Viešojo administravimo ir organizacinių mokslų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši sudėtinga dvejų metų mokslinių tyrimų magistro programa orientuota į pagrindinius viešojo administravimo ir organizacijos teorijos klausimus.

Erasmus University

Per programą gausite išsamių žinių apie visuomenės problemas ir iššūkius viešosioms organizacijoms. Jūs sujungsite viešojo administravimo, organizacinio mokslo ir vadybos teorijas su išsamiais mokymo metodais. Daugiausia dėmesio skiriama dabartinėms vyriausybėms iškylančioms problemoms, tokioms kaip mediatizavimas, senėjimas, mažėjantis pasitikėjimas vyriausybe ir visuomenės susiskaidymas. Analizuojami viešųjų organizacijų iššūkiai, tokie kaip valdymo profesionalūs konfliktai ir rizikos veiksnys, kai jie diegiami. Gavę šį mokslinių tyrimų magistro laipsnį, jūs esate žingsnis į priekį kitų darbo ieškančių asmenų, kreipdamiesi dėl mokslinių tyrimų, konsultacijų ar politikos patarimų.

Mokymo planas

Programa trunka 24 mėnesius (120 ECTS) ir prasideda kiekvienų metų rugsėjį. Dvejų metų programa yra reikalinga, kad atitiktų Mokslo magistro programos reikalavimus viešojo administravimo ir organizacinių mokslų srityje, teorinę kompetenciją ir metodinę patirtį, vedančią į mokslinių tyrimų projektą, ir magistrinį darbą, kuris atitinka standartus tarptautinis leidinys.

Klasės vyks visose universitetuose, tačiau dauguma jų yra Utrechto universiteto valdymo mokykloje (UŠT), įsikūrusioje Utrechto širdyje. Visi kursai bus mokomi anglų kalba. Žemiau rasite magistro programos kursų apžvalgą. Kursų aprašymas pateikiamas Utrechto universiteto interneto svetainėje.

Mokymo programa gali keistis. Iš šios informacijos jokios teisės negali būti nustatytos.

Jauni inovatoriai

Ar jūs įdomu, verslumo, intelektualiai universalus, socialiai atsakingas? Ar norite daugiau išnaudoti savo magistrantūros programą ir išmokti dirbti drausminėse ribose tiek mokslinių tyrimų srityje, tiek aktyviai (bendrai) kurti novatoriškas iniciatyvas, kurios padėtų pasauliui šiek tiek geresnės vietos? Tada "Jaunųjų inovatorių pagarbos" programa (15 ECTS) gali jus sudominti!

Trys pagrindinės mokslinių tyrimų ir inovacijų sritys

Programa orientuota į naujovių tyrimą ir projektavimą trijose srityse:

 • Tvarios sveikatos naujovės
 • Tvarios naujovės ekonomikoje
 • Tvarios naujovės miesto gyvenime

Pagalvokite už savo disciplinos ribų

Šios daugialypės temos reikalauja bendrų mokslininkų ir humanitarinių mokslininkų pastangų. Jie reikalauja žinių apie energiją, klimato dinamiką, maistą, technologijas ir sveikatą. Tačiau svarbu suprasti visuomenės, teisės ir ekonomikos dinamiką, kalbas ir kultūras, istoriją ir filosofiją.

Šie klausimai viršija nacionalines ir kultūrines sienas. Todėl programa siekia reikšmingo tarptautinių studentų dalyvavimo ir mokoma anglų kalba.

1 metai

1 periodas

 • Pagrindinės temos ir šiuolaikinės klasikos 1: Viešasis administravimas
 • Mokslo filosofija

2 periodas

 • Pagrindinės temos ir šiuolaikinės klasikos 2: Visuomeninės organizacijos ir specialistai
 • Socialinių mokslų tyrimai

3 periodas

 • Pamoka
 • Metodo dirbtuvė 1: didelio valdymo dizainas
 • Seminarų tyrimo projektai arba dirbtuvių eksperimentinis projektavimas

4 periodas

 • Mokslinių tyrimų dirbtuvės I amatai: kontekstai, vaidmenys ir strategijos
 • Taikomoji mokslinių tyrimų seka

2 metai

1 periodas

 • Pagrindinės temos ir šiuolaikinės klasikos 3: viešojo valdymo transformavimas

2 periodas

 • 2 metodikos seminaras. Žemas valdymo dizainas. Seminaras: aiškinamieji tyrimai arba palyginamieji ir atvejų tyrimai
 • Mokslinių tyrimų dirbtuvės 2 amatas: analizė ir įtikinimas
 • Pasirinktinai

3 periodas

 • Moksliniai tyrimai ir magistro darbas

4 periodas

 • Mokslinių tyrimų dirbtuvės I amatai: kontekstai, vaidmenys ir strategijos
 • Taikomoji mokslinių tyrimų seka

Kodėl studijuoti mokslinių tyrimų magistro viešojo administravimo ir organizacinių mokslų

Išnagrinėkite socialines problemas ir esminius iššūkius magistro programos "Viešasis administravimas ir organizacinis mokslas".

Kintantis klimatas, akytos sienos, žinių ekonomika, daiktų internetas ar robotika. Pasaulis keičiasi precedento neturinčiais tempais, todėl, kad mes valdome savo visuomenę, atsiranda ne tik varginančios galimybės, bet ir blogos problemos. Privačios organizacijos, pilietinės visuomenės grupės ir viešasis sektorius dalijasi atsakomybe spręsti šiuos šiuolaikinius iššūkius.

Viešieji administratoriai įvairiais būdais reaguoja į šiuos iššūkius. Jie inicijuoja reformas, kad viešasis valdymas taptų mažiau biurokratiškas ir labiau atskaitingas, aktyvintų ir suteiktų piliečiams galimybę padėti įmonėms tapti konkurencingesnėmis, tuo pačiu didinant socialinę atsakomybę, ir remia pilietinės visuomenės iniciatyvas teikti savanoriškas bendruomenės paslaugas. Jūs analizuojate, kaip tokios iniciatyvos padeda vyriausybėms susidoroti su modernybės iššūkiais. Kaip šio mokslinio meistro studentas, jūs išnagrinėsite, kaip tokios iniciatyvos gali būti naudingos.

Kodėl verta studijuoti Roterdamo viešojo administravimo mokslo magistro laipsnį?

Šis magistro laipsnis yra bendra programa, kurią siūlo šeši Olandijos universitetai: Utrechto universitetas, Tilburgo universitetas, alt = "Erasmo universiteto Roterdamas, Tventės universitetas, Radboud universitetas ir Amsterdamo laisvasis universitetas. Dalyvavo institutai, priklausantys geriausiam viešajam valdymui ir organizacijai Mokslinių tyrimų grupės Europoje. Jų tarpdisciplininiai tarptautiniai fakultetai siūlo naujausias žinias apie viešojo sektoriaus valdymą, valdymą ir politiką. Visi kursai yra mokomi anglų kalba.

Unikalus dalykas šioje dvejų metų magistro programoje yra intensyvi dėstytojų ir studentų sąveika bei asmeninis dėmesys ir tarptautinis studijų klimatas. Ankstesniais metais mes turėjome studentų iš viso pasaulio.

Apie programą "Mokslinių tyrimų magistras" viešojo administravimo ir organizacinių mokslų

Viešojo administravimo ir organizacinių mokslų mokslo magistras apima tris ramsčius.

Pirmasis ramstis yra pagrindinės teorinės temos viešojo administravimo ir organizavimo srityje, tokios kaip viešoji politika, viešasis valdymas, biurokratija ir viešoji tarnyba bei žmogiškųjų išteklių valdymas. Šie kursai susieja klasikines teorijas su naujausiais moksliniais tyrimais. Studentai abu kuria žinias apie teorijas ir mokosi jas taikyti moksliniams tyrimams. Tai suteikia galimybę kurti savo asmeninius interesus pritaikytą pamoką.

Antrasis ramstis susideda iš daugybės mokslo ir tyrimų metodikos filosofijos kursų. Šie kursai bus orientuoti į aukšto lygio projektus, tokius kaip eksperimentiniai tyrimai ir apklausos tyrimai, kaip apie nedidelius valdymo projektus, pavyzdžiui, atvejų tyrimus ir lauko tyrimus. Programa suteiks jums platų pagrindą, reikalingą šios srities mokslininkams. Šiame ramstyje siūlome įvairias pasirinktis, kad galėtumėte pasirinkti jums labiausiai vertingus modulius.

Trečiąjį ramstį sudaro tiek taikomi, tiek fundamentiniai mokslinių tyrimų projektai, dėl kurių (mažesnių) grupių darbas pirmųjų metų pabaigoje ir (didesnis) individualus darbas antrųjų metų pabaigoje. Į politiką orientuotas mokslinių tyrimų projektas paprastai susijęs su konkrečia organizacija ar politikos problema. Projekto tikslas - patarti dabartiniu klausimu, todėl jums reikia atlikti mokslinius tyrimus realiame gyvenime. Teoriškai orientuotas mokslinių tyrimų projektas apima akademinio straipsnio rašymą arba išsamų doktorantūros pasiūlymo formulavimą, kuris gali būti pagrindas būsimam doktorantūros projektui. (Atkreipkite dėmesį, kad užbaigus šią magistro programą ne automatiškai garantuojama jums doktorantūros pozicija).

Švietimo metodai

 • Paskaitos
 • Pamokos
 • Individualios ir mažos grupės užduotys ir pristatymai
 • Apsilankymai žinių institutuose su pirmaujančiais mokslo darbuotojais
 • Mokslinių tyrimų disertacija su seminarais, grupinis darbas (įskaitant kolegų atsiliepimus), virtualios diskusijų lentos ir individuali priežiūra

Mokslinių tyrimų magistro viešojo administravimo ir organizacinių mokslų karjeros galimybės

Ši magistrantūros programa rengia jus įvairias karjeros, kuriose teoriškai pagrįsta analizė ir kritinis mokslinių tyrimų rezultatų įvertinimas yra esminiai reikalavimai. Galite tęsti doktorantūros studijas, pradėdamas akademinę karjerą. Bet jūs taip pat gerai pasirenkate vaidmenis mokslinių tyrimų institutų, ekspertų grupių, vyriausybinių agentūrų ir ne pelno organizacijų. Be to, daugelis mūsų absolventų pereina prie karjeros konsultacinėse firmose.

Akademinės karjeros link

Ši programa suteikia studentams galimybę kruopščiai pasirengti akademinei karjerai palengvinant mokslinius tyrimus pagal universitetų mokslinių tyrimų programas ir palengvinant stažuotes bei tyrimus išorės šalims.

Profesinės karjeros link

Baigę šią programą, galite tapti (n):

 • Akademinis tyrėjas
 • Konsultantas
 • Taikomasis mokslininkas

Faktų santrauka

 • Programos pavadinimas: Viešasis administravimas ir organizacinis mokslas
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Tipas: Mokslo magistras
 • Trukmė: 2 metai
 • Vieta: Campus Woudestein, Roterdamas
 • Mokestis už mokslą (2019-2020 m.):
  • 2,083 EUR (įstatymais nustatytas mokestis)
  • 11 900 EUR (Institucinis mokestis: EEE / ES studentai)
  • 14 900 EUR (Institucinis mokestis: ne EEE / ES studentams)
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS ... Skaityti daugiau

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS, and two research institutes RISBO and DRIFT are linked to the faculty. Our education is small-scale and based around Problem Based Learning (PBL). Being connected to the professional field is another characteristic of our study programmes. Skaityti mažiau