Verslo ir pasaulinės rinkodaros magistrantūra (MScEMM)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Mokslo magistras verslumo ir pasaulinės rinkodaros (MScEGM) yra bendras apdovanojimas, kurį siūlo Marketingo katedra, Honkongo baptistų universitetas ir Grenoblio École de Management 15 mėnesių dieninės studijos pagrindu.

Programa skirta studentams, siekiantiems aukštąjį išsilavinimą, kad būtų lengviau pereiti į vadovavimo ir kitus vadovaujančius vaidmenis arba pradėti verslą kaip verslininkę. Kandidatai iš visų šalių bus svarstomi, jei jie gali įrodyti būtinus kalbos įgūdžius.

Mokymo programa buvo kruopščiai suprojektuota taip, kad ji apimtų visuotinį požiūrį su pasauliniais atvejų tyrimais ir verslo projektu, susijusiu su verslumo ir tarptautinio rinkodaros valdymo principais ir praktika. Dar svarbiau yra tai, kad studentai, praleidžiantys vieną semestrą Prancūzijoje ir vieną semestrą Honkonge, sukurs dviejų institucijų sąveiką, priklausančią labai skirtingų pasaulio regionų verslo praktikai. Studentams tai suteiks geriausio pasaulinio poveikio.

Tarptautinė ekspozicija

Išleidę pirmąjį semestrą Prancūzijoje ir antrąjį semestrą Honkonge, studentai ištisus metus gali patirti ištisus metus iš rytų ir vakarų per pasaulinį poveikį.

Pasaulio klasės mokymosi patirtis

Unikali tarptautinė bendradarbiavimo galimybė studentams patirti aukštos kokybės mokymąsi ir mokymą, kuris naudoja dviejų mokslinių tyrimų vadovaujamų verslo mokyklų, siūlančių tarptautiniu mastu pripažintas verslo ir valdymo programas, stipriąsias puses.

Bendras apdovanojimas

Honkongo pirmasis bendras magistro laipsnis verslumo ir pasaulinės rinkodaros srityje, po kurio vienas bendras magistro laipsnis išduodamas kartu Honkongo baptistų universiteto ir Grenoblio "Ecole de Management".

Galimybė dirbti Honkonge

Ne Honkongo programos absolventai gali prašyti likti ir dirbti Honkonge 12 mėnesių po baigimo, nesvarbu, ar jiems buvo suteiktas darbo pasiūlymas, ar ne.

Programos tikslai

 • Suteikti studentams verslo žinių ir įgūdžių, susijusių su sudėtingomis, dinamiškomis ir pasaulinėmis verslo problemomis, su kuriomis susiduria organizacija.
 • Plėtoti studentų supratimą apie rinkodaros teoriją ir praktiką, kad jie galėtų kurti ir kritiškai vertinti strategijas, atitinkančias verslo globalizacijos iššūkius.
 • Plėtoti studentų novatorišką mąstymą, siekiant spręsti problemas ir problemas, kylančias organizacijoje ir socialinėje aplinkoje.
 • Suteikite studentams unikalią galimybę patirti aukštos kokybės tarptautinį išsilavinimą, kurį teikia dvi mokslinių tyrimų vadovaujamos verslo mokyklos, kuriose jie bendrauja su įvairių kultūrų fakultetais ir studentais.

Grenoblio École de Management

Grenoble École de Management (GEM), įkurta Grenoble, Prancūzijoje, įkurta 1984 m., Yra 6 -oji geriausia prancūzų mokykla (2018 m., 2019 m.) Ir 21 -oji geriausia Europos verslo mokykla („Financial Times 2017“). „Innovation Management“ taps pasauliniu lyderiu, kuris yra penktoje pasaulyje išradingiausiame mieste („Forbes“ žurnale). „Grenoble École de Management“ siūlo 50 programų nuo bakalauro iki doktorantūros lygio ir turi 8 tarptautinius miestelius, tokius kaip Berlynas, Londonas, Maskva ir kt.

Mokymosi tikslai

Sprendimai

Studentai demonstruos verslumo teorijos, įrankių ir verslo modelių supratimą, taikydami juos, kad pasiūlytų integralius verslo problemų sprendimo būdus.

Rinkodara

Studentai parodys supratimą apie rinkodaros žinias, reikalingas vykdant rinkodaros veiklą pasaulinėje aplinkoje.

Analitinis

Studentai taikys analitinį, kritinį ir kūrybinį mąstymą, kaip valdyti pokyčius ir kurti naujas verslas.

Komandinis darbas

Studentai demonstruos komandinį darbą, žodinius ir rašytinius bendravimo įgūdžius inovacijų valdyme ir verslo problemų sprendime.

Programos struktūra

Programoje yra 33 Honkongo baptistų universiteto dėstomų kursų padaliniai. Verslo projekto (arba akademinės disertacijos) apskaita yra 9 Honkongo baptistų universiteto padaliniai. Programos reikalavimai yra tokie:

1 semestras (prasideda rugsėjį) - Grenoblio "Ecole de Management" (18 vienetų)

 • MKTG 7010 paleidimo kūrimo procesas ir verslumo ekosistema (3 vienetai)
 • MKTG 7020 Verslumas ir verslo galimybės (3 vnt.)
 • MKTG 7030 Naujos įmonės verslo planavimas, smulkus ir šeimos verslas (3 vnt.)
 • MKTG 7040 Verslininkų apskaita ir finansai (3 vienetai)
 • MKTG 7050 strateginis valdymas (1,5 vnt.)
 • MKTG 7060 rinkodaros planavimas (1,5 vnt.)
 • MKTG 7070 patobulintas efektyvus pardavimas, derybos

2 semestras (prasideda kitą mėnesį) - Honkongo baptistų universitetas (15 vienetų)

 • MKTG 7080 Verslo verslumas ir verslo plėtra (3 vnt.)
 • MKTG 7090 Lyderystė ir komandos kūrimas verslininkams (3 vnt.)
 • MKTG 7100 skaitmeninės rinkodaros strategija (3 vnt.)
 • MKTG 7110 Socialiai atsakingas verslumas tarptautiniame kontekste (3 vienetai)
 • MKTG 7120 Global Marketing (3 vnt.)

Vasara

 • MKTG 7130 Verslo projektas / Akademinė disertacija (9 vienetai)

Iš viso vienetai: 42 vnt

Pastaba: Studijų programa kartais gali keistis.

Priėmimo sąlygos

Norint gauti priėmimo, pareiškėjai paprastai turi atitikti šiuos reikalavimus:

Bakalauro laipsnis

Pareiškėjas turi turėti bakalauro laipsnį arba lygiavertį išsilavinimą arba ne mažiau kaip 180 ECTS kreditų bet kurioje disciplinoje iš pripažinto universiteto ar panašios institucijos.

Anglų kalbos reikalavimai

Laisvalaikis anglų kalba, arba įrodymas anglų vidurinio išsilavinimo bakalauro laipsnį arba vienas iš šių anglų testo balų:

(Anglijos testų rezultatai turi būti perduoti Grenoble École de Management iki liepos pradžios)

 • Tarptautinė anglų kalbos testų sistema Academic (IELTS) - 6,5 su mažiausiai 6,0 visais komponentais (klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas)
 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) - internetinis (IBT): 94 (mažiausias 22 balų skaičius visose juostose)
 • Kembridžo kvalifikacijos egzaminas (CPE) - A, B ar C
 • Pearson testas anglų kalba (PTE) - 63 (minimalus)

Paraiškų teikimo tvarka

Norėdami pateikti paraišką , pareiškėjai turi užpildyti internetinę paraišką ir įtraukti nuskaitytas visų originalių patvirtinamųjų dokumentų kopijas. Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba arba pateikti patvirtintą vertimą į anglų kalbą, jei jie parašyti kita kalba.

Stipendijos

Sėklos finansavimo parama pradiniams projektams

Programos pabaigoje studentai turės galimybę savo verslo idėjas investuoti investuotojams ir gauti rizikos kapitalo finansavimą, kad sukurtų savo įmones. Bus skiriama iki 1 mln. HKD už potencialius verslo pradžios projektus.

Socialinių įmonių fondas

Kurdami socialinio verslo pasiūlymą, kuriuo siekiama spręsti vietos ar pasaulinio masto socialinius klausimus ir maksimaliai padidinti socialinio verslo socialinį poveikį, studentai turės galimybę gauti patrauklų sėkmės finansavimą sėkmingiems pasiūlymams.

Kiti

Stipendijas (kurios gali būti atleistos nuo studijų) siūlys Honkongo baptistų universitetas:

Priėmimo stipendija

 • HK $ 25,000 / HK $ 50,000 kiekvienam studentui, kurio GMAT balas yra 650/700 arba didesnis.

Sėkmingas starto apdovanojimas

 • HK $ 50,000 studentui, kuris pradeda verslą iki programos pabaigos ^

Akademinės kompetencijos apdovanojimas

 • HK $ 10,000 su akademine kompetencija, baigiant 3 geriausius studentus.

Mokymasis visą gyvenimą

 • Honkongo baptistų universiteto, Honkongo baptistų universiteto ir tęstinio mokymosi mokyklos arba Jungtinių tarptautinių koledžų absolventai (su jais susieti ar aukštesni) turi teisę į 10 000 HK mokymosi visą gyvenimą apdovanojimą, jei jie yra įtraukti į šią programą. Šį apdovanojimą suteiks 2-ojo semestro Honkongo baptistų universiteto Rinkodaros departamentas.

Angelo fondų finansinė parama

 • Parama sėkloms skiriama kvalifikuotiems steigiamiesiems projektams.

Stipendijos, kurias siūlo „Grenoble Ecole de Management“

# Stipendijos gali būti siūlomos pagal galimybes.

^ Stipendijų nominacijos turi būti galutinai tikrinamos ir patvirtintos programos grupėje.

Pirmiau pateikta informacija skirta tik informacijai ir gali būti keičiama be išankstinio įspėjimo. Honkongo baptistų universitetas pasilieka teisę priimti galutinį sprendimą ir aiškinti bet kokį ginčą.

Neakivaizdinių kursų registro, švietimo biuro (referencinis numeris: 472820/472821) atleidimas nuo mokesčio. Individualūs darbdaviai turi diskreciją pripažinti bet kokią kvalifikaciją, kuria gali vadovautis šis kursas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic ex ... Skaityti daugiau

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic excellence, yet always looking forward to new intellectual horizons, HKBU prides itself in striving to always remain a true pioneer in business education. Located at the crossroads between the emerging countries of Asia and the West, HKBU is ideally situated to confront the changes impacting our world, be it the economic resurgence of China, the deepening impact of globalization or the need for new ethical standards in the age of sustainability. Skaityti mažiau