Vizualiųjų menų ir šiuolaikinės praktikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vizualiųjų menų ir šiuolaikinės praktikos magistras

Šios dvejų metų trukmės magistrantūros programos metu įvairių disciplinų studentai kuria į praktiką orientuotus ir į procesą orientuotus meninius tyrimus, kuriuos palaiko tyrimais paremtas mokymas.

Tarpdisciplininėje mokymosi aplinkoje studentai turi galimybę plėtoti savarankiškus ir bendradarbiaujančius tyrimų projektus. Taikydami teoriškai pagrįstą, kritišką ir reflektyvų požiūrį, studentai plėtoja ir vertina savo praktiką bendraamžių kontekste.

Mes siūlome mokslinių tyrimų aplinką, jungiančią kultūros studijas, vaizdinę ir skaitmeninę kultūras, ir kviečiame studentus kurti strategijas ir spekuliacines bei materialistines praktikas, kurios galėtų išplėsti socialinį ir estetinį visuomenės pobūdį. Studentai skatinami iš naujo įsivaizduoti meninį įsitraukimą per atvirą ir kūrybinį procesą.

Programos tikslas - suteikti galimybę pradedantiesiems menininkams išsiugdyti intelektualinius ir praktinius įgūdžius bei pasitikėjimą savimi daryti tai, ką turi daryti kiekviena nauja menininkų karta: iš naujo apibrėžti savo praktiką ir vaidmenį visuomenės atžvilgiu. Programai vadovauja pagrindinis dėstytojas Charlas Landvreugdas.

Pagrindinis Vizualinių kultūrų institutas

Pagrindinis Vizualinių kultūrų institutas (MIVC) yra Šv. Joosto dailės mokyklos dalis

Priėmimo sąlygos

Vaizduojamasis menas ir postmodernioji praktika yra skirta vizualiesiems menininkams, besidomintiems socialine, reliacine, (post) konceptualia praktika ir skaitmenine kultūra, fotografams, filmų kūrėjams, vizualiųjų pasakų kūrėjams, kuratoriams, filosofams, antropologams, menininkų kolektyvams.

Programa gali naudotis dailės bakalauro absolventai ir praktikuojantys šios srities profesionalai, o kai kuriais atvejais - ir pretendentai iš kitų susijusių disciplinų ir išsilavinimo. Priėmimo reikalavimai apima aplanką, meninį pareiškimą ir tyrimų pasiūlymą.

Anglų reikalavimai tarptautiniams studentams

Egzaminas - minimalus balas:

  • IELTS bendra juosta: 6
  • TOEFL popierius: 550
  • TOEFL interneto pagrindu: 80

Svarbios datos:

Programos pradžia: rugsėjis
Paraiškų teikimo terminas ES: rugpjūčio 1 d
Paraiškų teikimo terminas ne ES: birželio 1 d

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art a ... Skaityti daugiau

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art and design, the institute offers a broad perspective on theory and practice and allows for a lively international exchange. Our modern, 24/7 facilities and open studio concept create a fertile environment in which a rich, multidisciplinary practice can grow. Skaityti mažiau