Valstybinė įmonė administravimo programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Valstybinė įmonė administravimo programa

Kembridžo absolventas universitetas yra sukurta siekiant suteikti pasaulio lyderių įrankius, tinklo, pasaulinių supratimo ir egzistencinės logika 21st Century pasaulinį turėti poveikį. Kaip dalis šios misijos, Kembridžo absolventas universitetas suteikia tiek pasaulyje vienintelė pasaulinė miesteliu universitetą, ir pasaulis tik magistro ir daktaro laipsnių valstybinė įmonė (SOE) administracija (SOEA) nuo geriausių pasaulio fakultete.

VĮ, yra sub-nacionalinius įmones, taip pat, pavyzdžiui, regioninėmis valstybių, miestų ir vietos valdžios institucijų, ir yra paplitę komunalinių paslaugų ir infrastruktūros pramonės šakose, tokiose kaip energetika, transportas ir telekomunikacijos, kurio veikimas yra labai svarbus plačias gyventojų sluoksniams ir kitų dalių verslo sektoriuje. Todėl SOE s valdymas bus labai svarbus siekiant užtikrinti jų teigiamą indėlį į bendrą šalies ekonominį efektyvumą ir konkurencingumą. Būtent vyriausybėms ", o visuomenė suinteresuota, kad visi šie SOE s kategorijos yra profesionaliai valdomų ir taikomos narę, iš meno praktika. VVĮ -ai gali būti konkurencinga ar ne konkurencingas ekonomikos sektoriuose. Valdymo programa apima skirtumus tarp įtrauktų ir neįtrauktų į biržos prekybos sąrašus VVĮ S, arba tarp visiškai priklausanti, daugumos ir mažumos priklauso SOE s, nes valdymo klausimai yra šiek tiek skiriasi kiekvienu atveju.

akivaizdžiai susiduria iššūkius. Vienas iš jų yra, kad VVĮ -os gali patirti tik tiek, kiek iš nepagrįstai hands-on ir politiškai motyvuotą nuosavybės trukdžių nuo visiškai pasyvus ar tolimoje nuosavybėn valstybei. Taip pat gali būti atskaitomybės skiedimas. VVĮ -ai dažnai apsaugotas nuo dviejų pagrindinių grėsmių, kurios yra būtinos policijos valdymo privataus sektoriaus korporacijų, ty perėmimo ir bankroto. Dar svarbiau, sunkumai kyla iš to, kad dėl VVĮ -ai veiklos atskaitomybė apima sudėtingą grandinę veiksnių (valdymo, Lenta, nuosavybės subjektams, ministerijų, Vyriausybės), be aiškiai ir lengvai atpažįstami, ar nuotolinio, vadovų. Susisteminti šį sudėtingą iš jos atskaitingumą, siekiant užtikrinti veiksmingus sprendimus ir gero valdymo yra iššūkis.

Dėl valstybės nuosavybės komercinių įmonių poreikis svyravo tarp šalių ir pramonės šakų ir paprastai sudaro daug socialinių, ekonominių ir strateginių interesų derinį. Pavyzdžiai apima pramonės politiką, regioninę plėtrą, viešųjų prekių tiekimas ir vadinamųjų "natūralus" monopolijos. Per pastaruosius kelerius taèiau dešimtmečius rinkų globalizacija, technologinių pokyčių ir dereguliavimo anksčiau monopolinių rinkų paragino koreguoti ir restruktūrizavimo valstybinės sektoriuje.

Kad galėtų vykdyti savo pareigas, nuosavybės, valstybė gali gauti naudos iš naudojant pačius sudėtingiausius taikomos priemonės valdant VVĮ s ir verslo įmonių visame pasaulyje. Dėl valstybinių įmonių administravimo programa, bus ne tik studentai dangtis pažangiausius Masters valdiškais administravimo ir Daktaro valdiškais administracijos verslo valdymo turinys, turinys apims sudėtingas ir unikalus dinamiką VVĮ S, pavyzdžiui, įmonių valdymas, sudėtingų politinių ir nevyriausybinių suinteresuotųjų šalių, išlaidos, kapitalo struktūros, Transportas, visuomenės misiją, teisinės ir reguliavimo struktūrų, demografijos, energetikos, infrastruktūros, telekomunikacijų, prekių, pasaulinėse rinkose, ir dar daugiau.

Skirta rengti pasaulio lyderių ir vadovų valdiškais S, ši programa sujungia panardintas regioninį žinių pasaulyje su organizacinės lyderystės, suinteresuotųjų šalių paramos, finansų, investicijų, politinio ir ekonominio išprusimo, pasaulio rinkose ir verslo valdymo įgūdžius, siekiant patobulinti sprendimą, įgūdžius ir instinktai naršyti sudėtingus santykius tarp valstybės, verslo ir privataus sektorių, tuo pačiu garso valdymo sprendimus už $ trilijoną investavo į VVĮ s pasaulyje.

Studijas

Per mūsų specialistų ir ekspertų tokiose srityse kaip verslo vadybos, pasaulio rinkose, politinių derybų, mūsų studentai gauna:

• apžvalga teisinę ir reguliavimo sistemą už VVĮ -ai;
• Valstybinė einantis kaip savininkas;
• Nešališkas akcininkų traktavimas;
• Santykiai su suinteresuotaisiais subjektais;
• Susitikimas ir generalinis suinteresuotųjų šalių lūkesčius valdiškais S;
• Gyvenamasis Įmonės valdymo patirtis;
• didinant efektyvumą bei rezultatus VVĮ -ai;
• Kapitalo rinkų ir VVĮ -ai;
• Socialinės ir visuomenės misija VVĮ -ai;
• Skaidrumas ir atskleidimas; ir
• atsakomybė tarybų VVĮ Š.

Šie tikslai yra įvykdyti taikant integruotą mišinio pasaulio mastu kohortos pakrovimas intensives, paskaitų, Kembridžo Lyderystė Panardinamas metodas Verslas (AUKŠTĖKIT) Gyvenimas investicinių portfelių, atvejų analizė, grupės diskusijos, ir modeliavimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2015

Apie mokyklą

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Skaityti daugiau

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Skaityti mažiau