Valdymas: organizacinė vadovavimo ir keisti kelias

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kiekviena organizacija reikalauja aukšto lygio valdymą, siekiant sklandžiai ir efektyviai. Nuo strategijos ir politikos plėtrai ir inovacijoms, stiprūs vadovai veda sėkmingą verslą, vairavimo juos į priekį ir kelti savo profilį, pelną ir reputaciją. Atidaryti verslo, vadybos ir ekonomikos absolventų Ši magistrantūros yra specialistas programa, kuri statys savo esamų įgūdžių ir žinių ir plėtoti juos magistro lygiu.

Programa supažindina studentus su pažangių vadybos koncepcijų per pagrindinių pamatų dalykų kartu su kartu Organizacinė lyderystė ir pokyčių kelias. Studentai taip pat turi galimybę pasirinkti mišrią keliu maršrutą, pritaikant programą tikslią jų reikalavimus.

Kursinių gali imtis trumpų esė, pratęstas esė, ataskaitas ir pristatymus, per kurį studentai demonstruoja savo žinias ir supratimą formą.

Kodėl studijuoti šį kursą

  • Galimybė studijuoti vieną iš keturių specialistų keliu; Strategija, operacijos, verslumas ir naujovės bei organizacinė lyderystė ir pokyčiai. Studentai taip pat gali studijuoti mišrią kelią, pritaikant programą, kad atitiktų tikslią jų reikalavimus.
  • Remia įvairias karjeros galimybes, įskaitant konsultavimą, mokslinius tyrimus ir politiką bei vadovaujančias pareigas tiek MVĮ, tiek didelėse tarptautinėse įmonėse. Verslininkystės ir inovacijų srityje besimokantys studentai turi galimybę ištirti savo verslą.
  • Birmingemo universitetas yra elitas institucija su pasaulinės klasės universitetų ir įrenginių, ir buvo išrinktas "The Times" ir "Sunday Times University of the Year 2013/14.
  • Birmingemas verslo mokykla yra pasaulinė centras mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos, laikydami "Triple Crown" tarptautinių akreditacijų: AMBA, EQUIS ir AACSB.
  • Jums bus mokomi ekspertų fakulteto draugiškas, palaikančioje ir tarptautinėje aplinkoje su kursinių tik vertinimo struktūra kiekvienam moduliui; 80% Individualus, 20% Grupinis darbas.

Patekimo reikalavimai

Geras pagyrimu laipsnis (2: 1 arba didesnis) arba antrosios pakopos studijų diplomas iš Jungtinės Karalystės universitete ar ekvivalentu. Laipsnis turi būti verslo, vadybos, ekonomikos, apskaitos, finansų ar panašioje dalykinės srities versle. Studentai, neturintys išankstinio tyrimo verslas gali būti domina mūsų magistrantūros Tarptautinio verslo.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2017

Apie mokyklą

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Skaityti daugiau

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Skaityti mažiau