Viešojo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Viešasis administravimas yra mūsų politinių sistemų pagrindas, o politikos rezultatai yra pagrindinis būdas, kuriuo mes vykdome socialinę ir politinę aplinką. Vis dažniau jai būdingi atvirieji tinklai, decentralizuotas sprendimų priėmimas ir viešųjų, privačių ir pilietinės visuomenės suinteresuotų subjektų tinklas, siekiantis paveikti viešosios politikos kryptį. Analizuojamos pagrindinės sveikatos, gerovės, etikos, prekybos, pagalbos ir nelaimių valdymo sritys, atkreipiant dėmesį į dramatiškus ir novatoriškus viešųjų paslaugų pokyčius Jungtinėje Karalystėje ir į platesnį tarptautinį kontekstą. Šis kursas suteikia supratimą apie politikos perėjimą tarp valstybių tarptautinėje bendruomenėje ir tarptautinių organizacijų formavimo struktūras, taip pat atsižvelgiant į istorines ir kultūrines priežastis, dėl kurių tebėra didelių skirtumų politikos trajektorijose, viešųjų paslaugų valdymo ir paslaugų teikimo srityse.

Ilgis

 • 1 metai: visą darbo dieną
 • 2 metai: ne visą darbo dieną

Savybės ir privalumai

 • Kryžminio universiteto galimybė bendradarbiauti su tarptautiniais partnerių universitetais
 • Galimybė įsitraukti į regiono viešųjų paslaugų partnerių organizaciją
 • Įtraukti į tradicinių ir mišrių mokymosi aplinkų derinį
 • Galimybė išsiugdyti įvairius analitinius, pristatymo ir kitus profesinius įgūdžius

Karjeros galimybės

Programos tikslas - suteikti įgūdžių pereiti prie aukštesnių mokslinių tyrimų programų ir sudaryti galimybes įgyti įgūdžių, pritaikomų įvairiems vaidmenims vyriausybinėse, tarptautinėse, politinėse, socialinėse ir ekonominėse organizacijose, nevyriausybinėse organizacijose (NVO) ir viešojo sektoriaus valdymas.

Patekimo reikalavimai

Paprastai jūs turėsite bent jau antrosios pakopos bakalauro diplomą (ar tarptautinį lygiavertį diplomą) atitinkamoje studijų ar lygiavertėje akademinėje kvalifikacijoje. Jei turite skirtingą fone, galite būti priimtas, jei turite įrodytą patirtį atitinkamoje srityje.

Užsienyje esantiems kandidatams reikės IELTS, kurių bendras įvertinimas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Atkreipkite dėmesį: jei norite kreiptis į šį kursą, turite pateikti tik vieną nuorodą.

Kurso informacija

Šis kursas suteikia supratimą apie politikos perdavimą tarptautinės bendruomenės narėms ir tarptautinių organizacijų formavimo sistemas, taip pat atsižvelgiant į istorines ir kultūrines priežastis, dėl kurių išlieka reikšmingas politinių trajektorijų, viešųjų paslaugų valdymo ir paslaugų teikimo skirtumas.

1 metai

Jūs mokysite šiuos pagrindinius vienetus ir galėsite pasirinkti kitus vienetus iš įvairių galimybių:

 • Politikos formavimas ir lyginamoji viešoji politika
 • Viešojo gyvenimo etika ir standartai
 • Socialinių mokslų tyrimo metodai
 • Disertacija

Tikriausiai pasirinktiniai vienetai

 • Švietimo politika
 • Viešasis administravimas: teorija ir kontekstas
 • Šiuolaikinė JK viešųjų paslaugų reforma
 • Nepaprastųjų situacijų ir nelaimių planavimas
 • ES neramumai
 • Būstas ir sveikata Bendrijoje
 • Tarptautinis viešosios politikos valdymas
 • Paskirtis
Vertinimo svoriai ir kontakto valandos

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • Visas laikas: 50% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 50% savarankiškas tyrimas
 • Ne visą darbo dieną: 50% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 50% savarankiškas tyrimas

Vertinimas

 • Visas laikas: 80% kursinių darbų; 0% praktiškas; 20% egzamino
 • Ištęstinės: 80% kursinių darbų; 0% praktiškas; 20% egzamino
Paskirties vietos parinktys

Įdarbinimo galimybė leidžia atlikti praktiką su partnerių organizacija, įsikūrusia viešajame ar savanoriškame ir bendruomenės sektoriuose. Naudodamiesi tyrimais pagrįsta mokymosi sistema, kritiškai įvertinsite įdarbinimo organizacijos darbą ir, bendradarbiaudami su kolegomis bei paslaugų vartotojais, pateiksite galimų patobulinimų pasiūlymus. Mes padėsime jums surasti jūsų vietą.

Istorijos, politikos ir filosofijos katedra

Mūsų Istorijos, politikos ir filosofijos katedra siūlo studijų programas kartu su klestinčia tyrimų kultūra, pabrėžiant į studentą orientuotą požiūrį į mokymąsi.

Departamentas, turintis tarpdisciplininių pranašumų daugelyje sričių, didžiuojasi savo požiūriu į moksliniais tyrimais pagrįstą mokymą ir suteikia galimybę studentams dirbti su akademikais priešakyje.

Mokesčiai

JK ir ES studentai
 • Jungtinės Karalystės ir ES studentai: dieninio mokestis: 8 500 svarų sterlingų per metus. Mokesčiai už mokslą bus vienodi kiekvienam savo kurso kursui, kai baigsite jį įprastiniu laikotarpiu (nebus pakartotinių metų ar pertraukos studijoje).
 • JK ir ES studentai: Dalis laiko mokestis: 945 svarų sterlingų už 20 studijų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
Ne ES ir Lamanšo salų studentai
 • Ne ES ir Kanados salų studentai: dieninio mokestis: 15 500 svarų sterlingų per metus. Mokesčiai už mokslą bus vienodi kiekvienam savo kurso kursui, kai baigsite jį įprastiniu laikotarpiu (nebus pakartotinių metų ar pertraukos studijoje).
 • Ne ES tarptautiniai studentai ir Normandijos salos studentai: Iš dalies mokestis: 1723 svarų sterlingų už 20 studijų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Neakivaizdinės studijos gali užimti ne daugiau kaip 90 kreditų kiekvienais mokslo metais.

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pensų už puslapį. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet už knygas ir spausdinimą.

Įdarbinimo išlaidos

Paprastai studentai nemokėtų papildomų išlaidų už ekskursijas ar vizitus, susijusius su vienetais.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Skaityti daugiau

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Skaityti mažiau