Vadovaujantis pasaulinės lyderystės magistru

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Strateginė pasaulinė lyderystė ketvirtajai pramonės revoliucijai

Dirbtinis intelektas, daiktų internetas, kibernetinis saugumas, blokas. Darbo ateitis čia - ir tai keičia viską. Šiandienos vyresnieji vadovai turi būti pasirengę 4-osios pramonės revoliucijos iššūkiams ir galimybėms. Nuo jų priklauso organizacijos, aplinkos ir visuomenės sėkmė ir stabilumas. Pasauliui reikia savo sudėtingos ir visapusiškos pasaulinės perspektyvos, kad būtų galima panaudoti technologinės transformacijos galią per strateginę, įtakingą lyderystę, kuri užtikrina tvarius sprendimus visose pramonės šakose, kultūrose ir aplinkoje visame pasaulyje.

Pažangus turinys. Naujoviškas pristatymas

„Thunderbird“ pasaulinio lyderystės magistras

Su šešiais vietiniais moduliais dinamiškose pasaulio vietose ir sudėtinguose internetiniuose kursiniuose darbuose „Executive MGLAS“ nesuteikia tradicinių, užrakintų žingsnių kitų studijų programų mokymo programų, kad panardintų jus į praktines, kultūriniu požiūriu sudėtingas vadovavimo situacijas, kurios išplės jūsų pasaulinį mąstyseną, sustiprins savo vykdomosios valdžios atstovus ir paspartinkite savo karjerą.

114241_EMGLS01.jpg

Jūsų vykdomo augimo trajektorija reikalauja elito mokymo

„Executive MGLAS“ programa užima jums pasaulinę pažangą. Per integruotą mokymo programą, atitinkančią strateginį teminį modelį, atspindinčią vykdomųjų sprendimų priėmimo tikrovę, dalyvausite internetiniuose kursuose ir praktinėse mokymosi galimybėse. Šie kursai kuria pasaulinį mąstyseną ir atneša jums akis į akį su pasaulio lyderiais, kurie formuoja politiką ir pramonę visame pasaulyje.

Galinga profesionali patirtis

 • Dalyvaukite išskirtiniuose verslo ir vyriausybių apskritojo stalo diskusijose, kuriam vadovauja pripažintos „Thunderbird“ bendruomenės nariai.
 • Dalyvaukite tiksliniuose apsilankymuose svetainėse, kurios suteikia prieigą prie regioninio verslo.
 • Pasinerkite į realaus pasaulio veikimo pavyzdžius dėl technologinių pokyčių.
 • Atraskite sudėtingas galimybes, atsirandančias dėl pramonės konvergencijos.
 • Ištirti talentų įsigijimą ir vystymąsi technologijų ir daugelio kultūrų aplinkoje.
 • Sukurkite savo vadovų dalyvavimą vadovavimo tobulinimo instruktavimo ir „capstone“ pratybose.

Strateginiai „Capstone“ pristatymai

 1. „Gamechanger“ projektas - per šį organizacinį lygmenį pasiekiamus rezultatus, jūs parengsite planą, kuriame bus apibūdinta jūsų pramonės ateitis, kaip jūsų įmonė gali vėl įsitvirtinti šioje ateityje, ir koks bus jūsų vaidmuo šiame transformavime.
 2. Lyderystės plėtros planas - per šį individualaus lygio pasiekiamumą, dirbsite su patarėju / treneriu, kad būtų sukurtas asmeninis jūsų stipriųjų ir silpnųjų pusių vaizdas ir sukurtas Pathway į ilgalaikį lyderystės efektyvumą.

Priėmimo profilis

 • 8 metų vadovavimo patirtis
 • Nereikalaujama GMAT
 • „TOEFL“ reikalingas angliškai nesusijusiems kalbėtojams

Paraiškos procesas

Pateikite savo internetinę paraišką. Įtraukti atnaujinimo, esė ir transkriptus iš ankstesnių laipsnių. Kvalifikuoti kandidatai gaus 3 interviu su vyresniais fakultetais ir darbuotojais.

Paraiškų pateikimo terminai

Paraiškos priimamos nuolat, iki programos pradžios. „Thunderbird“ pasaulinės lyderystės magistro įkūrimo kohortas

Mokymai

 • Prašymo mokestis (vidaus): 70 USD
 • Paraiškos mokestis (tarptautinis): 115 USD
 • Programos indėlis: $ 500
 • Programos kaina: $ 125,000

Mokymas gali keistis. Mokymas apima visas knygas, medžiagas, apgyvendinimą vietinių modulių metu ir kartais grupinius patiekalus. Kelionė į ir iš klasės modulių neįtraukta.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

Educating global leaders who create sustainable prosperity worldwide. Only Thunderbird equips you with the skills to lead in the volatile global marketplace. With courses that go far beyond the typica ... Skaityti daugiau

Educating global leaders who create sustainable prosperity worldwide. Only Thunderbird equips you with the skills to lead in the volatile global marketplace. With courses that go far beyond the typical business-school curricula, Thunderbird’s world-renowned faculty deliver up-to-the-minute, real-world training in the intricacies of doing business in today’s interconnected world economy. Skaityti mažiau