Verslo ekonomikos ir vadybos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ekonomikos ir vadybos magistras

Verslo ekonomikos ir vadybos magistro laipsnis yra vis labiau svarbi pasaulio ekonomikos priemonė. Dėl savo interdisciplininio požiūrio, jis suteiks jums tvirtą pagrindą pažangių verslo ekonomikos ir valdymo ir leis jums atnaujinti savo įgūdžius taikomos šiuolaikinės valdymo metodus, kartu su įgyta žiniomis apie tarptautinę verslą, atstovaujamą daugelio paskaitų disciplinų keturias specializacijas Rinkodara ir prekyba, verslumas, įmonių finansai ir apskaita bei mokesčiai už verslo ir verslumo karjerą.

Juk šiandien studentai yra rytdienos specialistai. Prisijunkite prie mūsų naujoje ir modernioje studijų programoje, kurioje pažangiausi moksliniai tyrimai vyksta kartu su regiono universiteto šeimos atmosfera.

115934_115832_1.jpeg

Sąlygos

  • Elektroninės paraiškos pateikimas nuo 2019 m. Gruodžio 1 d. Iki 2020 m. Gegužės 31 d.
  • Administravimo mokesčio sumokėjimas už priėmimo procedūrą iki 2020 m . Gegužės 31 d .
  • Oficialiai patvirtintos diplomo, patvirtinančio bakalauro arba tolesnių magistro studijų programų arba magistrantūros studijų programos baigimą, patvirtinančios ne mažiau kaip tą pačią arba panašią dėmesį į įregistravimo dieną.
  • Pareiškėjai, baigę studijų programą užsienyje (bakalauro, magistrantūros, magistro studijų programos), patvirtina sprendimo dėl užsienio aukštojo mokslo pripažinimo Čekijos Respublikoje patvirtintą kopiją ar originalą su dokumentai vėliausiai įregistravimo laikotarpiu, nebent tarptautiniame susitarime būtų nurodyta kitaip.
  • Sėkmingai baigta priėmimo procedūra. Stojamasis egzaminas yra priėmimo procedūros, vykstančios nuo 2020 m. Sausio iki birželio mėn., Dalis . Įstojimo egzaminas vyks internetu.
  • Studijų mokesčio mokėjimas anglų kalba akredituotos studijų programos metu atliekamas ne vėliau kaip įregistravimo laikotarpiu. Mokestis už mokslą numatomas už visus akademinius metus iš anksto.

Pareiškėjai gali kreiptis į ekonomikos ir vadybos studijų programą, verslo ekonomikos ir vadybos studijų sritį, rinkodaros ir prekybos specializaciją.

Visa veikla ir susijusios administracinės procedūros pagal aukščiau minėtą studijų programą ir studijų sritį bus vykdomos anglų kalba. Verslo administravimo mokykla pasilieka teisę naudotis bendravimu su pareiškėju elektroniniu ryšiu.

Kvalifikacija tavo gyvenimui

Tolesnė magistro studijų programa Ekonomika ir vadyba, verslo ekonomikos ir vadybos studijų sritis skirta parengti aktyvius verslininkus, įskaitant verslo specialistus ir komercinius, pramonės ir viešojo sektoriaus vadovus / lyderius, patarėjus ar konsultantus tarptautinėse įmonėse valdymo funkcijos visais lygmenimis, parodantys verslo ekonomikos ir valdymo įgūdžius, sugebančios kurti, valdyti ir plėtoti ne tik verslo bendruomenėje, bet ir už jos ribų.

Absolventai turės žinių, ypač ne tik strateginio valdymo ir rinkodaros, finansų valdymo, krizių valdymo, įmonių finansų, apskaitos, mokesčių, verslo teisės, duomenų tvarkymo srityse, taip pat turės galimybę įvertinti sudėtingą verslo aplinką naudodamiesi analitinėmis priemonėmis pagrindiniams sprendimų priėmimo procesams. Ypatingas dėmesys skiriamas tarptautinei verslininkystės veiklai.

Mūsų buvę studentai naudojasi daugybe profesijų, įskaitant tokias pareigas kaip finansų vadovas, auditorius, rinkodaros vadybininkas / analitikas / vadovas, veiklos ir pardavimų vadybininkas / eksporto pardavimų atstovas, personalo vadybininkas / specialistas, verslo analitikas, tarptautinio verslo plėtros vadovas / specialistas, konsultantas ar patarėjai, atsakingi už ekonominius ir organizacinius reikalus.

Gauti įgūdžiai suteiks jums puikias pagrindas jūsų būsimam gyvenimui ir karjerai.

Studijų planas

L - paskaita, S - seminaras, C - kurso įskaita, elektroninis egzaminas

1 semestras
Kursas L S C E Kreditai
Mikroekonomika (pažengusiems) 3 2 x x 6
Statistinių duomenų apdorojimas 2 1 x 5
Strateginis valdymas 2 1 x 6
Vadybinė ekonomika 2 2 x 5
Tarptautinio verslo teisė 2 0 x 5
Strateginė rinkodara 2 1 x 6
Prekybos organizacijos 2 1 x 5
2 semestras
Kursas L S C E Kreditai
Makroekonomika (pažengusiems) 3 2 x x 6
Inovacijų valdymas 2 1 x 5
Žmogiškųjų išteklių valdymas 2 1 x 5
Tarptautinė rinkodara 2 1 x 5
Tarptautinis finansų valdymas 2 1 x 5
Tarptautinės mokesčių ir mokesčių sistemos 2 1 x 5
Finansinių paslaugų rinkodara 2 1 x 4
3 semestras
Kursas L S C E Kreditai
Magistro baigiamųjų darbų seminaras 0 2 x 5
Matematika ekonomikoje 2 1 x 5
Vadybos apskaita 1 2 x 5
Marketingo komunikacija 2 2 1 x 5
4 semestras
Kursas L S C E Kreditai
Baigiamasis magistro darbas 0 0 x 10
Vadovų sprendimų analizė 2 1 x 4
Pasirenkamieji kursai
Kursas L S C E Kreditai
Firmos kontrolė 2 1 x 5
Verslo aplinka 2 0 x 5
Įmonių socialinė atsakomybė 2 0 x 5
Krizių valdymas 2 1 x 5
Investicinės priemonės ir strategijos 2 0 x 5
Tarptautinio verslo finansai 1 1 x 5

15 kreditų turėtų būti gauta iš pasirenkamųjų kursų

115935_115839_7.jpeg

Įvairūs

Informacija apie bendruosius priėmimo procedūros rezultatus paskelbiama per 15 dienų nuo priėmimo procedūros pabaigos oficialioje skelbimų lentoje ir fakulteto tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The School of Business Administration (SU SBA) located in Karvina is historically the oldest part of the Silesian University. The modern building of the school offers a pleasant atmosphere for its stu ... Skaityti daugiau

The School of Business Administration (SU SBA) located in Karvina is historically the oldest part of the Silesian University. The modern building of the school offers a pleasant atmosphere for its students.The Faculty has a total of about 2 000 registered students (200 of them from abroad) and 80 teachers. The School is oriented towards the education of experts in the economic, financial, social, administrative fields of study as well as computer studies. Skaityti mažiau