Vandens išteklių inžinerijos magistras (Leuven ir kt.)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vandens išteklių inžinerijos magistras sprendžia su vandeniu susijusius klausimus išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse, daugiausia dėmesio skiriant pastarosios problemoms. Bendro programos tikslas yra ugdyti specialistus ir mokslininkus, kurie veiksmingai prisideda prie vandens išteklių vystymo ir valdymo vietos ir pasauliniu mastu.

Kas yra Vandens išteklių inžinerijos magistras?

Magistrantūros programa numato daugiadalykį ir aukštos kokybės universitetinį išsilavinimą vandens išteklių inžinerijos srityje. Studentai bus apmokyti techninėmis ir valdymo žiniomis ir įgūdžiais:

(i) sėkmingai planuoti, projektuoti, eksploatuoti ir valdyti vandens išteklių projektus; ir

(ii) konsultuoja ir palaiko valdžios institucijas sprendimų priėmimo ir politikos formavimo srityse, kurios skatina saugų nuotėkų panaudojimą ir pakartotinį naudojimą bei teisingą vietinių, regioninių ir pasaulio vandens išteklių paskirstymą ir išsaugojimą.

Vandens išteklių inžinerija nagrinėja metodus ir metodus, taikomus tiriant:

 • vandens poreikiai žemės ūkiui, pramonei, namų ūkiui, poilsiui, navigacijai, hidroelektrinei.
 • problemos, susijusios su lietaus vandens nutekėjimu ir potvynių žalos mažinimu.
 • problemų, susijusių su vandens kokybe upėse ir vandeninguose sluoksniuose, erozija, nusodinimu, ekosistemų ir kitų gamtos išteklių apsauga.
 • integruotas vandens valdymas.
 • instituciniai, socialiniai ir ekonominiai bei politiniai klausimai, susiję su vandens išteklių vystymu ir valdymu.

Pasirinkę 3 pasirenkamuosius kursus ir konkrečią baigiamojo darbo temą, galite pritaikyti savo studijų programą pagal savo interesus.

IUPWARE programa suteikia puikią galimybę formuoti tvirtą pagrindą tiems, kurie nori siekti pažangesnių studijų arba specializuotos karjeros vandens išteklių inžinerijos srityje. Viena iš programos privalumų - tai jaukus teorijos ir praktikos derinys, suteikiant studentams išsamų supratimą apie aptariamas temas. "IUPWARE" taip pat siūlo puikią galimybę susitikti su įvairiais žmonėmis ir mokytis skirtingų kultūrų.

Paraiškų teikimo terminas 2020-2021 metams

 • 2020 m. Kovo 1 d. (Ne EEE piliečiams)
 • 2020 m. Birželio 1 d. (EEE piliečiams)

KU Leuven naudoja internetinę paraiškų sistemą. Galite atsisiųsti ir pateikti savo paraiškos formą per www.kuleuven.be/application. Studentai su flamandų išsilavinimu gali konsultuotis www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Mokestis už mokslą

2019-2020 mokslo metų studijų mokestis yra 938,8 euro. Naujausios informacijos ieškokite svetainėje: www.kuleuven.be/tuitionfees.

Tai yra pradinė magistrantūros programa, kurią galima taikyti visą ar ne visą darbo dieną.

Ar tai tinkama programa man?

Kandidatai turi turėti bakalauro laipsnį iš keturių pakopų žemės ūkio, civilinės ar aplinkos inžinerijos programos. Tyrimo rezultatai turėtų atitikti Flandrijoje galiojančią 70% leidimo vertę. Studentai turi turėti įrodytą anglų kalbos mokėjimo įgūdžius. Pareiškėjai iš angliski kalbančių šalių turi turėti TOEFL balą bent 550 raštiško testavimo ir 213 kompiuterinio testo arba lygiaverčių rezultatų panašų kalbos testą.

Studentai iš 5 pakopų inžinerijos ar lygiaverčio laipsnio, įskaitant būtinas antrosios pakopos studijas, gali būti atleisti nuo 60 ECTS. Paraiškos vertinamos individualiai.

Karjeros keliai

Karjeros perspektyvos vandens sektoriuje yra puikus. Vandens sektorius pasirodė esąs stabili darbo aplinka, kurioje nuolat didėja poreikis aukštos kvalifikacijos specialistų. Programos absolventai susidurs su vandens išteklių naudojimu ir valdymu, o mažesniu mastu - ir su švietimu ir moksliniais tyrimais. Todėl absolventai yra pasirengę atlikti tiek profesinį, tiek akademinį vaidmenį. Programos akademinis išsilavinimas ne tik rengia vandens sektoriaus specialistus, bet ir būsimus dėstytojus bei mokslo darbuotojus, sukuriantį daugelio šalių dauginimąsi.

Vyriausybės agentūros, geriamojo vandens bendrovės ir kitos bendrovės atlieka lemiamą vaidmenį valdant esamus ir būsimus vandeningus sluoksnius bei upių baseinus. Jiems reikalingi gerai apmokyti vandens specialistai. Daugelis absolventų dirba privačiose įmonėse, pavyzdžiui, konsultavimo įstaigose ir pramonės įmonėse. Kiti dalyvauja nevyriausybinių organizacijų karjeros procese.

Tikslai

Absolventas (can)

 1. Turi techninių ir mokslo žinių bei integracijos įgūdžių, kad konsultuotų ir remtų valdžios institucijas sprendimų priėmimo procese bei politikos ir taisyklių, skirtų vandens išteklių valdymui, vandens poreikių tenkinimui ir dabartinių ir būsimų kartų prieinamumui užtikrinti.
 2. Turi specializuotų žinių apie modeliavimo įrankius ir praktinius įgūdžius modeliavimo metu planuojant, projektuojant, eksploatuojant ir valdant konkrečias vandens išteklių sistemas.
 3. Analizuoti ir interpretuoti vandens išteklių valdymo ir hidrologinius duomenis bei erdvinius duomenis ir naudoti vandens išteklių stebėjimo matavimo metodus.
 4. Suprasti ir analizuoti institucinius, socialinius, ekonominius ir politikos klausimus, susijusius su vandens išteklių vystymu ir valdymu.
 5. Suprasti ir analizuoti problemas, susijusias su lietaus ir potvynių kontrole, drėkinimu ir drenažu, požeminiu vandeniu, vandens valymu, ekosistemų ir kitų gamtinių išteklių vandens kokybės užtikrinimu.
 6. Susijungti su kitais atitinkamais mokslo sričiais ir integruoti juos, kad būtų parengti tvarūs sprendimai, kuriais būtų remiamas integruotų vandens išteklių valdymo (IWRM) principų įgyvendinimas taikant atitinkamą mokslo ir politikos sąsają.
 7. Parodo kritinį svarstymą ir apmąstymą apie žinomas ir naujas teorijas, modelius ar interpretacijas specialybės.
 8. Planuoti ir vykdyti tikslinį duomenų rinkimą arba modelio modeliavimą savarankiškai ir kritiškai vertinti rezultatus.
 9. Pateikite asmeninius mokslinius tyrimus, mintis, idėjas ir profesinės veiklos pasiūlymų nuomones tinkamu būdu, tiek raštu, tiek žodžiu, bendraamžiais ir plačia visuomene.
 10. Funkcija tarpdisciplininėje komandoje.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

The broad range of educational programs in bioscience engineering at Bachelor and Master level reflects the all-around character of our Faculty. For these educational programs, it is important to rely ... Skaityti daugiau

The broad range of educational programs in bioscience engineering at Bachelor and Master level reflects the all-around character of our Faculty. For these educational programs, it is important to rely on the strengths of the scientific and innovative research. This is carried out in three departments: the Department of Earth and Environmental Sciences, the Department of Biosystems and the Department of Microbial and Molecular Systems. For educational and research purposes, the Faculty can use various facilities such as the Centre of Fruit Culture, the Experimental Farm for Animal Breeding, and the Greenhouse Facility with as well moderate as (sub)tropical environments. Skaityti mažiau