Viešosios politikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MPP programos tikslas yra paruošti studentus analizuoti ir vertinti informaciją, siekiant išspręsti sudėtingas politikos problemas. Absolventai iš MPP programų yra ieškomi analitikų ir lyderių dėl jų sugebėjimo įvertinti ir sintetinti didelius kiekybinius duomenų rinkinius, naudojant įvairias statistikos priemones kartu su išsamiu institucinio, socialinio, ekonominio ir politinio konteksto, kuriame įgyvendinami politikos sprendimai, supratimu .

Skirtingai nuo MPA laipsnio, kuris orientuojasi į valdymą, finansus ir biudžeto sudarymą, MPP laipsnis pabrėžia politikos analizę, statistiką ir programos vertinimą. Programa yra ideali studentams, įgijusiems socialinių ir humanitarinių mokslų bakalauro laipsnius, siekiantiems sustiprinti savo analitinius įgūdžius, taip pat sunkiųjų mokslų studentams, kurie domisi viešaisiais reikalais ir valstybės tarnyba. MPP programos studentai gali sutelkti dėmesį į įvairias konkrečias politikos sritis, įskaitant švietimą, sveikatą ir planavimą. Dauguma studentų, turinčių MPP laipsnį, įsidarbina viešajame sektoriuje (visais valdžios lygiais), nors 20% samdomų privačiame sektoriuje, 20% - ne pelno siekiančiose organizacijose.

Programa yra skirta būti profesiniu laipsniu, tačiau ji taip pat paruošia absolventus tolesnėms švietimo galimybėms. MPP yra dažnai ieškoma laipsnio tiems, kurie siekia JD. Atsižvelgiant į analitinį dėmesį ir akcentuojant tyrimų planavimą bei priežastinių ryšių vertinimą, MPP taip pat yra naudingas Pathway į doktorantūrą. politikos, administravimo ar bet kurios sveikatos, švietimo ir miesto planavimo srities specializacijos.128606_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Reikalavimai laipsniui

Norėdami gauti MPP, studentai privalo užpildyti mažiausiai 54 kreditus. Pagrindiniams kursams reikalingi 38 kreditai, pasirenkamieji - 16 kreditų. Baigiamasis darbas nėra būtinas. Vietoj to, studentai turi baigti pavyzdinį projektą, kuris sujungia mokymąsi klasėje su praktine patirtimi.

Reikalingi kursai (38 kreditai)

 • PA 401 - Valstybės tarnybos pagrindai (4 kreditų valandos)
 • PA 402 - duomenų analizės principai (4 kreditų valandos)
 • PA 403 - Vadybos ir politikos ekonomika (4 kreditų valandos)
 • PA 433 - duomenų tvarkymas (4 kreditų valandos)
 • PA 506 - viešosios politikos kūrimas ir procesas (4 kreditų valandos)
 • PA 528 - viešosios programos vertinimas (4 kreditų valandos)
 • PA 526 - viešosios politikos analizė (4 kreditų valandos)
 • PA 541 - išplėstinė duomenų analizė I (4 kreditų valandos)
 • PA 590 - „Capstone“ projektas (4 kreditų valandos)
 • PA 591 - Jūsų karjeros valdymas (1 kredito valanda)
 • PA 592 - Profesionalus portfelis (1 kredito valanda)

Studentų aplanko parengimas remiantis darbu, atliktu kituose kursuose, siekiant parodyti MPP programoje įgytas kompetencijas. Aplanke bus refleksinis rašinys apie programos vaidmenį siekiant patenkinti individualią studento profesiją.

Pasirenkamieji kursai - (16 kreditų valandos)
Pasirenkamieji kursai yra padalijami į dvi dalis.

(1) Specializacijos kursai politikos srityje (8 kreditų valandos) ir (2) pasirenkamieji kursai (8 kreditų valandos)

Specializacijos politikos srityje: Kiekvienas studentas papildys reikiamus kursus 8 kreditais, paimtais iš pagrindinės politikos srities:

 • Miesto planavimas
 • Visuomenės sveikata
 • Švietimo politika
 • Socialinio darbo politika

Pasirenkamieji dalykai: Du pasirenkamieji kursai arba lygiaverčiai kursai (8 kreditų valandos), kurie palaiko studento švietimo, karjeros ir profesinius tikslus, pasirenkami pritariant patarėjui.

Priėmimas

1 veiksmas: padėkite internetinę paraišką per šią svetainę: Absolventų kolegijos paraiška .

Pateikę internetinę paraišką turėsite palaukti, kol jūsų paraiška bus išnagrinėta. Kai sistema tai apdoros (2–3 dienos), gausite el. Laišką su nuoroda į jūsų paraiškos santrauką. Čia įkelsite pagalbinę medžiagą (gyvenimo aprašymas, asmeninis pareiškimas, rašymo pavyzdys ir įvesite savo rekomendacijos el. Pašto adresus). Turėsite pateikti visų nuorašų kopijas. Jei būsite priimtas į programą, turėsite pateikti užantspauduotus oficialius nuorašus, kurie bus kryžmiškai tikrinami kartu su jūsų įkeltomis kopijomis.

2 žingsnis: Ši medžiaga turi būti įkelta į elektroninę pateikimo sistemą.

 • Nusiųskite oficialias registratorių išduotų nuorašų kopijas iš visų dalyvavusių institucijų.
 • Trys rekomendacijų raidės (paraiškos santraukoje turite įvesti savo rekomendacijos teikėjo el. Pašto adresą. Sistema atsiųs įkėlimo nuorodą į jūsų rekomendacijos el. Pašto adresą.)
 • Asmeninis pareiškimas (1-2 puslapių ilgio). Nurodykite koncentraciją savo pareiškime. Kaip asmeninio pareiškimo metmenis galite naudoti šiuos dalykus:
  • Koks yra jūsų išsilavinimas ir akademiniai interesai?
  • Kodėl nusprendėte studijuoti viešąjį administravimą / viešąją politiką magistrantūroje?
  • Kokie yra tavo profesiniai tikslai?
  • Kaip mūsų MPA / MPP laipsnis tinka jūsų trumpalaikiams ir ilgalaikiams profesinės karjeros planams?

 • Aprašymas
 • Ne daugiau kaip 8-10 puslapių jūsų rašto darbo pavyzdys, kurio ilgis yra dvigubas. Pirmenybė teikiama akademinių raštų pavyzdžiams.
 • TOEFL / ILETS balai: Tarptautiniai studentai turi pateikti TOEFL balus (įstaigos kodas 1851) arba gauti leidimą netaikyti. Testų rezultatai negali būti senesni kaip dveji metai
 • Paraiška dėl paskyrimo į universitetą (jei norite būti svarstoma dėl mokslinių tyrimų asistentų kandidatūros, turite pateikti GRE balus) GRE balai (reikalingi MPA pareiškėjams, prašantiems programos administruojamos finansinės paramos; neprivalomi MPA kandidatams, kurie neprašo pagalbos) Pateikite balus UIC įstaigos kode. : 1851 m

Reikalavimai

Viešojo administravimo departamentas reikalauja bakalauro pažymių vidurkio, ne mažesnio kaip 3,00 (A = 4,00) paskutiniojo 60 semestro (90 ketvirčio) valandų bakalaureato studijų metu, įskaitant visus darbus, kurių imamasi per tą laiką, per kurį studentas pradėjo baigiamąjį kursą. 60 semestro studijų valandų (programoms gali reikėti didesnio VPS). Jei jūsų VPS yra mažesnis nei 3,0, jūsų paraiška turi būti patvirtinta Absolventų kolegijoje.

Tarptautiniai studentai privalo pateikti TOEFL / ILETS balus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many way ... Skaityti daugiau

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many ways to go about it. And that's really why there is a UIC CUPPA. Skaityti mažiau