Vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

109610_Clipboard01.jpg

Vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių vadybos magistro kursai yra teikiami Saint-Joseph universiteto (USJ) humanitarinių mokslų fakultete, humanitarinių mokslų universitete, esančiame Damasko kelyje, Beiruto centre.

Mokymo kalbos yra prancūzų, anglų ir arabų kalbos. Kiekviena iš šių kalbų vartojama pagal mokymo programą ir mokymo vienetą.

Mokymus organizuoja daugiau kaip 20 mokytojų-mokslininkų ir profesionalų iš Libano ir užsienio įmonių. Be to, reguliariai kviečiami išorės garsiakalbiai iš prestižinių universitetų visame pasaulyje, būtent Prancūzijos.

Vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių magistro laipsnis yra pradinis diplomas savo srityje Libane, suteikiantis mokymą nuo tada, kai jį įkūrė USJ 1997 metais. Nuo tada jis mokė daugumą žmogiškųjų išteklių vadovų ir profesionalų, veikiančių Libane, taip pat Vidurio Rytuose ir Persijos įlankos regionuose. Tarp jos absolventų yra daugelio prestižinių Libano ir tarptautinių korporacijų žmogiškųjų išteklių vadybininkai.

Daugiau informacijos rasite „Saint-Joseph University of Beirut“ svetainėje.

Programa

Magistro studentai gali rinktis 2 mokymo programas, prancūzų kalbą arba anglų kalbą.

Vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo magistras susideda iš 100 Europos kreditų perkėlimo sistemos (ECTS), kaip kursų reikalavimų, be 20 ECTS disertacijos. Klasės paprastai pristatomos po 3 popietes per savaitę, be to, vyksta intensyvios visos dienos sesijos. Programos tikslas - suteikti žmogiškųjų išteklių specialistams reikalingas žinias ir žinias, kaip reaguoti į rinkos poreikius.

Be kitų kursų, programa apima:

 • Vadovavimas
 • Organizacinė elgsena ir analizė
 • Komandos valdymas darbo vietoje
 • Sveikata, sauga ir gerovė.
 • Veiklos valdymas
 • Strateginis darbuotojų planavimas
 • Kompensacija ir išmokų valdymas
 • Darbo ir socialinės apsaugos teisė
 • Atrankos ir įdarbinimo procesas
 • HRM programinės įrangos programos
 • Keisti valdymą

Sužinokite daugiau apie studijas kaip tarptautinį studentą USJ šiuo adresu: https://www.usj.edu.lb/sri/index_en.php

Įmonės stažuotė

Stažuotė yra integruota į kiekvieno studento akademinę programą; juo siekiama leisti jam / jai pritaikyti savo akademines priemones, tiek konceptualias, tiek profesionalias, siekiant sustiprinti savo profesines kompetencijas.

Dvigubas diplomas

109611_Clipboard01df.jpg

2018 m. Gruodžio mėn. Menų ir humanitarinių mokslų fakultetas pasirašė susitarimą dėl mainų ir dvigubo diplomo su CELSA „Sorbonne Université“ (L'École des Hautes etudes en l'information et de information et de la kommunikacija) vadovams ir žmogiškųjų išteklių valdymui. .

Kai kurie studentai kasmet atrenkami į savo antrąjį magistro kursą Prancūzijoje ir gauna magistro laipsnį iš CELSA, taip pat iš USJ. Keitimasis taip pat apima CELSA-USJ profesorius ir tyrėjus.

109612_3.jpg

Patekimo reikalavimai

Kandidatas turi turėti bent bakalauro laipsnį bet kurioje specialybėje. Nepaisant to, kad nėra priėmimo testo, kandidatas turi įrodyti aukštą HR susidomėjimą per pokalbį su magistro direktoriumi. Profesinė patirtis šioje srityje yra pliusas.

109613_4.jpg

Mokymas ir mokesčiai

Vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo magistras susideda iš 120 ECTS. Kredito kaina kiekvienais metais skiriasi; šiuo metu ji yra 178 $. Todėl bendras mokestis už mokslą yra 21 360 USD. Galima gauti keletą finansinės pagalbos formų už bendrą arba dalinę studijų mokesčio sumą.

Stipendijos tarptautiniams studentams

Siekdama skatinti tarptautinį pripažinimą, USJ sukūrė tarptautinių studentų studijų finansavimo ir tarptautinio mobilumo skatinimo fondą. Daugiau informacijos rasite https://www.usj.edu.lb/sri/bourseint.html

Doktorantūros studijų atidarymas

Neseniai pradėtas vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo doktorantūros ciklas, ir keli doktorantai jau rašo savo disertacijas. Doktorantūros studijas gali teikti studentai, turintys aukštą akademinio ir profesinio pasirodymo lygį. Priėmimas grindžiamas kandidato bylos tyrimu.

Paraiškų teikimo tvarka

Prašymo forma svetainėje: https://www.usj.edu.lb/sri/bourseint_en.html

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance wit ... Skaityti daugiau

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the provisions of the private higher education that governs higher education in Lebanon. Skaityti mažiau