Vokiečių ir prancūzų filosofijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Prahos Karolio universiteto Humanitariniame fakultete siūlomi vokiečių magistro ir daktaro laipsniai. programos vokiečių ir prancūzų filosofijoje. Didžiausias dėmesys skiriamas tarpdisciplininiam ir tarpkultūriniam filosofijos tinklui. Atsižvelgiant į pagrindinius fenomenologinės, filosofinės antropologijos ir šiuolaikinės filosofijos klausimus, kursuose nagrinėjama epochinių slenksčių analizė, tarpkultūrinė filosofija, meno filosofija ir tarpdisciplininis ekologinės filosofijos projektas. Dėl tokio plataus spektro kursai taip pat domina visus, susijusius su kultūros studijomis ir kultūrų teorijomis. Pagrindinis rūpestis yra ne tik numanyti „kultūros“ sąvokas, bet ir kvestionuoti jas filosofiškai.

Ypatingi studijų Prahoje pranašumai yra mažos darbo grupės ir individualus personalo požiūris į savo studentus. Visos studentams teikiamos paslaugos, tokios kaip kursiniai darbai, darbai ir disertacijos (magistro darbai ir disertacijos) gali būti parengtos vokiečių kalba, kuri yra ir studijų kalba. Taip pat galima lankyti kursus čekų, prancūzų ir anglų kalbomis.

Seminarų seminarų metu studentai turi galimybę nuo pat pradžių pristatyti savo projektus. Studentai taip pat remiami skelbiant savo darbus. Fakultetas taip pat skiria stipendijas, kurios gali būti naudojamos studentų kelionėms į užsienį finansuoti mokslinių tyrimų tikslais, atsižvelgiant į magistro ar daktaro disertaciją. Paprastai studentai yra skatinami siekti savo filosofinių interesų, kad jie galėtų juos maksimaliai panaudoti.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

  1. Prieš registracijos terminą atsiųskite mums motyvacinį laišką ir akademinį straipsnį, kurį parašėte vokiečių kalba (pvz., Bakalauro baigiamąjį darbą ar jau paskelbtą straipsnį). Tekstas turėtų būti ne trumpesnis kaip 15 puslapių ir naudojamas kaip jūsų žinių, sugebėjimų ir talento įrodymas tiriant filosofiją. Sprendimą, ar pateikti paraiškos dokumentai atitinka nurodytus reikalavimus, priima fakulteto dekanas.

  2. Atsiųskite mums notaro patvirtintą jūsų bakalauro laipsnio kopiją. Jei įgijote laipsnį už Čekijos Respublikos ribų, turite jį oficialiai nostrifikuoti Čekijos švietimo ministerijoje arba atsiųsti savo dokumentus oficialiam pripažinimo procesui, kurį veda pats fakultetas. Daugiau apie atpažinimo / nostrifikavimo procesą galite rasti fakulteto svetainėje .


Priėmimo sąlygos

Priėmimas į magistrantūros studijas priklauso nuo baigto bakalauro išsilavinimo, patvirtinto mokyklos baigimo pažymėjimu. Pareiškėjas taip pat turi pateikti visus susijusius dokumentus su savo paraiška.

Galite pateikti internetinę paraišką mūsų priėmimo portale iki nustatyto termino. Studentų, norinčių pradėti savo studijas 2020/2021 mokslo metais, terminas yra 2020 m. Liepos 31 d.


Karjeros perspektyva

Mūsų absolventai turi išsamių žinių apie XVIII – XIX amžiaus vokiečių ir prancūzų filosofijos istoriją, klasikinę ir šiuolaikinę fenomenologiją Vokietijoje ir Prancūzijoje bei kitas aktualias šiuolaikinės filosofijos formas, perteiktas vokiečių ir (arba) prancūzų kalbomis. Jie žino apie šias filosofines tendencijas Čekijos aplinkoje ir į jas reaguoja. Ši studijų programa paruošia mūsų absolventus tęstinėms doktorantūros studijoms ir gali būti atitinkamai pritaikyta akademinėse ir mokslo institucijose. Mūsų absolventai yra kvalifikuoti - dėl jų specialaus rengimo, komunikacinių ir kalbinių įgūdžių - patenkinti specifinius valstybinio ir nevyriausybinio sektoriaus kultūrinio ir politinio valdymo poreikius namuose ir užsienyje, žiniasklaidoje ir leidyboje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some ... Skaityti daugiau

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some pretty unique study programs and opportunities. Skaityti mažiau