Ši programa yra prieinama tik kaip antroji Dvigubo laipsnio programos dalis, kai studentai baigė vienerių metų MBA arba magistro tarptautinio verslo. Jis bus prieinamas kaip dieninių vienerių metų programa San Franciske, skirta 2018 m. Rugsėjo mėn. Pradžios terminui. masterbstat01Sužinokite, kaip išversti didelius duomenis ir analizę į veiksmus ir įgyti 3 metų OPT darbo vizą JAV. Kadangi didelių duomenų svarba tampa vis svarbesnė, vienerių metų "Hult" verslo analitiko magistro laipsniui suteikiamas analitinis ir verslo gebėjimas išversti duomenų statistiką ir analizę į veiksmą.

Vietos

Pradėkite savo verslo analitikos magistro studijas Sanfrancisko, tada pasirinkite bet kurią kitą dviejų universitetų miestą, kaip "Hult" unikalų "Global Campus Rotation" dalį.

Jūsų verslo analitiko magistras iš pirmo žvilgsnio

Kas yra ši programa? Kandidatai, kurie neseniai baigė universitetą ar koledžą, taip pat asmenims, turintiems iki trejų metų darbo patirties, kurie nori daryti įtaką verslo sprendimams ir strategijai, taikydami prognozuojamus duomenų ir verslo analitikų pajėgumus. Ne JAV gyventojai, gaunantys "Business Analytics" magistro laipsnį, taip pat turės teisę gauti trejų metų OPT (papildomą praktinį mokymą) po studijų. OPT paprastai yra 12 mėnesių, todėl šis laipsnis ypač gerai tinka tiems, kurie tikisi dirbti JAV po jų laipsnio. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis. Ką sužinosite. Tokios įmonės kaip "Google", "Facebook" ir "Amazon" parodė, kad didelio masto vartotojų duomenų prognozavimo galia yra pelninga. Šiame naujame pasaulyje informacijos pertekliaus, darbdaviai aktyviai siekia kandidatus, kurie turi galimybę išversti duomenis į apčiuopiamų sprendimų. "Hult" vienerių metų verslo analitikos magistro laipsnis padės jums susikurti statistinę analizę ir verslo žinias, kad galėtumėte atlikti prasmingus ir įtakingus įnašus. Kodėl Hult? "Hult" miestelyje "San Francisco" jūs sužinosite, kaip panaudoti informacijos galią šalia prestižinių profesionalių pavadinimų dideliuose duomenyse. Vos per kilometrus nuo universiteto miestelio esančios "Google" ir "Twitter" būstinės San Franciske rasite du milžinus, kurie paskatino transformuoti įmones į didelius duomenis. Ryškios protai taip pat sekti paskui tave į klases. Hult profesorius Olaf Groth, pavyzdžiui, dirbo pasaulio įmonių, pavyzdžiui, "Vodafone" ir "Boeing" prieš pradedant savo konsultacijas, ir jis duoda tą patirtį į klasėje pasaulinę strategiją.

Gyvenimo

Pagrindiniai kursai yra jūsų "Business Analytics" programos magistro programos pagrindas. Studijuosite juos per modulius A - C. Įlaipinimas Jūsų "Business Analytics" programos magistro programa prasideda tris savaites "Immersion". Panardinamas yra pirmoji žinoma visose mūsų magistro laipsnis programas ir nustato pagrindus sėkmingam metus. Tai yra mokymosi akademinių pagrindų, komandinio darbo ir kalbos bendruomenių bendruomenės jausmo derinys tarp klasio mokinių. Taip pat turėsite galimybę orientuotis į Hult gyvenimą ir savo naują gyvenamąjį miestą. Panardinimo Žinoma rengia jums sukurti į gerai suapvalinti verslo specialistams per savo programos trukmę ir suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų taikyti kompetencijų pagrįstą požiūrį į lyderystės plėtrai. Jūs baigti kursą capstone modeliavimas, kuri supažindina jus su sudėtingų, integruotų aukšto lygio verslo problemų yra tiesa iki gyvenimo komandos formatu. Jūs sukursite ir vykdysite įmonių augimo strategiją, valdydami visas funkcines verslo sritis. Pagrindiniai kursai Pirmiesiems trims modulėms pagrindiniai kursai bus skirti verslo statistikos ir analizės pagrindams, kurie bus mokomi iš pasaulinės perspektyvos. Tada pritaikyti savo galutinius du modulius į savo individualius interesus ir karjeros tikslų su pasirenkant, kuriuos galite pasirinkti imtis bet kuriame iš mūsų šešių pasaulio universitetų.

 • Kompiuterių programavimas verslo statistikos I
 • Statistinis modeliavimas
 • analitika
 • Duomenų strategija ir vizualizacija
 • Kompiuterių programavimas verslo statistikos II
 • Optimizavimas
 • Mašininis mokymasis
 • Duomenų gavyba
 • Taikomoji Analytics "duomenys
 • Duomenų analizė Projekto
 • Pasakojimų Per duomenys
 • Išmanusis verslas
 • Duomenų mokslas ir etika

Pasirenkamieji Pagal savo verslo analitikos magistro programą, turėsite galimybę pasirinkti keturis pasirenkamuosius dalykus, kai būsite sėkmingai baigę visus pagrindinius kursus. Šie pasirenkant leidžia jums pritaikyti programos turinį į savo asmeninių ir profesinių tikslų. Praktinė taikymo sritis: modeliavimas ir "Hult" verslo iššūkiai Taikant verslo teoriją realistiniais scenarijais yra pagrindinis visų Hult mokymo programų aspektų. Klasės praturtintas praktinio taikymo kiekviena proga ir įgūdžiai yra išbandyti, su abiem virtualių ir realių projektų.

Karjeros plėtra

Navigacija tarptautinę darbo paiešką reikalauja individualaus požiūrio. Tuo Hult, mes esame ekspertai tarptautinių studentų įdarbinimo ir dirbti vienas ant vieno su jumis amatų individuali karjeros strategija.

Karjera pagreitintai

Kuo anksčiau pradedate ieškoti darbo, tuo didesnė jūsų sėkmės tikimybė. Mūsų Karjera pagreitintai programa leidžia jums turėti viską vietoje, todėl jūs galite pradėti taikyti darbo vietų, kai jūs atvykstate miesteliu. Prieš pradėdami savo programą Hult, jūs turėsite prieigą prie programinės įrangos, kuri suteikia jums eilutė po eilutės CV peržiūra, seminarai apie atnaujinti raštu, pasaulinėje rinkoje užimtumo tendencijas ir sukurti tikslinę ieškant darbo strategiją. Taigi, kai atvykstate į universitetą, galite sutelkti dėmesį į savo studijas, tinklų kūrimo galimybes ir nedelsdami pradėti ieškoti darbo.

 • Linija po-line atnaujinti atsiliepimai
 • Seminarai apie pasaulio užimtumo tendencijas, kuriais galite paįvairinti savo darbo paiešką, ir kaip gauti savo CV pasauliniu mastu konkurencingą standartą
 • Interaktyvūs užsiėmimai su ekspertų Karjera patarėjų

Asmeninės parama

Mes dirbame vienas ant vieno su jumis amatų individuali karjeros strategiją ir suteikti jums įrankius jį vykdyti. Treniruotės
Visoje savo programoje dalyvausite seminaruose ir instruktavimuose, kad suteiktumėte pagrindines žinias ir įgūdžius tokiose srityse kaip "LinkedIn" optimizavimas, asmeninis prekės ženklas, derybos, interviu parengimas ir darbo paieškos strategija. Patarimai
Jums bus paskirtas asmeninis karjeros patarėjas, kuris su jumis dirbs "vienas su vienu", kad padėtų jums įsitvirtinti į tikslinę vietą ir pramonę. Jie gali jums patarti apie viską nuo vizų iki darbo programų ir ilgalaikių karjeros. Jūs taip pat turite galimybę turėti Alumni mentorius. Renginiai
Yra supakuotas karjeros renginių grafikas, kuris atneša įmones į universitetų miestą, kad jie galėtų pristatyti, tinkle ir įdarbinti, taip pat absolventų maišytuvus, ekspertų svečius pasisakiusius ir atvirų durų renginius.

Po baigimo

Jūsų karjeros plėtra neapsiriboja, kai baigiate studijas, ir Hult nepalaiko. Nuolat palaikykite ryšį Jūsų absolventų tinklas yra vienas iš jūsų didžiausių turtų. Hult Connect interneto portalą, kuris leidžia jums susieti su 16.000 Hult absolventai dirba visuose didžiuosiuose pramonės kiekviename pasaulio kampelyje. Jūs taip pat turėsite prieigą prie mūsų pasaulinės darbo laive, todėl jūs galite tęsti pasinaudoti mūsų santykius su geriausių pasaulio darbdavių, siekiančių talentą. Hult anketa abiturientų Mentorystė programa suteikia jums galimybę būti instruktavimas naujos kartos lyderių išeina Hult dalis.

 • Hult Connect internete portalas mūsų 16,000+ Alumni tinklą
 • Absolventai Mentorystė programa
 • Globalus darbo laive ir tinklų renginiai

Mokymasis visą gyvenimą niekada nesustoja, todėl jūsų verslo mokymas taip pat neturėtų. Mes suteikiame jums galią nuolat atnaujinti naujas tendencijas, kiekvienais metais papildomai pasirenkant visą gyvenimą. Vienas pasirenkamas per metus, ant mūsų. Dauguma karjeros trunka dešimtmečius, o kritiniai įgūdžiai gali pasikeisti vykstant progai. Greitas pokyčių tempas taip pat reiškia, kad ateityje esminių verslo žinių gali būti tiesiog neįmanoma išmokti per savo programą. Iki 2004 m. Nebuvo "Facebook" ar "YouTube"; nei "iPhone", nei "Airbnb" nebuvo egzistavę iki 2007 m., tačiau šių inovacijų poveikis šiandien yra svarbus verslo sėkmės požiūriu. Tuo Hult, galite atnaujinti į profesionalumas arba gauti pagreitinti į naują verslo tendenciją mokosi vienas pasirenkamasis metų bet kuriame iš mūsų pasaulio universitetų. Yra nedidelė registracijos mokestis, bet žinoma yra kitaip nemokamai. Vykdomosios švietimo galimybės gyvenimui. Vietoje to, kad mokytis pasirenkamuosius, kiekvienais metais "Hult" absolventai gali įsitraukti į įvairius lyderystės vasaros vykdomosios švietimo programas mūsų istoriniame "Ashridge" universiteto miestelyje Berkhamstedyje, Didžiojoje Britanijoje. Kursai turi įvairias lyderystės ir plėtros programas, kurias moko ekspertai, turintys praktinę, teorinę ir komercinę patirtį. Yra nedidelė registracijos mokestis, bet kursai kitaip kainuoti daugiau nei $ 10,000 todėl laikui bėgant sutaupyti Hult absolventai yra reikšmingas.

Priėmimo ir mokesčiai

Hult laikosi holistinio požiūrio į Peržiūrėję jūsų paraišką. Be akademinių pasiekimų, mes ieškome kultūrinio sąmoningumo, lyderystės potencialą, ir vairuoti būtų sėkminga.

Kaina ir mokesčiai

Programos mokestis vietine valiuta *
San Franciskas 45,000 JAV dolerių * Neapima 150 USD paraiškos mokesčio

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Hult International Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
45,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date