Apžvalga

Viešasis administravimas yra mūsų politinių sistemų pagrindas, o politikos rezultatai yra pagrindinis būdas, kuriuo mes vykdome socialinę ir politinę aplinką. Vis dažniau jai būdingi atvirieji tinklai, decentralizuotas sprendimų priėmimas ir viešųjų, privačių ir pilietinės visuomenės suinteresuotų subjektų tinklas, siekiantis paveikti viešosios politikos kryptį. Analizuojamos pagrindinės sveikatos, gerovės, etikos, prekybos, pagalbos ir nelaimių valdymo sritys, atkreipiant dėmesį į dramatiškus ir novatoriškus viešųjų paslaugų pokyčius Jungtinėje Karalystėje ir į platesnį tarptautinį kontekstą. Šis kursas suteikia supratimą apie politikos perėjimą tarp valstybių tarptautinėje bendruomenėje ir tarptautinių organizacijų formavimo struktūras, taip pat atsižvelgiant į istorines ir kultūrines priežastis, dėl kurių tebėra didelių skirtumų politikos trajektorijose, viešųjų paslaugų valdymo ir paslaugų teikimo srityse.

Kurso savybės ir privalumai

  • Kryžminio universiteto galimybė bendradarbiauti su tarptautiniais partnerių universitetais
  • Galimybė įsitraukti į regiono viešųjų paslaugų partnerių organizaciją
  • Įtraukti į tradicinių ir mišrių mokymosi aplinkų derinį
  • Galimybė kurti platų analitinių, pristatymo ir kitų profesinių įgūdžių spektrą

Kurso informacija

Šis kursas suteikia supratimą apie politikos perdavimą tarptautinės bendruomenės narėms ir tarptautinių organizacijų formavimo sistemas, taip pat atsižvelgiant į istorines ir kultūrines priežastis, dėl kurių išlieka reikšmingas politinių trajektorijų, viešųjų paslaugų valdymo ir paslaugų teikimo skirtumas.

Tipiniai studijų vienetai gali būti

Jūs mokysite šiuos pagrindinius vienetus ir galėsite pasirinkti kitus vienetus iš įvairių galimybių:

  • Politikos formavimas ir lyginamoji viešoji politika
  • Viešojo gyvenimo etika ir standartai
  • Socialinių mokslų tyrimo metodai
  • Disertacija

Patekimo reikalavimai

Paprastai jūs turėsite bent jau antrosios pakopos bakalauro diplomą (ar tarptautinį lygiavertį diplomą) atitinkamoje studijų ar lygiavertėje akademinėje kvalifikacijoje. Jei turite skirtingą fone, galite būti priimtas, jei turite įrodytą patirtį atitinkamoje srityje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 44 daugiau kursų Manchester Metropolitan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,500 GBP
Jungtinės Karalystės ir ES studentai: dieninio mokestis: 8 500 svarų sterlingų per metus. Neakivaizdinis mokestis: 945 £ už 20 kreditų per metus. Ne ES ir Kanados salų studentai: dieninio mokestis: £ 14 500 per metus. Neakivaizdinis mokestis: 1612 £ už 20
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date