Viešojo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pristatymas

Graduate Management Admission Test arba MFR - Viešojo administravimo magistras Ji siekia įsitvirtinti kaip padidėjusios pasiūlos Socialinių ir politinių mokslų mokyklos mokslo disciplinos, kuris sukėlė jo genezę, kuris pažymėtas jos plėtrą, ir prisidėjo prie jo pareiškime. Per MFR, ISCSP duos žinias ir plėtoti esminius įgūdžius, kad galėtų atlikti funkcijas viešojo administravimo.

MFR yra skirta visiems, kurie nori pagerinti savo įgūdžius ir plėtoti savo žinias apie viešojo administravimo. Kiekvienas, kuris turi bakalauro laipsnį gali būti taikomos, nepaisant mokslo mokymo srityje.

Žinoma antrosios pakopos MFR yra suskirstyta į keturis pusmečius, iš viso 120 ECTS. Mokymo apima 95 ECTS privalomas mokslas Viešojo administravimo Branduolinių ugdymo vienetų, 10 ECTS mokslo srityje viešajai tvarkai ir 15 ECTS mokslo srityje valdymas.

Ši 2. ciklas studijų yra skirta parengti ir pateikti licencijų ypač šiuos įgaliojimus:

 • Įtraukti mokinius atlikti valdymo funkcijas trijose konkrečiose viešo administravimo sektorių, kaip aukščiausio lygio vadovų ar vidurinės grandies vadovų.
 • Suteikti studentams su pagrindine sistemą vadybos mokslo kaip mokslas taikomas viešojo administravimo.
 • Suteikti studentams modelių ir esamų valdymo procesų, viešojo administravimo lyginamosios perspektyvos.
 • Plėtoti studentų įgūdžius vadovavimo suteikiant jiems galimybę stebėti ir valdyti vykstančius kaitos procesus.
 • Akcijų studentai su informacija, kurią daugiau sužinoti lygio, know-how ir žinoti, kaip turi būti, svarbu, kad atitiktų naujosios viešosios vadybos iššūkius.
 • Ugdyti gebėjimą rinkti, sisteminti ir analizuoti informaciją, kritiškai, kartais sudėtinga ir prieštaringa, ir praneša savo autonominio darbo rezultatus specialistų ir ne specialistų, tiksliai ir aiškiai nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Gebėjimas suprasti ir taikyti įgytas žinias sprendžiant naujus ir nepažįstamas situacijas plataus įvairių sričių situacijose.
 1. ciklas studijų, po kurių magistro laipsnį viešojo administravimo (MPA) siekia gauti savo absolventus su pažangių mokymo viešojo administravimo srityje, remiantis įgytų žinių darbo rinkoje ir 1. Administravimo studijų ciklą Visuomenės ISCSP, ar yra laikomi lygiaverčiais Mokslo tarybos leidžianti atlikti techninį darbą specializuotų lygio ir didelio sudėtingumo šiose srityse centrinės, regioninės ir vietos, atsižvelgiant į trečiojo sektoriaus ir privataus sektoriaus.

Klasės vyks antradienį 6, tarp 14h ir 21h ir šeštadienį, nuo 09:00 ir 13h.

Tikslai

Ši 2. ciklas tyrimų taip pat siekiama, bendrais bruožais, leisti ir sudaryti pagrindą originalių pokyčių, įskaitant mokslinių tyrimų kontekstuose viešojo administravimo srityje, jos įvairių sričių žinių.

Šiam tikslui, jis yra skirtas, kad studentas, kad pasiektų šiuos tikslus:

 • Plėtoti gebėjimą integruoti žinias, tvarkyti sudėtingus klausimus, kurti sprendimus ir priimti sprendimus dėl ribotos informacijos situaciją.
 • Parengti savarankiško mokymosi įgūdžius į visą gyvenimą mokytis, su aukšto lygio autonomiją.
 • Ugdyti gebėjimą rinkti, sisteminti ir analizuoti informaciją, kritiškai, kartais sudėtinga ir prieštaringa, ir praneša savo autonominio darbo rezultatus specialistų ir ne specialistų, tiksliai ir aiškiai nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Atlikti valdymo funkcijas visoje viešojo administravimo, siekiant pagerinti jo veikimą, priimant naujus metodus ir naujas vadovavimo strategijas.

Konkretūs tikslai

 • Be pirmiau išdėstytų bendrųjų tikslų, šiame tyrime planas konkrečiai skirta gauti savo absolventus dirbti su aukšto lygio veiklos, siekiant šių konkrečių tikslų Mokytojo:
 • Pateikite stažuotojų, taikomąjį aspektą, teorinį pagrindą vadybos mokslo.
 • Norėdami suteikti studentams lyginamojoje perspektyvoje, modelius ir valdymo procesus, atitinkančius geriausią pramonės praktiką.
 • Leidžia studentams per atvejų tyrimus, suprasti naujus uždavinius, kad etika pateiktas viešojo administravimo lyderių.

Prieigos sąlygos

Jie yra įtraukti į objekto aprašymas:

 • Laikikliai laipsnį arba teisinis lygiavertiškumas, pageidautina su trejų metų atitinkamą darbo patirtį;
 • Turintieji mokslo ar profesinio mokymo programas Mokslo tarybos pripažintos;
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the de ... Skaityti daugiau

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the degrees of Master and PhD. Skaityti mažiau