Viešojo administravimo magistrai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Viešojo administravimo magistrai

Viešojo administravimo magistrantūros programa (MPA) siekia suteikti aukščiausios kokybės absolventų išsilavinimą dabartiniams ir būsimiems pareigūnams visose trijose viešųjų paslaugų srityse: vyriausybinėse įstaigose, ne pelno organizacijose ir privačiuose pardavimuose. Programa siekia pasiekti vietinį, valstybinį ir nacionalinį svarbą per šiuolaikinę mokymo programą, novatorišką mokymą, mokslinį ir taikomąjį tyrimą bei paslaugas pagrindinėms suinteresuotosioms šalims. Programos veikla yra skirta techninėms, etinėms ir vadovavimo kompetencijoms plėtoti ir tobulinti.

Apie programą

Majamio universitetas, esantis vienoje kosmopolitiškiausių šalies dalių, suteikia unikalią galimybę mokytis viešojo administravimo. UM yra geriausia įsikūrusi Majamio Dade apygardoje, pirmoji JAV, kuri priima dviejų pakopų metropolinę valdžią, kuri yra ideali miesto laboratorija, skirta vyriausybės organizavimui ir konsolidavimui.

MPA laipsnis suteikia karjeros galimybes vietinėje, valstybinėje ir federalinėje vyriausybėje, taip pat ne pelno ir privačiame sektoriuje. Keletą dešimtmečių politikos mokslų skyrius suteikė Pietų Floridai vadovus per bakalauro ir magistro laipsnius. Didžioji šios patirties dalis dabar yra MPA programa, teikiama stažuočių ir didesnių užimtumo galimybių forma. Pietų Floridoje ir kitose šalyse auga MPA programoje sukurtų įgūdžių, tokių kaip biudžeto sudarymas, darbo jėgos valdymas, programų planavimas, sveikatos priežiūra ir netgi tarptautinis valdymas. Politikos mokslų katedros ir MPA programos absolventai UM dabar užima daugybę vadovaujančių pareigų vietos, valstybės ir nacionalinės valdžios bei kituose sektoriuose.

Mūsų programą sudaro penki pagrindiniai fakulteto nariai ir daugiau nei dešimt kitų nuolatinių, papildomų ar ne visą darbo dieną dirbantys fakultetai Politikos mokslų skyriuje. Mes taip pat siūlome dvejopo laipsnio programas su meno magistru tarptautinėje administracijoje (MPA / MAIA) ir visuomenės sveikatos magistromis (MPA / MPH) Miller School of Medicine.

Mokymo planas

Politikos mokslų katedra viešojo administravimo magistro laipsnį siūlo per magistrantūros mokyklą. Programa yra intensyvi, griežta ir skirta šviesti efektyvius viešuosius vadovus. Kursai yra skirti suteikti studentams analitinius įgūdžius ir valdymo kompetencijas, reikalingas viešajai politikai planuoti ir įgyvendinti visais lygmenimis. MPA programos tikslai yra asmenų, galinčių:

 1. panaudoti išsilavinusį sprendimą priimant sprendimus atsižvelgiant į dabartines valdymo teorijas
 2. prisiimti vadovavimo ir valdymo vaidmenis analizuojant, formuojant ir vykdant viešąją politiką ir programas
 3. valdyti žinių ir įgūdžių rinkinį, kuris vadovauja valdymo koncepcijų naudojimui
 4. suprasti „viešą“ profesijos pobūdį

Visi MPA kandidatai privalo baigti 36–48 kreditus absolventų lygmeniu, priklausomai nuo vyriausybės valdymo patirties ir akademinio pasirengimo. (Online MPA studentai turi užpildyti 36 kreditus). Iš anksto aptarnaujami studentai privalo užpildyti 30 kreditų pagrindinių kursų (įskaitant stažuotes) ir 18 specializuotų trasų kreditų, kurių vidutinis vidurkis yra 3,0 (iš 4.0). Specializacijos kursai atrenkami konsultuojantis su studento akademiniu patarėju atsižvelgiant į studento karjeros tikslus ir interesus. Yra galimybė tiems studentams, kurie nori baigti savo bakalauro laipsnį ir viešojo administravimo magistro laipsnį per 5 metus.

A photo at the MPA Orientation at the University of Miami.

Pagrindinė mokymo programa

 • Įvadas į viešojo administravimo magistro laipsnį POL 622
 • Biudžetas ir finansų valdymas ir administravimas POL 601
 • Politinė analizė POL 610
 • Personalo administravimas POL 647
 • Seminaras administracijoje POL 606
 • Viešosios politikos analizė ir administravimas POL 646
 • Politinė verslo aplinka POL 671
 • Produktyvumo didinimas viešosiose ir ne pelno organizacijose POL 651
 • Viešosios paslaugos stažuotė POL 656

113929_081618_JAbreu__059.jpg

Priėmimai

Paraiškų pateikimo terminai yra šie:

„Campus“ programa -

 • Rudenį - birželio 1 d. (Tarptautinis) ir liepos 15 d.
 • Pavasario trukmė - lapkričio 1 d. (Tarptautinė) ir gruodžio 1 d.
 • Vasaros laikotarpis - gegužės 15 d. (Tarptautinis) ir balandžio 1 d.

Internetinė programa -

 • Rudenį - liepos 8 d. (Ankstyvas sprendimas), rugpjūčio 12 d. (Finansinė pagalba ir reguliarus sprendimas)
 • Pavasario terminas - lapkričio 11 d. (Ankstyvas sprendimas), gruodžio 16 d., Finansinė pagalba ir reguliarus sprendimas)
 • Vasaros laikotarpis - kovo 11 d. (Ankstyvas sprendimas), balandžio 15 d. (Finansinė pagalba ir reguliarus sprendimas)

Visi absolventai turi:

 • (a) turėti bakalaureato laipsnį iš pripažintos kvalifikacijos kolegijos ar universiteto
 • b) per savo bakalauro įrašus ir kitas kvalifikacijas įrodė savo akademinę kompetenciją užbaigti griežtą studijų programą
 • (c) pasiekė minimalius kombinuotus balus (verbalinius ir kiekybinius) iš 297 absolventų įrašų egzamino (GRE) *
 • (d) turi minimalų lygio vidurkį 3,0. Siekiant apriboti mokinių ir mokinių mainų klasės dydį, MPA programa teikia pirmenybę studentams, turintiems aukštesnius nei vidutinius GRE balus, puikius rekomendacinius laiškus ir geresnius rašymo įgūdžius.
 • e) pateikti du (LOR) rekomendacinius laiškus (LOR formą).

Tarptautiniai studentai

 • Be to, tarptautiniai studentai turi išlaikyti pranašumą anglų kalbos kaip užsienio kalbos teste (TOEFL) arba sėkmingai užbaigti Intensyvią anglų kalbos programą prieš pradedant MPA.
 • Paraiškos mokestis yra 65 USD.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars ... Skaityti daugiau

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars live, work, research, and play in Miami, an endless resource for internship and volunteer opportunities, language and cultural immersion, intellectual exploration, and lively entertainment. In turn, the city views the College as its primary brain trust. A&S scholars work closely with government agencies, businesses, and nonprofit organizations across the region to improve the economic output and quality of life of our shared community. Skaityti mažiau