Verslo analizės magistrai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nerimaujate dėl šio rudens studijų planų? Mes pritaikėme savo programas ir procesus, kad įsitikintume, kad, nepaisydami to, galite tęsti savo išsilavinimą. Visą informaciją galite rasti „ Hult Absolvent Study Promise“ .

Šiame naujame informacijos perkrovos pasaulyje darbdaviai aktyviai ieško kandidatų, kurie sugebėtų duomenis paversti veiksmingais sprendimais. Hult verslo magistro laipsnis padės jums statistinės analizės ir verslo žinių sankirtoje, kad galėtumėte reikšmingai ir veiksmingai prisidėti prie bet kokio verslo.

Ne JAV gyventojai, įgiję verslo analitikos magistro laipsnį, po studijų JAV šiuo metu gali naudotis ne daugiau kaip trejų metų trukmės OPT (pasirenkamas praktinis mokymas). Visi magistrantai gauna vienerių metų pasirinkimo teisę; Verslo analizės magistrantai gali įgyti kvalifikaciją dar dvejiems metams, jei jie dirba su laipsniu susijusį darbą ir darbdavys pateikia prašymą pratęsti.

Mokymo planas

„ Hult metu jūs išmoksite panaudoti informacijos galią, apsuptą šimtų startuolių ir proveržius prekės ženklus, kurie, naudodamiesi sumaniais duomenimis, sunaikina visas pramonės šakas. Be to, jūs peržengsite verslo ribas ir sužinosite apie pasaulį, ateitį ir save, kad padarytumėte realų ilgalaikį poveikį.

Kiekvienas vienerių metų „ Hult mokslo laipsnis yra tas pats. Kiekviename etape jūs peržengsite verslo ribas ir sužinosite apie pasaulį, ateitį ir save. Studijuokite temas per pasaulinį objektyvą, sužinokite apie technologijas, formuojančias mūsų ateitį, ir ugdykite pasitikėjimą veiksmingu vadovavimu.

Pagrindinė programa: Jūs studijuosite pagrindinius kursus savo namų miestelyje, įgysite išsamų supratimą apie pasirinktą dalykinę sritį, kartu ugdydami savo lyderystės įgūdžius praktinio, praktinio mokymosi dėka.

„Capstone“ patirtis: jūsų pagrindinės programos akmuo gilinasi į metodus ir technologijas, naudojamus naujovių verslui kurti ateityje, ir verčia jus pritaikyti viską, ko iki šiol išmokote, „capstone“ iššūkyje.

Pasirenkamieji dalykai ir stažuotė: pritaikykite savo laipsnį plačiam pasirenkamųjų spektrui ir įgykite praktinės praktikos patirties.

Įgūdžių, pagrįstų duomenimis, analizė: naudodama didelių duomenų analizę, kad nustatytumėte įgūdžius, kurių darbdaviai ieško visame pasaulyje, mes įtraukėme šių profesinių ir techninių įgūdžių mokymą į jūsų programą, kad galėtumėte užtikrinti, kad baigsite įgūdžius, reikalingus norimam vaidmeniui atlikti. .

122774__MG_6825.jpg

Dvigubas laipsnis

Toliau specializuokitės, kai uždirbsite vienerių metų verslo analizės magistrą ir antrą magistro laipsnį vos per 18 mėnesių pagreitinto tyrimo. Absolventas turi du magistro laipsnius ir dar labiau išsiskiria šiandienos labai konkurencingoje pasaulinėje rinkoje.

Norėdami gauti antrąjį magistro laipsnį, pasirinkite bet kurį iš šių variantų:

 • Tarptautinės rinkodaros magistrai
 • Finansų magistras
 • Žlugdančių naujovių magistrai

Akreditacija

Hult “ pripažįsta trys prestižiškiausios tarptautinės akreditavimo organizacijos, atsakingos už verslo mokslą: asociacija „Advanced Collegiate Business Schools“ (AACSB International), magistrų asociacija (AMBA) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema). Mes esame pirmoji verslo mokykla JAV, gavusi šią trigubą akreditaciją, kurią turi tik 1% viso pasaulio verslo mokyklų.

Priėmimo sąlygos

Kandidatus vertiname individualiai pagal viso jų profilio stipriumą. Jūsų potraukis ir mąstysena yra svarbūs jūsų sėkmės rodikliai.

Tinkamumo reikalavimai:

 • Mažiausiai vienerių metų darbo patirtis ARBA bakalauras su verslu susijusios disciplinos srityje
 • GMAT arba GRE

Tinkami kandidatai privalo pateikti:

 • Dabartinis gyvenimo aprašymas / CV
 • Asmeninis pareiškimas kaip 400–500 žodžių esė
 • Viena akademinė ar profesinė nuoroda
 • Jūsų bakalauro laipsnio ar jo atitikmens kopija
 • Visų dalyvavusių universitetų nuorašai (anglų kalba)
 • Priėmimo testo balai *
 • Anglų kalbos žinių įrodymas *
 • 150 USD paraiškos mokestis

* Priėmimo patarėjas praneš jums, jei turite juos pateikti.

Studijos 2020–21

 • San Franciskas: 49 500 USD

Hult International Business School pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti siūlomus kursus, reikalavimus baigimui, vietą, programos mokesčius ir apgyvendinimą. Įsitikinkite, kad perskaitėte ir supratote mūsų taisykles ir nuostatas, su kuriomis jūsų bus paprašyta sutikti pateikiant paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Skaityti daugiau

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Skaityti mažiau
Londonas , Kembridžas , San Franciskas , Dubajus , Šanchajus , Londonas , Niujorkas + 6 Daugiau Mažiau