Viešojo pasirinkimo magistrantūros programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ekonominis požiūris į politinius klausimus

Viešosios politikos analizei reikalingas metodas, apimantis ekonomikos ir politologijos įžvalgas ir metodus.

Ši programa moko studentus naudoti ekonomines priemones, skirtas spręsti plačias visuomenines problemas. Programa pratęsia ekonominę analizę ne tik tradiciškai sutelkdama dėmesį į rinkos sąveiką, kad išnagrinėtų numatomas ir nenuspėjamas politikos pasekmes ir ištirtų, kaip ir kada atskiras politinių interesų grupių, interesų grupių savitarpio interesai padeda ar trukdo visuomenės interesams.

Viešosios politikos analizė apima supratimą apie institucinį projektavimą, politikos vertinimą ir įgyvendinimą bei sprendimų priėmimą. Metodai apima mikroekonomiką, žaidimų teoriją, eksperimentinę ekonomiką, erdvinę ekonometriją, socialinės pasirinkimo teoriją ir ekonometriką.

MDP „Public Choice“ bendradarbiauja su Tampere University ekonomika ir kviečia viso pasaulio ekspertus dėstyti pamokas, suteikdamas studentams pažangiausias galimybes. Kursai sujungia teoriją ir praktiką.

Magistro laipsnis, kurį pasirinkus pasirenkama viešoji įstaiga, parengia studentus doktorantūros tyrimams arba profesinės politikos analitikų karjeros planavimui ir vyriausybės agentūrų ar ministerijų vertinimo padaliniams, išrinktų ir paskirtų valstybės pareigūnų, konsultacinių firmų ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojams. . Programa taip pat suteikia esminį pagrindą politikoje žmonėms, norintiems dirbti vyriausybės institucijų vertėjais.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: socialinių mokslų magistras
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Universiteto miestelis: centrinis miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 10000 €

Tyrimo tikslai

Sujungus ekonomiką su viešąja politika, viešojo pasirinkimo magistrantūros programa suteikia studentams didelį viešosios politikos analizės įgūdžių rinkinį:

 • Programa numato analizės priemones iš ekonomikos (mikroekonomika, gerovės ekonomika, viešoji ekonomika, ekonometrinė analizė, sąnaudų ir naudos rizikos analizė), kurios yra naudingos vertinant viešąją politiką, atsižvelgiant į jų absoliutų ir lyginamąjį veiksmingumą, siekiant socialinių tikslų ir nustatyti ir spręsti galimus rinkos nepakankamumo atvejus. Kiti pagrindiniai aptariami klausimai apima politikos formavimą neefektyvumo pasaulyje ir galimą reguliavimo, mokesčių ir kitų teisinių priemonių poveikį.
 • Programoje sukurti moksliniai tyrimai (matematika, statistika, ekonometrija, erdvinė ekonometrija) leidžia studentams nustatyti, surinkti ir išbandyti atitinkamus duomenis, kad suprastų politikos ir programų poveikį. Ekonometrijos kursai yra skirti mokiniams tapti protingaisiais vartotojais ir statistinių įrodymų ir analizės gamintojais.
 • Programoje taip pat pripažįstama, kad idealiu atveju politika yra skirta paskatinti ar atgrasyti nuo tam tikro elgesio, tačiau dalyvaujantys subjektai gali reaguoti kitaip, nei tikėtasi. Todėl į politikos analizės tyrimą taip pat turi būti įtraukta elgesio / eksperimentinė ekonomika.
 • Norint suprasti politikos poreikius ir sėkmę (kolektyvinių veiksmų teorija, žaidimų teorija, politika), būtina suprasti socialinio ir politinio bendradarbiavimo pranašumus ir kliūtis.
 • Programa taip pat teikia kursus (sveikatos priežiūros ekonomika, nusikalstamumo ir baudžiamosios politikos ir kt.), Kurie suteikia studentams praktines pritaikymo priemones, įgytas kitais kursais.

Kursiniai darbai pabrėžia praktinį ir teorinį šių klausimų supratimą. Be to, kad kurti kiekybinius įgūdžius, ši programa apima lyginamąją ir daugiadalykią perspektyvą, sudarytą iš atvejų tyrimų Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

Daugiau apie mokymo kalbą

Programos kalba yra anglų.

Tyrimo turinys

Ši programa moko studentus naudotis ekonomikos priemonėmis sprendžiant platesnes socialines mokslines problemas. Analizuojant viešąją politiką reikia požiūrio, apjungiančio ekonomikos ir politikos mokslų įžvalgas ir metodus. Ši programa išplečia ekonominę analizę, neapsiribodama tradiciniu rinkos sąveikų tyrimu, siekdama ištirti numatytas ir nenumatytas politikos pasekmes bei ištirti, kaip ir kada politikų, interesų grupių, rinkėjų ir kt. Individualus savarankiškumas gali padėti arba sutrukdyti visuomenės interesams. Viešosios politikos analizė apima supratimą apie institucijų struktūrą, politikos vertinimą ir įgyvendinimą bei sprendimų priėmimą. Taikomi metodai apima mikroekonomiką, žaidimų teoriją, eksperimentinę ekonomiką, erdvinę ekonometriją, socialinio pasirinkimo teoriją ir ekonometriją.

Programa „Public Choice“, kurioje daug dėmesio skiriama ekonomikai ir viešajai politikai, bendradarbiauja su Tampere University ekonomika ir kviečia viso pasaulio ekspertus dėstyti pamokas, suteikdama studentams pažangiausias galimybes. Kursai sujungia teoriją ir praktiką.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 10 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Karjeros galimybės

Programa rengia studentus doktorantams ar karjerai kaip profesionalios politikos analitikams, vyriausybės agentūrų politikos srities planavimo ir vertinimo padaliniams, vyriausybės darbuotojams, išrinktų ir paskirtų valstybės pareigūnų personalui, konsultacinėms firmoms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Programa taip pat yra pagrindinis politikos ir kitų socialinių mokslų klausimų šaltinis žmonėms, norintiems dirbti vertėjams valdžios institucijoms.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Kai esate mūsų universiteto studentas, jūs, įsiregistravę į dabartinę programą, turite galimybę pasirinkti kursus iš Tampere University taikomųjų mokslų Tampere University mokymo programos ir įtraukti į savo laipsnį. Vykdydami tarpinstitucines studijas, galite lankyti kursus ir bendrus projektus, kad sukurtumėte individualizuotą studijų kelią, taigi praplėsdami savo žinias ir įgūdžius.

Antrosios pakopos studijų galimybės

Programa suteikia teisę mokytis socialinių mokslų magistrantūros.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Norėdami pretenduoti į viešojo pasirinkimo MDP, pareiškėjas privalo būti sėkmingai baigęs bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją magistro studijų programos turiniui tinkamoje srityje. Atitinkamos studijų srities, pvz., Ekonomikos, verslo administravimo, politikos mokslų, socialinių mokslų, humanitarinių mokslų, kultūros studijų, anglų filologijos, laipsnis yra naudingas, tačiau jo nereikia.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į „Public Choice“ programą priimami ne daugiau kaip 10 studentų.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į dokumentus ir dokumentus iš tų šalių, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Be septynių Tampere University bendrųjų paraiškų priedų, viešojo pasirinkimo magistrantūros programai taip pat turite pateikti:

Rekomendacinis laiškas

 • Du pasirašyti ir nuskaityti rekomendaciniai laiškai, kuriuos parašė akademiniai / profesionalūs asmenys

Be to, paraiškos formoje yra klausimų, susijusių su programa, ir jūsų bus paprašyta pateikti:

 • Dviejų akademinių / profesionalių asmenų, kurie jums teikia rekomendacinius laiškus, kontaktinė informacija. Nurodykite vardą, pavardę, organizaciją, pareigas ir kontaktinę informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, kad prireikus galėtume su jais susisiekti.
 • Jūsų „Skype“ kontaktinė informacija. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti apklausiami tik atrinkti kandidatai.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau