Vykdomojo magistro politikos lyderystė (EMPL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lyderių transformacija. Transformacijos politika.

Politikos lyderystės vykdomasis magistras (EMPL) aprūpina moksleivius reikalingomis žiniomis ir įgūdžiais, kad galėtų veiksmingai vadovauti šiuolaikinėje sudėtingoje, dinamiškoje politikos aplinkoje.

TARPDISCIPLININĖ GYVENIMO

EMPL yra tarpdisciplininė laipsnio programa, jungianti ekonomiką ir politologiją su viešąja politika ir administravimu. Kiekvieno kurso pagrindinis derinimas su Vykdomosios pagrindinės kvalifikacijos (ECQ) *, pabrėžiant strateginę vadovavimo, veiklos rezultatų ir koalicijos formavimąsi.

DARBO PROFESINIUOSE

Per 16 mėnesių studentai dalyvauja dešimt hibridinių kursų, kuriuos sudaro penkių dienų asmeninė patirtis, integruota su dviejų savaičių interaktyviu mokymuisi internete.

AUKŠTOSIOS VEIKSMAI, VISĄ GYVENIME TINKLAS

Studentai dalyvauja įvairioje kolektyvinėje grupėje, vadovaujama fakulteto ekspertų. Kartu jie kuria mokymosi visą gyvenimą tinklą.

CAPSTONE PROJEKTAS

Studentai praplečia savo klasėje įgytomis žiniomis į taikomą "Capstone" projektą, kuris apima analizės, valdymo ir propagavimo uždavinius, skirtus konkrečiai viešajai politikai ar lyderio problemai spręsti.

TIKROJOJE PASAULIO POLITIKOS CENTRUI

McCourt vieta Vašingtone, DC, EMPL yra politikos pasaulio centre, suteikiant studentams galimybę kreiptis į pirmaujančius specialistus ir kreiptis į vyriausybines agentūras, tarptautines įstaigas ir nevyriausybines organizacijas.

PRIĖMIMO REIKALAVIMAI

Mes stengiamės įsitvirtinti įvairiose koorcijose ir skatinti paraiškas iš aukšto lygio specialistų, turinčių lyderio ir valdymo patirties. Reikalinga ne mažiau kaip septynerių metų profesinė patirtis. Nebūtina GRE arba GMAT.

  • Užbaigta internetinė programa
  • Atnaujinti arba CV
  • Asmeninis pareiškimas
  • Akademiniai įrašai (visų aukštojo mokslo universitetų leidiniai)
  • Dvi rekomendacijos
  • Interviu (tik kvietimu)

Informacinės sesijos

Prisijunkite prie mūsų internetu ar asmeniškai ištisus metus, kad gautumėte išsamią mūsų EMPL programos apžvalgą ir atsakymus į savo klausimus. Sesijos taip pat aptars priėmimo procesą ir reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leadi ... Skaityti daugiau

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leading policy practitioners as both teachers and speakers. Skaityti mažiau