Vadybos magistras tarptautiniame versle (100% internete) - anglų trasa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vis labiau globalizuotame ir konkurencingesniame pasaulyje, kuriame esama ir ateities verslas yra užsienio rinkose, Tarptautinio verslo vadybos magistras (EMIB) padeda išspręsti augančią tarptautinės verslo ir užsienio prekybos profesinės patirties paklausą.

Vykdomosios magistras tarptautiniame versle (EMIB) yra programa, kurią sudaro 18 vadybos ir vadovavimo kursų. Tai suteiks jums įgūdžių, reikalingų daugeliui strateginių kompanijų, prekiaujančių tarptautinėse rinkose.

Ar esate pasiruošęs iššūkiui?

Mes mokysime jus kaip profesionalą, suteikdami Jums geriausias verslo analizės priemones. Praktiškai išmokti visų įgūdžių, reikalingų tarptautiniu mastu orientuotos įmonės valdymui ir administravimui.

Įgyti valdymo įgūdžius ir metodus, reikalingus bendravimui, valdymui ir deryboms pasauliniu mastu.

 • Dirbkite per iššūkius naujausiose tarptautinėse valdymo tendencijose, įgyvendindami vykdomųjų sprendimų priėmėjo vaidmenį realiame verslo scenarijuje.
 • Mokyti ir tobulinti visus įgūdžius, reikalingus vadovauti verslui daugiakultūrėje aplinkoje, panaudojant pratimus ir situacijas, kuriose dalyviai patiria iššūkį dirbti pasauliniame kontekste, kartu su skirtingomis kultūromis.
 • Pasidalinkite patirtimi su dalyviais iš viso pasaulio, visada su įvairių sričių aukščiausio lygio mokytojų eksperto pagalba, dalijantis žiniomis ir patirtimi per praktines, švietimo ir interaktyvias mokymo priemones.

Mokymo planas

9 pagrindiniai kursai

 • Strategija
 • Tarpkultūrinis valdymas
 • Rinkodara globalizuotame pasaulyje
 • Tarptautinio verslo plėtra
 • Skaitmeninis Marketingas
 • HRM tarptautinėse organizacijose
 • Finansinės atskaitomybės analizė
 • Tarptautinis projektų valdymas
 • Derybos

5 specializuoti kursai

pasirinkti iš žemiau pateikto sąrašo:

 • Vadybos ekonomika
 • Naujovės
 • Operacijų valdymas
 • Skaitmeninis transformavimas
 • Organizacinis elgesys
 • Lyderystė ir emocinis intelektas
 • Finansų valdymas
 • Dideli duomenys

Priėmimo kriterijai

 • Bakalauro / magistro laipsnis ir
 • 2 metų profesinė patirtis, susijusi su programa

Įtraukiami dokumentai

 • Bakalauro / magistro diplomo kopija
 • Vienas informacinis laiškas
 • Motyvacinis laiškas
 • Naujausia gyvenimo aprašymo versija
 • Asmens tapatybės kortelės / paso kopija
 • Nuotrauka jpg formatu

Svarbu žinoti: studentai, kurie privalo patvirtinti savo dokumentus, gali pradėti kursą prieš gaunant patvirtintą dokumentaciją ir per pirmuosius metus pateikti atitinkamus dokumentus.

Sėkmės istorijos

117869_robert_castaneda.JPG

Roberto Castañeda

„EXEDIA Group“ vyresnioji vadovė, pasaulinės klientų operacijos

Salvadoras

Ši programa yra labai susijusi su mokymosi tipu ir ką jūs galite tiesiogiai kreiptis į savo darbą“

„Šią programą aš renkuosi, atsižvelgiant į mokymo programų tvirtumą, lankstumą ir taikymo apimtį. Ši programa yra susijusi su rankomis dėl mokymosi tipo ir ką galite kreiptis tiesiogiai į savo darbą. Tai buvo pagrindinis mano sprendimas priimant šią programą.

Nepaisant to, kad yra internetinė programa, sąveikos lygis yra labai aukštas, o grįžtamojo ryšio lygis yra labai individualus ir pritaikytas personalui. Tai, ką aš tikrai myliu, yra tai, kad gausite daug atsiliepimų apie kiekvieną užduotį ir kad jūs taip pat galite pamatyti, ką jūs darote savo kasdieniame darbe. Ne tik jūs daug išmokote iš profesorių, bet ir daug mokosi iš dalyvavimo, iš įvairių klasių draugų, visų skirtingų diskusijų ir kvietimų dalyvauti, kuriuos dėsto profesoriai.

Tikrai galiu pasakyti, kad tapau labiau apvalus profesionalas dėl visų žinių, kurias įgijau kursuose. “

117872_riccardo_mariani.JPG

Riccardo Mariani

Projekto vadovas
Fondazione Italia Uganda Onlus

Italija

Rekomenduosiu EMIB programą žmonėms, kurie yra ambicingi ir nori pagerinti savo profesinę padėtį“

„Viena iš šios programos pridėtinės vertės yra tai, kad galėjau praktiškai įgyvendinti tai, ką aš mokiausi beveik iš karto. Tai suteikė man didžiulį profesionalų postūmį. Kita pridėtinė vertė yra daugiatautė ir daugiakultūriškumas EMIB. Yra daug žmonių iš skirtingų šalių ir tai labai padeda gauti skirtingas perspektyvas ir būdus, kaip tai daryti. Be to, svarbi EMIB vertė yra ir kitų dalyvių asmeninė patirtis ir galimybė sukurti glaudesnius ryšius su profesoriais. “

117871_eric_kouessi_sossou.JPG

Eric Kouessi Sossou

BAIC įmonių bankininkystės departamento vadovas

Benino Respublika / Vakarų Afrika

Ši programa pakeitė mano gyvenimą, pakeitė mano būdo matymo būdą.

„EMIB fakulteto kokybė yra neprilygstama: visi jie yra labai patyrę specialistai ir ekspertai įvairiose srityse. Būdama EMIB dalimi, mano darbas labai paveikė. Aš įgijau daug naujų žinių ir įrankių valdymo, finansų, strategijos, verslo planavimo ir daugelio kitų aspektų požiūriu. Taip pat pasikeitė mano mąstymo būdas: aš dabar esu kritinis mąstytojas, turintis naują būdą planuoti savo veiklą ir strategiškai pamatyti dalykus. Dabar matau didelį! ”

117870_margaux_chauve.JPG

Margaux Chauve

Bendravimas Afrikos patarėjas
TOTAL SA

Prancūzija / JAV

Aš renkuosi EMIB programą, nes norėjau įsitikinti, kad aš galiu sutelkti dėmesį į savo karjerą ir darbą, išlaikydamas visą lankstumą su aukštos kokybės studijomis“

„Nuo tada, kai pradėjau programą, aš tikrai jaučiu, kad aš vystosi, nes galiu išplėsti visus šiuo metu vykdomus projektus. Galiu giliai įeiti į klausimus ir turėti geresnius ir pritaikytus pokalbius su skirtingomis sritimis.

ESCP Europe lygis ESCP Europe yra labai aukštas. Ne tik mes turime daug dirbti su viktorinomis, perduoti dokumentus, bet profesoriai mums labai prieinami elektroniniu paštu arba skambučiais ir jie taip pat mėgsta siųsti mums laikraščius, kad suteiktume mums papildomą mylią geriau suprasti mūsų kursus. “

117868_jia_wu.JPG

Jia Wu

Elektroninės komercijos vadovo pavaduotojas
ECOVACS robotai, Vokietija

Kinija

Šiandien žmonėms reikia tarpkultūrinės, daugiakultūrinės patirties, ir aš tikrai manau, kad tikras geras tokio pobūdžio turtas yra susitikti su tiek daug žmonių iš viso pasaulio“

„Šiandien vis daugiau žmonių reikia tarpkultūrinės ir daugiakultūrinės patirties. Vienas iš šios programos turtų yra susitikimas su daugybe įdomių žmonių iš viso pasaulio. EMIB galite mokytis iš visų jų kultūros ir verslo srityse, taip pat keistis gerąja patirtimi ir padėti vieni kitiems. EMIB studijavimas Susitikau su daugeliu įdomių žmonių, kurie padėjo išplėsti savo veiklos sritį. “

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... Skaityti daugiau

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Skaityti mažiau
Ispanija internete , Madridas + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited