Viešosios politikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl reikia įgyti viešosios politikos magistro laipsnį „Carsey“ mokykloje?

Mūsų viešosios politikos magistras siūlo jums įrankius, reikalingus norint pakeisti ir sukurti pokyčius 21-ojo amžiaus politikos formavimo iššūkių aplinkoje. Sužinosite, kaip plėtoti transformuojančią politiką atliekant tyrimus ir analizę, ir kaip strategiškai perduoti šią politiką, kad jūsų idėjos būtų įgyvendintos. Išmoksite išspręsti aktualias jums svarbias problemas vietos, šalies ir pasaulio mastu. Turėdami galimybę pelnyti viešosios politikos magistro laipsnį tik per 14 mėnesių, jūsų politinė karjera yra už kampo!

Kodėl verta rinktis JTVP viešosios politikos programą?

UNH „Carsey“ viešosios politikos mokykloje sukursite individualizuotą laipsnį, pagrįstą jūsų interesais, ir įgysite įgūdžių, reikalingų šiandienos politikos specialistams sėkmingai - analitinės kompetencijos, komunikacijos strategijų ir politikos darbotvarkės tobulinimo priemonių. Į unikalią mokymo programą įeina patirtinio mokymosi galimybės gilinti ir plėsti savo išsilavinimą. Tai apima susitikimą su pagrindiniais politikos formuotojais Kongrese, Baltuosiuose rūmuose, vyriausybinėmis agentūromis, gynimo grupėmis ir dar daugiau per jūsų semestrus miesteliu ir mūsų Vašingtone, DC, kolokviumo metu. Taip pat įgysite praktinės patirties praktikuodami politiką ir panaudosite įgūdžius, kuriuos įgijote įgyvendindami svarbiausią projektą.

Potenciali karjera

 • Ryšiai / viešieji reikalai
 • Vyriausybės reikalai
 • Teisės aktų leidėjai
 • Politikos / tyrimų analitikas
 • Politikė
 • Nepelno valdymas

128252_ScreenShot2019-12-19at4.39.19PM.png

Programos aprašymas

Viešosios politikos magistro laipsnis suteikia jums galimybę išmokti įgūdžių, kurių jums reikia norint sėkmingai įgyti šiuolaikinės viešosios politikos profesiją, - analitinę kompetenciją, strateginę viziją, aiškią ir įtikinamą komunikaciją bei lyderystės priemones. Galite uždirbti laipsnį tik per 14 mėnesių ir galite pasirinkti kelią, orientuotą į politikos analizę ar strategiją ir komunikaciją, ir pasirinkti iš daugybės pasirenkamųjų dalykų, kad galėtumėte pritaikyti savo laipsnį. Į unikalią mokymo programą įtrauktos įvairios patirtinio mokymosi galimybės, kad būtų galima pagilinti ir išplėsti tai, ko mokotės klasėje, pavyzdžiui:

 • Kolokviumas Vašingtone: būsite pasinerti į sostinės sceną - susitikimas su Kongreso, Baltųjų rūmų, vyriausybinių agentūrų, politinių partijų, advokacijos grupių, ekspertų grupių ir kt. Lyderiais.
 • Politikos stažuotė: Jūs dirbsite į politiką orientuotoje organizacijoje, kad įgytumėte praktinės patirties realiame pasaulyje ir vertingos karjeros viešosios politikos perspektyvoje.
 • „Capstone“ projektas: Jūs panaudosite įgytus įgūdžius gilindamiesi į konkrečią politikos sritį, kad parengtumėte išsamią rašytinę ataskaitą ir žodinį pristatymą.

Programos pristatymas ir vieta

Naujųjų Hampšyro universiteto Durhamo universiteto miestelyje yra siūlomi akademiniai kursai. Dalis patirtinio mokymosi vyksta už jos ribų: Vašingtone, Kolokviumo metu ir praktikos vietoje, praktikos metu.

Programos akademiniai reikalavimai

Studentai, įtraukti į Carsey mokyklos viešosios politikos magistrantūros programą, privalo baigti keturiasdešimt (40) kreditų programą, kurią sudaro:

 • Penki (5) pagrindiniai mokymo programos kursai
 • Keturios (4) patirtinio mokymosi veiklos
 • Du (2) viešosios politikos kursai (strategijos ir komunikacijos kelias arba politikos analizės kelias)
 • Keturi (4) pasirenkamieji kursai

Tai suteikia pagrindinius analitinius, strateginius ir bendravimo įgūdžius sėkmingai karjerai politikos formavimo pasaulyje. Studentai sutelkia savo politikos studijas pasirinkdami strategijos ir komunikacijos kelią arba politikos analizės kelią ir baigę du kursus vienoje iš jų. Kursai abiejose trasose taip pat gali būti laikomi atvirosiomis pasirenkamosiomis dalimis. Papildomas galimybes gilintis ir specializuotis esminėse politikos srityse suteikia atviri pasirenkamieji kursai, kurie skiriasi pagal semestrą.

Programos kontrolinis sąrašas

Nuorašai: Vienas oficialus nuorašas turėtų būti išsiųstas tiesiai į UNH absolventų mokyklą iš kiekvienos institucijos, kurioje lankėtės bent 2 semestrus. Visi pateikti nuorašai turi būti anglų kalba.

Asmeninis pareiškimas: Tai turėtų būti aiškus ir glaustas jūsų svarbios ankstesnės patirties, įskaitant akademikus, mokslinius tyrimus ir (arba) darbo patirtį, pareiškimas. Pareiškimas taip pat turėtų apimti interesų išaiškinimą ir jūsų tikslų paaiškinimą siekiant aukštojo mokslo laipsnio.

3 rekomendaciniai laiškai: Jie turėtų apimti akademines ir profesines nuorodas. Šeimos ar draugų nuorodos nepriimamos.

Atnaujinimas: nurodykite atitinkamą (-as) darbo patirtį (-as), įgūdžius ir išsilavinimą.

Testų rezultatai:

 • Būtina nurodyti GRE.
 • Oficialus TOEFL iBT (80) arba IELTS (6.5). Jei ankstesnis tarptautinio pareiškėjo išsilavinimas buvo anglų kalba ir jie gali pateikti dokumentus, įrodančius jų rašytinį pasirengimą anglų kalba, galima paprašyti TOEFL išimties.

128253_ScreenShot2019-12-19at4.39.57PM.png

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Carsey School is nationally recognized for policy education, research, and bringing people together for thoughtful dialogue to address important societal challenges. To its core, the Carsey School ... Skaityti daugiau

The Carsey School is nationally recognized for policy education, research, and bringing people together for thoughtful dialogue to address important societal challenges. To its core, the Carsey School is about making positive change. Our students gain the skills to start and build impactful careers, learning from both leading scholars and leading practitioners in policy, community development, and public management. Our faculty and staff engage communities, advise policymakers, and convene public discussions. Skaityti mažiau