Viešojo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Naršykite viešųjų, privačių ir nekomercinių sektorių susikirtimą. Versti teoriją praktikoje ir pradėti įgyvendinti politiką, kuri palaiko jūsų bendruomenę.


USF MPA programa pirmenybę teikia praktinei patirčiai, kuri rengia jus sprendžiant visuomenės interesus renkant ir analizuojant įrodymus, svarbius norint įgyvendinti viešųjų paslaugų strategijas.


Lankstus klasių tvarkaraštis padeda dirbti specialistams subalansuoti savo įtemptą gyvenimą, o mažų klasių dydžiai skatina vienas į vieną dėmesį ir gilesnius santykius kurti.

Viešojo administravimo magistras (MPA) siūlo du takelius; bendras viešojo administravimo kelias ir sveikatos priežiūros tarnybų koncentracija. Tai suteikia vidutinio karjeros ir siekiantiems specialistams galimybę įgyti pažangią vadybos išsilavinimą, taikomą įvairiausioms viešojo sektoriaus, ne pelno organizacijų ir sveikatos priežiūros įstaigų organizacijoms.


MPA programą akredituoja Viešosios politikos, reikalų ir administravimo mokyklų tinklas (NASPAA).

Apie viešojo administravimo magistro programą

Tai jau ketvirtus metus iš eilės pagerėjo USF viešojo administravimo magistro programos įvertinimas, nes MPA šoktelėjo nuo 115 iki 108, o tai buvo 2019 m. Mokykla.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2018

Apie mokyklą

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Skaityti mažiau
San Franciskas , Barselona , San Jose , Taipėjus + 3 Daugiau Mažiau