Viešojo administravimo magistras (MPA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aukščiausio lygio 1-os metų viešųjų paslaugų ateities šviesos programa

"Maxwell" mokyklos viešojo administravimo magistras (MPA) yra pripažintas šios srities lyderis daugiau nei 90 metų. Tai intensyvi 12 mėnesių trukmės profesinio baigimo studijų programa, suteikianti studentams įgūdžių, žinių ir tinklų, kuriuos jie turės sėkmingai įgyvendinti. specialistai ir piliečiai, kurie tarnauja visuomenės labui tarp nacionalinės ir tarptautinės vyriausybės, ne pelno organizacijos ir privatūs sektoriai.

Mūsų MPA programa atitinka vis didėjantį poreikį gerinti viešąją tvarką, stiprinti viešąjį valdymą ir pertvarkyti privačius bei viešuosius sektorius. Jo mokymo programos pagrindas yra pagrįstas išsamiu viešųjų paslaugų švietimo požiūriu, kuris aprūpina moksleivius įgūdžiais, reikalingais veiksmingai politikai įgyvendinti; valdyti skirtingų suinteresuotų subjektų organizacijas; ir taikyti griežtą įrodymais pagrįstą analizę sprendimų priėmimo procesui informuoti. Mūsų studentai pereina prie sėkmingos karjeros, daro įtaką tarnaudami visuomenės gerovei, ieškodami darbo vietų nacionalinėse, valstybinėse, vietos ir tarptautinėse vyriausybėse, ne pelno organizacijose ir pelno siekiančiose įmonėse visoje JAV ir visame pasaulyje.

Mūsų efektyviai besivystantis, labai vertinamas MPA nuolat vertinamas geriausiais savo bendraamžių reputacijos tyrimais:

 • # 1 viešajame valdyme ir lyderystėje
 • Nepelno valdymo # 2
 • # 2 viešuosiuose finansuose ir biudžetuose, ir
 • # 5 tarptautinėje ir pasaulinėje politikoje. (JAV naujienos

Įgūdžių pagrindu sukurta mokymo programa

Pagrindiniai MPA laipsnio reikalavimai yra suderinti pagal tris eilutes: politikos analizę, viešąjį valdymą ir viešąjį kontekstą. Devyniuose pagrindiniuose kursuose yra suderintas dėmesys viešiesiems reikalams, viešajam biudžetui, viešajam valdymui ir demokratijai, viešosioms organizacijoms ir valdymui, ekonomikai skirtiems viešiesiems sprendimams ir vykdomajai vadovybei bei politikos politikai.

Be pagrindinių kursų, studentai pasirenka vieną iš septynių specializuotų studijų sričių, teikdami išsamias kursų šiose srityse:

 • Aplinkos politika ir administravimas,
 • Tarptautinė ir plėtros administracija,
 • Nacionalinė ir tarptautinė saugumo politika,
 • Viešasis ir nekomercinis valdymas
 • Viešojo sektoriaus naujovės ir valdymas
 • Socialinė politika, ir
 • Valstybės ir savivaldybių finansų analizė ir valdymas.

Ekspertų fakultetas

Mūsų žinomas fakultetas vykdo pažangias mokslinių tyrimų ir formos politikos diskusijas vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Beveik visi "Maxwell" profesoriai yra nuolatiniai pilietinio įdarbinimo pareigūnai, kurie nuolat lankosi universitete ir lengvai prieinami. Apsilankykite mūsų PAIA fakulteto puslapyje, kad sužinotumėte daugiau apie šiuos žymius pedagogus ir tyrėjus.

Padaryti poveikį po baigimo

Devyniasdešimt penki procentai mūsų naujausių absolventų užtikrino savo po Maxwell pozicijas per 6 mėnesius nuo baigimo. Jie dirba įvairiuose sektoriuose ir visame pasaulyje: federalinėje, valstybinėje ir vietos valdžios institucijose (33%); privatusis sektorius (27%); vidaus ne pelno organizacijos (25%); tarptautinė vyriausybė ir NVO (15%); arba pasirenkant tęsti studijas doktorantūroje.

Mūsų "Studijų puslapiai" akcentuoja svarbų integruotą požiūrį, kurį "Maxwell School" įgyvendina studentų studijų ir programų integravimui į jų karjeros tikslus. Šis visapusiškas požiūris į programą lemia stiprius užimtumo rezultatus ir visame pasaulyje vykstantį absolventų tinklą, skirtą išlaikyti Atėnų priesaiką, kad paliktų pasaulį geresnę vietą.

Lanksčios studijų galimybės, atitinkančios jūsų karjeros tikslus

Mūsų vykdomasis MPA suteikia lanksčią programą midcareer viešųjų paslaugų specialistams, norintiems pakilti ar pakeisti savo karjerą.

Mes taip pat siūlome įvairias dvejopo laipsnio programas, tokias kaip MPA / MAIR, MPA / Economics, MPA / JD, kurios leidžia mokiniams pritaikyti savo edukacinę patirtį, kad atitiktų jų būsimus tikslus.

Mūsų "Elite Atlantis" programa apima antrosios pakopos studijas dviem universitetuose - Maxvelo mokykloje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Hertie valdymo mokykloje Berlyne, Vokietijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2018

Apie mokyklą

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, ... Skaityti daugiau

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, and international relations. It includes America’s leading graduate school of public affairs, offering highly regarded professional degrees alongside advanced scholarly degrees in the social sciences; and it is home to undergraduate programs across the full spectrum of social sciences. Skaityti mažiau