Valdymo ir dizaino magistrantūra (SMD)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Registracijos numeris (ne vietos aukštasis ir profesinis ugdymas (reglamentas) potvarkis: 252569)


Šiandieninėje sudėtingoje verslo aplinkoje, kur tiek daug pasaulinio BVP dabar yra susijusi su paslaugomis, paslaugų mokslas yra ir įdomi, ir svarbi sritis, kurioje verslui reikia didinti savo kompetenciją, kad galėtų išlikti. Šioje programoje atsižvelgiama į paslaugų, sudarančių organizacijų, žmonių, technologijų ir informacijos tinklą, sudėtingumą, kad klientui būtų teikiama vertė.


Koks bus kursas?

Jūs išmoksite struktūrizuoti paslaugų organizavimą ir pažvelgti į paslaugų kokybę iš įvairių tarptautinių sektorių perspektyvų. Visiškai suprasdami tiek klientų, tiek suinteresuotųjų šalių poreikius, galėsite optimaliai informuoti paslaugų dizainą, naudodami tinkamiausias priemones ir metodus. Jums bus mokoma imtis „sistemų“ požiūrio į paslaugas; atsižvelgiant į projektavimą, kūrimą, pristatymą, priežiūrą ir galimą pakeitimą, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus.

"WMG" tarnybų sistemų tyrimo grupė kartu su tokiomis pirmaujančiomis įmonėmis kaip "IBM", "Rolls-Royce" ir "BAE Systems" dirba aktyviai formuojant mokslinius tyrimus ir mokymą, kad galėtų patenkinti didėjančią šios srities ekspertų paklausą.


Baigę darbą

Šis kursas skirtas būsimiems paslaugų teikėjų organizacijų vadovams ir vadovams. Jis nėra konkretus sektoriui ir yra taikomas įvairioms pramonės šakoms, įskaitant sveikatos priežiūrą, finansavimą, IT, kelionių, mažmeninės prekybos, švietimo, naftos ir dujų sektorių, ir netgi gamybos įmonių „servitizavimą“, atsižvelgiant į perėjimą nuo produkto orientavimo į į paslaugas orientuotas mąstymas.

Kaip SMD absolventas, galite tikėtis, kad dirbsite operacijų valdymo, verslo transformavimo, klientų aptarnavimo ir aptarnavimo strategijos vaidmenyse bet kuriame versle, nuo vietos MVĮ iki pasaulinių organizacijų.


Apdovanojimas

Tinkamai baigus programą, "Service Management and Design Degree" magistro laipsnį apdovanos Warwick universitetas. Tai yra identiška JK suteiktam laipsniui.


Pagrindinės WMG programų ypatybės

  • Warwick yra Top 10 universitetas Didžiojoje Britanijoje.
  • Visus modulius Honkongas dėsto mokslininkai iš WMG universitete Warwick, UK, išskyrus tris modulius, kuriuos atlieka Honkongo patentų tarnybų institutas.
  • Gerbiamieji pranešėjai iš pramonės ekspertų.
  • Vienas ar du jūsų kurso moduliai gali būti studijuojami Jungtinėje Karalystėje arba su kitomis WMG partnerių institucijomis, tokiomis kaip Singapūras, Malaizija, Tailandas ir Kipras.
  • Studentams suteikiamos stipendijos už mokslą.
  • Naujoviški ir patikrinti mokymo metodai.
  • Kursai taikomi su realia, naujausia pramonės prasme.
  • Lankstus klasių tvarkaraštis ir programos maršrutas.
  • Karjeros perspektyvų viliojimas.
  • Nėra rašytinių egzaminų. Įvertinta pagal užduotis ir projektą.


Pastaba: aukščiau paminėtas studentų profilis apima studentus iš „Programavimo ir projektų valdymo“ ir „Tarptautinės technologijų valdymo“. Programa pripažįsta pareiškėjus iš įvairių disciplinų.

Pastaba: Tai yra registruotas kursas pagal ne vietinį aukštąjį ir profesinį išsilavinimą (reglamentą). Atskirų darbdavių diskrecija yra pripažinti bet kokią kvalifikaciją, kuri gali būti kuriama.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

Sharing the same vision of providing quality education and striving for excellence, WMG at the University of Warwick and the Vocational Training Council (VTC) have aligned themselves to provide a valu ... Skaityti daugiau

Sharing the same vision of providing quality education and striving for excellence, WMG at the University of Warwick and the Vocational Training Council (VTC) have aligned themselves to provide a valued choice to those who wish to acquire values, knowledge, and skills for enhancing their employability. Skaityti mažiau