba kaip konsultantai, kurie padeda įmonėms kurti aplinkosaugos vadybos strategijas, analizuoti produktų ir procesų poveikį aplinkai. Galėtumėte specializuotis tvarumo veiklos ir strategijų projektų valdyme arba ataskaitų teikimo ir atitikties įsipareigojimuose. Arba, jei laikote save labai kūrybingu, galbūt norėsite sutelkti dėmesį į tvaresnių produktų kūrimą ir indėlį į gaminių atnaujinimą ir perdirbimą.

Pramonės nuorodos

Vestminsterio verslo mokykla yra vienas iš pirmaujančių Londono verslo mokymo centrų. Dėstoma Londono centre, arti daugelio miesto nacionalinių, tarptautinių ir pasaulinių darbdavių, taip pat jo politinių, žiniasklaidos ir finansinių paslaugų srityse, ir mes akcentuojame įgūdžius, galimybes ir savybes.

Taikomi projektai ir pasirenkama stažuotė ne tik išplės jūsų profesinius tinklus, bet ir tiesiogiai padidins ankstyvo įsidarbinimo perspektyvas baigus studijas.

Darbo vaidmenys

Šis kursas paruoš jus tokiems vaidmenims kaip:

 • Aplinkos apsaugos konsultantas
 • Produkto tvarumo vadybininkas
 • Tvarumo konsultantas
 • Tvarumo projekto vadovas (miestai ir regionai)
 • Tvarumo ataskaitų vadovas Absolventų darbdaviai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau