Read the Official Description

Tapkite svetingumo verslo mados tendencija

Jūsų kelias į tarptautinės svetingumo industrijos aukščiausio lygio vadovus.

Magistrantūros programa yra labai geras pasirinkimas, jei jūs ...

  • norėčiau specializuotis svetingumo sektoriuje pagal savo vadybos bakalauro laipsnį
  • jau įgijo žinių apie pramonę savo bakalauro laipsnį ir norėtų gilinti šias žinias
  • ieško antrosios pakopos studijų su novatorišku turiniu svetingumo valdymo ir personalo vadybos

Turinys, tikslas ir kurso struktūra

Tai padaro jus specialistu - magistro programą

Anglų kalbos mokoma magistrantūros studijų programa Viešbučių valdymas

Magistrantūros programa suprojektuota taip, kad būtų sukurti esminiai vadovavimo įgūdžiai, o absolventai yra pasirengę būsimiems uždaviniams šioje srityje.

Kiekvienas semestras apima šias temas:

Lyderystės įgūdžiai (1-asis semestras)

Pirmasis semestras skirtas parengti "Hospitality Management" bakalauro studijų programos absolventus arba turint ekonominį turinį ir patirtį ar panašumą į viešbučių industriją už jų būsimas užduotis, kaip tarptautiniu mastu dislokuojami vadovai. Dėl šios priežasties pirmojo semestro metu dėmesys skiriamas pramonės ekonominių iššūkių vertinimui pasaulinių tendencijų ir iššūkių, pvz., Technologinių, skaitmeninių ar tarpkultūrinių, kontekste. Studentai turėtų pripažinti būsimas rinkas ir jų galimybes, kad galėtų kurti verslo modelius, įskaitant reikalingą finansavimą. Be to, svarbu suprasti vadovybės svarbą, suderintą su verslo kultūra, ir plėtoti bei taikyti atitinkamas kompetencijas.

Vadovavimo užduočių taikymas (2-asis semestras)

Antrojo semestro metu šios vadovavimo kompetencijos taikomos konkrečiose pramonės lyderystės užduotims, visų pirma bendradarbiavimui su savininkais, finansais ar nekilnojamojo turto valdymo bendrovėmis. Be to, atsižvelgiant į rinkos pokyčius, analizuojamos skirtingos operatoriaus sąvokos, pasaulinės platinimo strategijos ir koncepcijų kūrimas tiek kulinarijoje, tiek svetingumuose. Asmeninių ir socialinių veiksmų kompetencijų plėtra yra ypač skatinama "Susitariančiosiose šalyse"

"Going International" (trečiasis semestras)

Trečiąjį semestrą daugiausia dėmesio skiriama tarptautiniam bendradarbiavimui. Priklausomai nuo studento prielaidų ir tikslų, iki šiol sukurtos kompetencijos praplėstos praktiniame (6 mėnesių) etape, kuris atitinka reikalavimus ir yra aptariamas vadovų rėmimu arba gilinamas per vieną semestrą vienoje iš universitetų partneriai, turintys konkrečiai pramonei skirtą mokymo programą.

Gilumoje patirtis (4 semestras)

Paskutinis semestras prasideda internetiniu moksliniu tyrimu moduliu ("Analizuojant tarptautinį verslą"), po jo baigiamas magistro baigiamasis darbas, idealiai derinamas su viešbučio praktikos klausimu.

Karjeros perspektyvos

Geriausios perspektyvos - magistro programa tave į aukščiausią

Po savo magistro laipsnio niekas neužtikrina jūsų karjeros. Ši pramonės šaka taip pat siūlo idealias sąlygas, nes tarptautinės viešbučių tinklai vis labiau dominuoja rinkoje ir poreikis valdyti didėja.

Magistrantūros studijų absolventai gali tikėtis labai įdomių veiklos sričių, ypač aukštesniojoje valdyme. Tokiose pozicijose, esančiose įmonės viršuje, būtinos specialiosios žinios. Dėl šios priežasties geriausi ateities perspektyvos egzistuoja vadybininkams, kurie specializuojasi svetingumo industrijoje ir yra akademiškai kvalifikuojami.

Magistrantūros studijuojantys darbuotojai gali tikėtis labai įdomių veiklos sričių, ypač aukštesniojo lygio vadovų. Tokiose pozicijose, kurios yra bendrovės viršuje, svarbūs yra vadovavimo gebėjimai ir pagrindinės kompetencijos. Todėl svetingumo industrijoje kvalifikuoti vadybininkai turi geriausias ateities ir karjeros perspektyvas.

Be to, pagal laipsnį "magistro laipsnis (MA)" sukursite geriausias sąlygas akademinei karjerai mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.

Paraiška

Ką reikia atnešti - Priėmimo reikalavimai 1,5 metų magistrantūros studijų programai

Magistrantūros programa reikalauja mokinių orientavimo, motyvacijos ir socialinės kompetencijos. Mes džiaugiamės galėdami jiems suteikti mažus kursus, individualius patarimus dėl karjeros ir reikalaujantį mokymą.

Reikalavimai:

  • 3 metų bakalauro laipsnis iš pripažinto universiteto
  • Pagrindinis ekonomikos supratimas, kurį įrodė ankstesnių studijų moduliai
  • Anglų kalbos programos kalbos reikalavimai yra TOEFL (84 ibt) arba panašūs pažymėjimai (pvz., IELTS Academic: ne mažiau kaip 6.0, TOEIC: ne mažiau kaip 785 arba baigimo pažymėjimas). Anglų kalbos mokymas baigsis kaip kalbos mokėjimo įrodymas.
  • Patirtis svetingumo industrijoje

Magistrantūros programa yra labai geras pasirinkimas, jei norite ...

  • ... jau įgijo žinių apie pramonę savo bakalauro laipsnį ir norėtų gilinti šias žinias
  • ... žiūrėkite į konsultacijas apie viešbutį ir gastronomiją
  • ... norėtų išplėsti aukščiausiosios vadovybės pareigas tarptautinėje svetingumo industrijoje
Program taught in:
Anglų

See 6 more programs offered by SRH Hochschule Berlin »

Last updated December 6, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
4 semestrus
Dieninės
Price
620 EUR
per mėnesį (ES / EWR studentai). 680 EUR per mėnesį (ne ES / ne EWR studentai).
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date