Verslo ir finansų vadybos magistro programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos detalės

 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Trukmė: 2 metai
 • ECTS: 120
 • Egzaminai: anglų kalba, matematika
 • Padalinys: Ekonomikos ir verslumo institutas

Apžvalga

Ekonomikos ir verslumo institutas (IEE) yra didžiausias Nižnij Novgorodo Lobachevsky University struktūrinis padalinys. Institute mokoma daugiau kaip 8000 studentų.

Klasikinio ugdymo tradicijos ir verslumo požiūriai į verslo procesų įgyvendinimą, paremtus šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis ir projektavimo metodais - tai šiuolaikinio švietimo, ekonomikos ir finansų šiuolaikinio švietimo esmė, kurią siūlo IEE.

Magistrantūros programa „Verslo ir finansų vadyba“ anglų kalba yra IEE studijų dalyko „Vadyba“ dalis. Programa skirta specialistų ir ekspertų mokymui privačiose ir valstybinėse įmonėse, bankuose, draudimo bendrovėse, taip pat vyriausybės ir savivaldybių struktūrose.

Programa sukurta absolventams, turintiems bakalauro laipsnį, norintiems įgyti išsamių žinių apie verslo ir finansų valdymo veiklą.

Pagrindinis programos tikslas - sudaryti sąlygas optimaliai derinti teorines žinias ir pažangiąją modernaus valdymo praktiką, siekiant parengti kompetentingus ir aukštos kvalifikacijos vadybos srities specialistus, galinčius efektyviai dirbti Rusijoje ir kitose šalyse.

Programos privalumai

 • Aukštos kvalifikacijos profesoriai, instruktoriai, vadovai, vadovaujantys atitinkamų organizacijų darbuotojai, įmonės ir institucijos.
 • Programos mokomoji kalba yra anglų kalba, kuri suteikia absolventams konkurencinį pranašumą.
 • Studijavimas tarptautinėje komandoje.
 • Magistro mokymas orientuotas ne tik į profesinių kompetencijų gilinimą, bet ir į mokslinių tyrimų veiklą.
 • Programos atitikimas šiuolaikiniams švietimo standartams ir pirmaujantiems Rusijos ir pasaulio universitetams.
 • Pagal šią programą yra galimybė studijuoti per metus Sienos universitete ir gauti antrąjį Europos laipsnį.

Programą akreditavo Nacionalinio viešojo akreditavimo centro Nacionalinė akreditacijos valdyba. Programos pripažinimas reiškia, kad vadovybės programa atitinka aukštus švietimo reikalavimus pagal Rusijos Federacijos teisės aktus ir Europos aukštojo mokslo erdvės kokybės užtikrinimo standartus ir gaires (ESG-ENQA).

114998_Image_018.jpg

Karjera

Studentai stažuojasi ir dalyvauja studentų judumo programose su Prancūzijos ir Italijos universitetais.

Magistrantai turi galimybę įgyti praktiką Nižnij Novgorodo regiono administracijoje, Nižnij Novgorodo regiono prekybos ir pramonės rūmuose, Nižnij Novgorodo pramonininkų ir verslininkų asociacijoje, pirmaujančiose miesto įmonėse ir organizacijose ir kt.

Programa atitinka aukštus Europos ir tarptautinius standartus, o darbdaviai pripažįsta diplomą Europoje ir leidžia lengviau kreiptis į doktorantūros programas kitose aukštojo mokslo institucijose.

Mūsų absolventai dirba aukšto rango pareigose ministerijose ir departamentuose įvairiais lygmenimis, finansų ir kredito organizacijose, įvairių pramonės formų pramonės ir žemės ūkio įmonėse daugiau nei 20 Europos, Azijos, Amerikos ir Afrikos šalių.

114996_Image_017.jpg

Absolventų priėmimas

1. Pasirinkite programą ir patikrinkite įvažiavimo reikalavimus

Pasirinkite savo karjeros kelią ir svarbiausius iš daugiau nei 140 akademinių programų , esančių Lobachevsky University .

2 veiksmas. Prašykite priėmimo

 • Prašykite priėmimo į internetą. (Jei kyla problemų, kreipkitės į mūsų Priėmimo komandą PDF formai.)
 • Pateikti tarptautinio paso kopiją (visi įvykdyti puslapiai)
 • Pateikite nuskaitytas kopijas savo aukštojo mokslo (bakalauro arba magistro ar specialisto diplomo) ir transkripto (-ų) originalo (-ų)
 • Pateikti nuskaitytus sveikatos sertifikato egzempliorius (įskaitant TB testą).
 • Jei dokumentai išduodami ne anglų ar prancūzų kalbomis, gali būti reikalaujama patvirtinto vertimo į rusų kalbą.

3. Atlikite registraciją

 • Priėmę į studijų programą, gausite išsamų patvirtinimo laišką, kuriame aiškiai nurodomos magistrantūros studijų programos priėmimo sąlygos ir reikalavimai. Jei sutinkate su UNN priėmimo pasiūlymu, jums bus išsiųstas mokymosi susitarimas, kurį turėtumėte pasirašyti ir siųsti atgal į Tarptautinę studentų biurą. Universitetas pasirašo 2 Mokymosi sutarties egzempliorius, registruoja ir patvirtina jų antspaudu. Po to elektroniniu paštu gausite vieną pasirašytos Mokymosi sutarties kopiją.

4. Atlikite mokestį už mokslą

 • Mokestis už mokslą turėtų būti mokamas prieš atvykstant į Universitetą. Tai galima padaryti banko pavedimu į Universiteto sąskaitą (sąskaitos numerį rasite sąskaitoje faktūroje). Tokiu atveju mokate mokestį pagal registruotą studijų sutartį savo vietiniame banke ir išsiųskite kvito kopiją universitetui.

5. Gauti kvietimą ir vizą

 • Jei visi Mokymosi sutartyje numatyti įdarbinimai yra įvykdyti ir patvirtintas jūsų mokestis, Universitetas kreipiasi į Rusijos Vidaus reikalų ministeriją (MIA), kad pradėtų kvietimą. MIA išduoda elektroninį kvietimo laišką apie 5 savaites po oficialaus Universiteto prašymo. Elektroninis kvietimo laiškas reikalingas norint gauti studento vizą vietinėje Rusijos ambasadoje.

6 žingsnis. Atvykimas į Nižnij Novgorodą

 • Dabar, kai baigsite registraciją, atėjo laikas pasiruošti jūsų viešnagei Nižnij Novgorode. Apsilankykite skyriuje apie praktinius klausimus, kad sužinotumėte daugiau apie būstą, draudimą, vizas ir kitus svarbius klausimus.
 • Gavę vizą ir nusipirkę lėktuvo (traukinio) bilietus į Nizhni Novgorod, prašome informuoti Universitetą apie atvykimo datą. Papildomai paprašius (kreipkitės į savo priėmimo pareigūną), galite susitikti Nižnij Novgorodo oro uoste arba geležinkelio stotyje ir nuvykti į Universitetą.
 • Studentai turi atvykti į Rusiją ne vėliau kaip likus mėnesiui iki pradinės trijų mėnesių vizos galiojimo pabaigos, kad būtų pakankamai laiko pratęsti šią vizą. Vidaus reikalų ministerija gali atsisakyti pratęsti jūsų vizą, jei atvykstate į Rusiją vėliau nei ši data.
 • Pastaba: pirmąją darbo dieną po atvykimo į Tarptautinę studentų biurą (UNN, 2 pastatas, 306 biuras) ir Vizų ir imigracijos paramos biurui (UNN, 2 past., Biuras 305) privaloma atvykti. Nižnij Novgorodas, kad būtų registruotas MIA.

114977_Image_009.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disci ... Skaityti daugiau

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disciplines. The combination of high educational quality and accessibility of education due to a great variety of academic programs and forms of training is a distinctive feature of the University. By the decision of the Russian Government, UNN was awarded the prestigious status of a National Research University in 2009. Skaityti mažiau