Ši programa įgyvendina išskirtinio inžinieriaus mokymo projektą.

Remiantis pagrindiniais dalykais, susijusiais su elektrotechnika, kontroline mokslu ir inžinerija bei kompiuterine mokslu ir technologija, ji siekia apmokyti studentus sistemingai ir profesionaliai žinių apie elektrotechnikos, valdymo teorijos, elektrotechnikos ir kompiuterių programų technologijas, taip pat turėti gebėjimus atlikti darbą, apimantį sistemos analizę ir integraciją, sistemos projektavimą ir eksploatavimą, tyrimus ir plėtrą elektrotechnikos srityje.

Absolventai daugiausia dirba srityse, susijusiose su elektrotechnika, kad atliktų sistemų veikimą, automatinį valdymą, informacijos apdorojimą, eksperimentinę analizę ir tyrimų projektą.

Pagrindiniai kursai yra šie: pagrindiniai elektros grandinių, elektronikos, kompiuterių programavimo kalbos, mikrokompiuterių ir sąsajų teorija, elektrotechnikos technika, elektrotechninių matavimų technologijos, elektros elektronika, elektros mašinos ir diskai, automatinės valdymo teorija, elektros perdavimo ir valdymo sistema, judesio kontrolė Sistemos, energijos konversijos technologijos, pažangiosios statybos, gamyklos maitinimo, elektros inžinerijos ir tinklų bei ryšių technologijos.

Kvalifikacijos

  • Magistro programos kandidatai turėtų būti universiteto absolventai arba baigti iki liepos 31 d. Doktorantūros programos pareiškėjas turi turėti magistro laipsnį toje pačioje pagrindinėje ar santykinėje srityse, interesų;
  • Veiksmingi kinų kalbos įgūdžiai * (4 klasės HSK) arba TOEFL ir IELTS balai.
  • Rekomenduojami du profesoriai.

* Pastaba: kinų (mandarinų) yra pagrindinė mokymo kalba. BIT taip pat siūlo keletą programų anglų kalba. Pareiškėjai, kurie dėsto anglų kalbos programas, neturi turėti kinų kalbos įgūdžių.

Programa mokoma:
  • Kinijos
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Beijing Institute Of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date