Vandenynų inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

  • Vandenynų inžinerijos ir laivų technologijos fakultetas
  • Specializacija: Jūrų inžinerija ir energetika jūroje
  • Specializacija: laivų technologija ir ofšorinė inžinerija
  • Gautinas laipsnis: inžinerijos magistras
  • Trukmė: 2 metai (4 semestrai)
  • Kalba: Anglų

Sea Boat

Tikslas yra suteikti pažangias inžinerijos žinias vandenynų inžinerijos srityje, įskaitant dvi pagrindines specializacijas: laivų technologiją ir jūrų inžineriją, jūrų inžineriją ir jūroje vykdomą energetiką.

Studentai įgis išsamių žinių apie tokius dalykus kaip jūrų taikomoji informatika, CAE ir projektavimo įrankiai, laivų ir jūrų energetikos sistemų projektavimas, laivų ir jūrų konstrukcijų dinamika, pažangi jūrų konstrukcijų mechanika, laivų ir jūrų konstrukcijų projektavimas, jūrų ir jūrų sistemos ir įranga , Vandenynų inžinerijos modeliavimas ir modeliavimas, patikimumas, saugos ir rizikos analizė, pažangi medžiagų inžinerijos ir gamybos technologija, jūrų ir intermodalinis transportas, finansai ir ekonomika inžineriniame projekte, jūrų aplinkos apsauga ir optimizavimas inžineriniame projekte.

Studentai susiduria su realiu projektavimo procesu ir rengia baigiamąjį darbą bendradarbiaudami su fakulteto pramonės partneriais.

Programa remiama ir organizuojama bendradarbiaujant su „Det Norske Veritas“ - „Germanischer Lloyd“ (DNV GL).

Patekimo reikalavimai

B.Sc. jūrų architektūros, jūrų inžinerijos, mechanikos, civilinės inžinerijos, energetikos / energetikos, transporto srityse.

Karjeros galimybės

Absolventai yra kvalifikuoti dirbti: jūrinės aplinkos įmonių, tokių kaip laivų statyklų, remonto laivų statyklų, ir kitų bendrovių, bendradarbiaujančių su laivų statybos pramone, darbuotojai, laivų projektavimo-statybos biurų darbuotojai, mokslinių tyrimų institutų darbuotojai, klasifikacinių bendrovių darbuotojai.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Skaityti daugiau

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Skaityti mažiau