Verslo ekonomikos magistras (Leuvenas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa akcentuoja pagrindinių žinių ir įgūdžių įgijimą vienoje specializacijos srityje, susijusiose su verslo pasauliu, tokiu kaip tarptautinis verslas, strategija ir inovacijos, verslumas, finansų ekonomika ir rinkodara. Sujungus pagrindinių ir nepilnamečių pasirinkimą, galite tiksliai suderinti savo asmeninę gradacijos profilį pagal savo interesus.

Koks yra "Verslo ekonomikos magistras"?

Užbaigus verslo ekonomikos magistro laipsnį, galėsite savarankiškai ir kritiškai taikyti mokslo sistemas, kad galėtumėte nuolat vystytis dinamiškoje visuomenėje. Sujungę šią programą su pradinėmis specializacijomis iš savo bakalauro programos, gilinsite į įvairias sritis. Programa susideda iš pagrindinės ir smulkaus disciplinos pasirinkimo, kuris leidžia tiksliai suderinti asmeninę baigimo profilį ir taikyti įvairiose srityse taikomus mokslinių tyrimų ir įrodymais pagrįstų valdymo praktiką bei priemones. Jūs gausite patirties, pasirinkdami geriausią valdymo praktiką šiuolaikinėje nestabilioje, sudėtingoje ir dviprasmėje verslo aplinkoje. Programa suteikia jums tiek verslumo, tiek pradinio valdymo, tiek valdymo ir strateginio sprendimų priėmimo įsteigtose organizacijose.

KU Leuven užima lyderio pozicijas vadybos ir ekonomikos tyrimų srityje ir yra aukštai įvertinta Europos ekonominės asociacijos. Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai ir švietimas papildo ir stiprina vienas kitą. Ekonomikos fakulteto ir verslo absolventų asociacijoje yra daug pramonės lyderių, užtikrinančių puikias karjeros galimybes mūsų absolventams.

Tarptautinė patirtis

Ekonomikos ir verslo fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su geriausiomis verslo mokyklomis visame pasaulyje, pavyzdžiui, Kopenhagos verslo mokykla Danijoje, Kardifo universitetas Didžiojoje Britanijoje, Hanken Suomijoje, SKEMA verslo mokykla Prancūzijoje, Ilinojaus universitetas Jungtinėse Amerikos Valstijose Sidnėjaus universitetas ir Adelaidės universitetas Australijoje, Kanados karalienės universitetas, Tsinghua ir Fudano universitetas, Kinija, PUC Brazilijoje, Honkongo miesto universitetas ir daug daugiau institucijų tiek Europoje, tiek užsienyje.

Studentams Verslo ekonomikos magistrantūros fakultetas siūlo papildomą semestrą vienoje iš šių paskirties vietų, baigęs 2 semestrus Leuvene. Padarykite savo patirtį tikrai tarptautiniu mastu, mokydamiesi įvairiose pasaulio dalyse.

Paraiškų pateikimo terminas 2018-2019 m

 • 2018 m. Kovo 1 d. (Ne EEE piliečiams)
 • 2018 m. Birželio 1 d. (EEE piliečiams)

KU Leuven naudoja internetinę taikymo sistemą. Paraiškos formą galite atsisiųsti ir pateikti naudodami www.kuleuven.be/application. Studentai, turintys flamandų laipsnį, gali kreiptis į www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite būsimos studentų tinklavietėje.

Daugiau naudingos informacijos apie 2018 -2019 m. Programą rasite čia.

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų mokestį už mokslą, apsilankykite www.kuleuven.be/tuitionfees

Ar tai tinkama programa man?

Turite verslumo asmenybę su plačiais socialiniais ir ekonominiais interesais. Jus domina verslo pasaulis ir norėtumėte tęsti vadybos karjerą strategijoje, tarptautiniame versle ar finansų srityje.

Norėdami pradėti šią programą, studentai turi tvirtą pagrindą ekonomikos ar verslo ekonomikos. Jie turėjo įgyti pagrindines verslo ekonomikos skirtingų sričių koncepcijas ir turėti pakankamai plačią nuomonę apie bendrąsias ekonomines ir socialines aplinkybes, kuriose veikia verslas, taip pat šių organizacijų žmonių tinklus.

Konkrečiai studentams reikia:

 • pakankamai analitinių įgūdžių, kurie leistų jiems įgyti išsamių valdymo kursų;
 • pagrindines žinias apie kitas socialines mokslo disciplinas, susijusias su vadybos mokslais;
 • pakankamai žinių apie ekonomiką.

Karjeros keliai

Absolventai paprastai užsiima vadybos ir / ar mokslinių tyrimų pareigybių verslo, nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose, taip pat universitetų vadovaujamose pareigose. Atsižvelgiant į įgytų įgūdžių įvairovę, jums bus labai pageidaujama įvairių įmonių (nuo mažų įmonių iki tarptautinių korporacijų) įvairių pozicijų ir sektorių Belgijoje ar užsienyje.

Jūs galite tęsti karjerą kaip:

 • auditorius
 • verslininkas
 • konsultantas
 • finansų analitikas
 • finansų vadovas
 • projekto vadovas
 • pardavimų vadybininkas
 • vertybinių popierių makleris

Tai tik nedidelis pasirinkimas iš daugybės jums prieinamų parinkčių.

Tikslai

Remiantis anksčiau įgytais bendrais ekonominiais žiniomis ir įžvalgomis versle, studentas mokomas vertinti sudėtingas verslo struktūras ir siūlyti kūrybinius sprendimus savarankiškai arba komandoje. Jis kuria įgūdžius, reikalingus valdymo funkcijai įmonei, jis mokosi pritaikyti sprendimus su visa bendrovės struktūra ir įvertina strategines pasekmes kitiems bendrovės padaliniams. Jis turi daug specializuotų žinių, bet taip pat yra labai įvairus.

Programa susideda iš privalomos dalies, pagrindinės ir nepilnos ir magistro darbas.

 • Privalomosios programos tikslas - suteikti studentams supratimą apie tam tikrų sprendimų strategines pasekmes.
 • Didžiausias skolinasi gilumoje pakankamai plačiai apibrėžtoje funkcinėje srityje, kuri traukina studentą už vadovaujančią padėtį su įvairiomis užduotimis šioje srityje.
 • Nepilnametis leidžia studentui pasirinkti, ar tolesnis gilinimas aptariamoje srityje ar kitose srityse / disciplinose plėsis.

Tolimesnės studijos

Tiesioginis:

 • Meistras de handelswetenschappen (Briuselis)
 • Master in de handelswetenschappen - avondonderwijs via combinatie contact-en afstandsonderwijs (Brussel)
 • Verslo administravimo magistras (Briuselis)

Kai leidžiama:

 • Verslo ekonomikos magistras (Leuvenas) (ši programa nėra siūloma šiais mokslo metais)
 • Verslo administravimo magistras: dvigubo laipsnio Montpeljė (išvykstantis) (Briuselis ir kt.)

Prieiga po parengiamojo, jungiamojo ar supaprastinto programos:

 • Master in het vertalen (Antverpenas), priėmęs Voorbereidingsprogramma: Master in het vertalen (Antwerpen)
 • Master in het Vertalen (2 opties) (Antverpenas), po Voorbereidingsprogramma: Master in het vertalen (Antverpenas)
 • Meistras de meertalige communicatie (Antverpene), priėmęs Voorbereidingsprogramma: Master in de meertalige communicatie (Antverpenas)
 • Master in de meertalige communicatie (2 opties) (Antverpenas), priėmęs Voorbereidingsprogramma: Master in de meertalige communicatie (Antverpenas)
 • Master in het Vertalen (2 opties) (Antverpenas), po Voorbereidingsprogramma: Master in het vertalen (2 opties) (Antverpenas)

Daugiau informacijos rasite: Verslo ekonomikos magistras - KU Leuven

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje