Viduržemio jūros miškininkystės ir gamtos išteklių valdymo magistrė (MEDfOR)

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

APŽVALGA

MEDFOR yra dviejų metų pasaulinės klasės miškininkystės ir tvarumo magistro programa, įgyvendinta 2012 m.

Tai vienintelė programa Europoje, kuri tuo pat metu sprendžia ekonominius, ekologinius ir socialinius tvaraus Viduržemio jūros regiono miškininkystės ir gamtinių išteklių valdymo iššūkius.

MEDfOR taip pat nagrinėja konkrečias miškininkystės srities temas, ypatingą dėmesį skiriant Viduržemio jūros regionui, pavyzdžiui:

· Miškas kaip unikalus pasaulio paveldas

· Miškų tvarkymas ir išsaugojimas

· Miškininkystės vaidmuo visuomenės gerovei.

Mūsų tikslas - šviesti kitą kartos lyderių miškininkystę ir gamtinius išteklius bei viešojo ir privataus žemės valdymo klausimus, ypatingą dėmesį skiriant Viduržemio jūros regionui. Mes norime suteikti studentams priemones, padedančias spręsti miškininkystės, gamtos išteklių ir aplinkosaugos iššūkius visame regione ir pasaulyje.

Tam mes subūrėme geriausias Viduržemio jūros regiono žinias, žmogiškuosius išteklius ir priemones.

118283_imagem2site.jpg

KAS MES ESAME?

Programą siūlo 7 aukščiausio lygio universitetų konsorciumas.

· University of Lisbon , Portugalija

· Paduvos universitetas, Italija

· Lleidos universitetas, Ispanija

· Valjadolido universitetas, Ispanija

· Karadenizo technikos universitetas, Turkija

· Tuscia universitetas, Italija

· Portugalijos katalikų universitetas

Jį palaiko konsultacinė grupė su keliais susijusiais partneriais ir suinteresuotaisiais subjektais, kurie yra iš pirmaujančių tarptautinių mokslinių tyrimų ir informavimo organizacijų miškininkystės ir gamtos išteklių valdymo srityse.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

MEDFOR programa siūlo 2 metų (120 ECTS) magistro laipsnį. Tai atitinka 3 semestrus kursinių darbų, 1 mėnesio žiemos mokyklą ir 1 semestrą magistro disertacijos parengimui.

Pirmaisiais metais galite įgyti žinių visose srityse, kurios yra būtinos miškų naudojimui ir valdymui. Antraisiais metais studentai įgyja pažangiausių žinių apie specializaciją, kurią teikia vienas iš 7 konsorciumo universitetų, daugiau dėmesio skiriama Viduržemio jūros regiono miškininkystei.

Paskutinis semestras skirtas disertacijai.

Oficiali MEDfOR kalba yra anglų kalba.

Mobilumas yra pagrindinis Programos elementas, o jūs galite mokytis dviejuose ar 3 skirtinguose universitetuose ir šalyse. Taip pat galite sukurti stažuotę arba magistro darbą su vienu iš mūsų asocijuotų partnerių, apie 20 įstaigų išplito visame pasaulyje.

PARAIŠKA

Norėdami kreiptis, turite turėti bent bakalauro laipsnį ekonomikos ar mokslo srityje ir aukštą anglų kalbos mokėjimą. Tai dokumentų, kuriuos reikia siųsti, sąrašas:

1) Užpildyta paraiškos forma (pateikta svetainėje)

2) Paso kopija (kaip pilietybės įrodymas)

3) Gyvenamosios vietos kopija

4) Atestuota (išversta) universiteto diplomų kopija

5) Sertifikuotas (išverstas) studijų rezultatų aprašymas

6) anglų kalbos mokėjimo įrodymas

7) CV - Gyvenimo aprašymas

REZULTATAI IR KARJERAI

Programos pabaigoje turėsite įgyti tvirtą mokslinę habilitaciją, specialius techninius įgūdžius ir kompetencijas, reikalingas karjerai plėtoti naujoviškose miškų ūkio srityse.

Mūsų Alumi, atvykę iš visų, turi pasaulį, rado darbo vietų visame pasaulyje. Kai kurie dirba privačiuose subjektuose, viešojo administravimo įstaigose, tarptautinėse organizacijose (pvz., FAO, GIZ), ONGS, arba kaip vietos ar tarptautinių kompanijų konsultantai. Trečdalis studentų lengvai gavo doktorantūros stipendiją ir pradėjo akademinę karjerą. Kai kurie absolventai dabar yra dėstytojai.

Kai kurie iš mūsų absolventų karjeros sekė:

· Miškininkystės techninis pareigūnas

· Aplinkosaugos auditorius

· Mokslininkas

· Techninis patarėjas

· Tarptautinių bendrovių konsultantas

·Projekto koordinatorius

· Universiteto dėstytojas

· Projekto vadovas / pagalba

· Tvarus investicijų valdytojas

· Administracinė

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a compe ... Skaityti daugiau

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a competitive advantage of ULisboa compared to traditional universities. Skaityti mažiau
Lisabona , Paduja , Lleida , Palencia , Trabzonas , Viterbo , Porto + 6 Daugiau Mažiau