Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras leidžia norintiems vadovams, kurie ypač domisi organizacijų „žmonių“ puse, įgyti profesinių įgūdžių ir žinių šioje srityje.

118917_IMG_8285JPG.jpg

Ši specializuota magistro programa suteikia jums įgūdžių sudaryti naujas galimybes ir greitai prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų darbo vietoje. Jūs išnagrinėsite struktūras, sistemas, kultūrą ir lyderystę, įskaitant tai, kaip įgyvendinti organizacinius pokyčius ir kaip išnaudoti konkurencinį pranašumą pasaulinėje rinkoje. Jūs lavinsite žinias ir įgūdžius įdarbinti ir parinkti tinkamus darbuotojus, valdysite jų darbą darbe, tobulinsite įgūdžius, užtikrinsite jų saugą darbe ir spręsite teisinius darbo santykių aspektus.

Dėl 2 metų programos, šis laipsnis gali būti derinamas su antruoju magistro laipsniu iš Sydney Business School, UOW. Pasirinkite antrąjį magistro laipsnį iš žemiau pateikto sąrašo:

- Verslo magistras

- Verslo analizės magistras

- Finansų valdymo magistras

- Žmogiškųjų išteklių valdymo magistras

- Inovacijų magistras

- Tarptautinio verslo magistras

- Vadybos magistras

- Rinkodaros magistras

- Tiekimo grandinės valdymo magistras

- Projektų valdymo magistras

118705_Sydney1.png

Sidnėjaus miestelis

Modulio mokymosi struktūra

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

1

Parodyti specialias žinias apie pažangias koncepcijas ir sistemas, susijusias su žmogiškųjų išteklių valdymu.

2

Sintezuokite svarbius principus ir sąvokas verslo kontekste

3

Pasiūlyti integruotus įvairių problemų sprendimus, pasitelkiant teorines žinias, techninius įgūdžius, kritinį ir (arba) kūrybinį mąstymą

4

Suplanuokite ir vykdykite svarbų verslo tyrimų projektą

5

Taikykite socialinės atsakomybės principus kritiškai vertindami situacijas ir priimdami verslo sprendimus

6

Komunikuoti sudėtingą disciplinos informaciją numatytai auditorijai ir tikslui; a) žodžiu ir b) raštu

7

Dirbdami su kitais, apmąstykite profesinius tarpasmeninius įgūdžius, kad pasiektumėte sutartų rezultatų.

118706_Wollongong2.png

Vulongongo miestelis

Patekimo reikalavimai

Norėdami patekti į žmogiškųjų išteklių vadybos magistrantūrą, mes reikalaujame, kad jūs turėtumėte pripažintą bakalauro laipsnį, kurio ekvivalentas vidutiniškai siekia 50%, arba verslo baigimo pažymėjimą. IELTS bendras rezultatas 6,5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).


Kodėl verta mokytis pas mus?

Siūlome tris suvartojamus kiekius per metus, o daugeliui dalykų planuojama suderinti su jūsų profesiniais ir gyvenimo būdo įsipareigojimais. Kai kurios klasės siūlomos kas savaitę, dažniausiai vakare, o kitos savaitgalį vyksta intensyviu režimu, kad sumažintų laiką nuo kitų pareigų.

Daugiau nei 90 proc. Mūsų absolventų dirba per 4 mėnesius nuo baigimo, o mūsų antrosios pakopos studentų vidutinis pradinis atlyginimas yra 108 800 JAV dolerių, 4 proc. Didesnis nei šalies vidurkis .

Pasirinkite studijuoti savo programą iš vieno iš mūsų dviejų universitetų: Sidnėjaus CBD miesteliu, iš kurio atsiveria nuostabus Sidnėjaus uostas ir jo įspūdingas tiltas, arba mūsų Wollongong Campus, įrengtas tarp kraštovaizdžio sodų, už kelių minučių nuo Ramiojo vandenyno.

Mes siūlome įvairias stipendijas tiek vietiniams, tiek tarptautiniams studentams nuo 10% iki 100%, todėl galėsite investuoti į savo ateitį.

Mūsų kursai yra nuolat tobulinami, informuojami atliekant mokslinius tyrimus, suskirstyti į taikomus rezultatus, kuriuos pripažįsta darbdaviai ir kuriuos teikia aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir kurie papildomi specializuotais studentų mokymosi ir plėtros ištekliais.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Mūsų skirta studentų aptarnavimo tarnyba yra pagrįsta jūsų individualiais poreikiais. Kiekvieną savaitę konsultacijoms siūlome studentų patarėjų, akademinių darbuotojų ir karjeros konsultantų. Studijų įgūdžių seminarai taip pat atliekami kas savaitę, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę. Mes teikiame keletą socialinių ir pusiau formalių renginių, kurie suteikia jums galimybę bendrauti su savo bendraamžiais, vietos verslo bendruomenės nariais ir absolventais.

Tarptautiniai studentai gali pasirinkti pasirinkti pasirenkamą dalyką, visuotinę darbo praktiką, apimančią praktinę veiklą, susijusią su darbo paieška ir prieigą prie Australijos darbo jėgos, teikiant stažuotes, pramonės projektus ar ne visą darbo dieną.

QILT 2016-2018 absolventų rezultatų tyrimas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Wollongong Faculty of Business »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1.5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
47,088 AUD
Studijų mokesčiai priklauso nuo faktinių metų pradžios ir gali būti keičiami be įspėjimo.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date