Vykdomojo magistro viešojo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulinės bendruomenės lyderių rengimas

"Maxwell" vykdomosios studijų programos padeda vidurinėse mokyklose dirbantiems specialistams užpildyti savo įgūdžių ar žinių trūkumus, pasirengti būsimiems valdymo ir politikos uždaviniams, gilinti jų supratimą apie svarbiausius pasaulinius klausimus arba perorientuoti savo karjeros planus.

Mūsų programos yra lanksčios pagal dizainą, leidžiant studentams baigti laipsnį, kaip leidžia jų tvarkaraščiai, visą ar ne visą darbo dieną. Mes siūlome programas Sirakūzuose, Vašingtone, Kolumbijoje ir internete.


Vykdomojo magistro viešojo administravimo (EMPA) Maksvelo Pilietybės ir viešųjų reikalų mokykla - Sirakūzų universitetas

Mūsų EMPA programa padeda midcareer viešųjų paslaugų specialistams sustiprinti jų vadovavimo įgūdžius, kad jie galėtų tobulinti savo karjerą.

Vykdomojo viešojo administravimo magistras (EMPA) rengia viešųjų paslaugų vadovus, siekdamas žengti kitą žingsnį pirmaujančiose visuomeninėse, pelno nesiekiančiose organizacijose, nevyriausybinėse organizacijose ir privačiuose sektoriuose. Atlikę vidutinio amžiaus specialistai, turintys septynerių ar daugiau metų patirtį, siekia, kad mūsų programa užpildytų savo įgūdžių ar žinių spragas, pasirengtų būsimiems valdymo ir politikos iššūkiams ar perorientuotų savo karjeros planus.

Lankstus ir individualizuotas universiteto mieste programa

30 kreditų EMPA miestelis gali būti baigtas visą darbo dieną vienerius kalendorinius metus arba ne visą darbo dieną pagal studento grafiką ir karjeros reikalavimus. Lanksti magistrantūros forma, turinti tris pagrindinius kursus ir septynius pasirenkamuosius dalykus, leidžia vidutinio amžiaus studentams pritaikyti studijų programas pagal jų profesinius ir organizacinius poreikius. Studentai gali pasirinkti iki keturių magistrantūros studijų kursus iš kitų departamentų Maxwell ar net kitų Sirakūzų universiteto mokyklų.

Įvairūs studentai ir perspektyvos

Laipsnis pritraukia midcareer specialistai iš viso pasaulio. Tarptautiniai studentai sudaro apie pusę mūsų studentų ir atvyksta iš 20 skirtingų šalių, prisidedantys prie įdomios ir unikalaus mokymosi aplinkos.

Kursinis darbas kviečia studentus nagrinėti problemas iš lyginamosios ir tarpdisciplininės perspektyvos.

Studijų sritys

Studentai pasirenka studijų sritį, priklausomai nuo jūsų karjeros tikslų.

Aplinkos politika ir administravimas
Tarptautinė ir nacionalinė saugumo politika
Tarptautinė plėtra
Viešasis ir nekomercinis valdymas
Socialinė politika
Valstybės ir savivaldybių finansų analizė ir valdymas
Technologijų ir informacijos valdymas

Specializuotas dėmesys per pažangių studijų pažymėjimus

Kartu su EMPA laipsniu universiteto studentai gali patobulinti savo mokymosi patirtį tuo pačiu metu uždirbdami 12 kreditų pažangių studijų pažymėjimą (CAS) specializuotoje srityje. Sertifikatai apima:

Konfliktų sprendimas
E-valdžios valdymas ir lyderystė
Aplinkosaugos sprendimų priėmimas *
Sveikatos paslaugų valdymas ir politika
Tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų lyderystė
Postkonflikto rekonstrukcija
Viešasis administravimas
Viešosios infrastruktūros valdymas ir lyderystė *
Saugumo studijos
* 15 kredito CAS

Vykdomojo magistro tarptautinių santykių (EMIR)
Maksvelo Pilietybės ir viešųjų reikalų mokykla - Sirakūzų universitetas

Vykdomojo magistro tarptautinių santykių (EMIR) pagrindinis dėmesys skiriamas pasaulinei arenai ir rengia specialistus, turinčius septynerių ar daugiau metų patirtį, kad būtų pasiektas kitas jų karjeros žingsnis ir sudėtingos problemos bei galimybės, su kuriomis susiduria pasauliniai vadovai.

Tarpdisciplininė programa pritraukia įvairius nevyriausybinių organizacijų, vyriausybės ministerijų, federalinių agentūrų ir įvairių ne pelno organizacijų bei privačių organizacijų specialistus. Studentai gali užpildyti 30 kreditų EMIR laipsnių programą visą darbo dieną vienerius kalendorinius metus arba ne visą darbo dieną, kad atitiktų jų grafiką ir karjeros reikalavimus. Kaip dalį laipsnio, studentai pasirenka karjerą, regioninį dėmesį ir pasirenkamuosius kursus.

Karjeros takas

Laipsnis pritraukia specialistus, kurie nori įgyti patirties vienoje iš šešių karjeros etapų:

Užsienio politika
Pasaulinės plėtros politika
Pasaulinės rinkos
Pasaulinis saugumas
Derybos ir konfliktų sprendimas
Tarptautinės organizacijos ir lyderystė.

Regioninis dėmesys

Be to, reikia regioninio dėmesio viename iš penkių geografinių regionų:
Afrika
Azija
Europa
Lotynų Amerika
Vidurio Rytai

Specializuotas dėmesys per pažangių studijų pažymėjimus

Kartu su EMIR laipsniu, universiteto studentai gali sustiprinti savo mokymosi patirtį tuo pačiu uždirbdami 12 kreditų pažangių studijų pažymėjimą (CAS) specializuotoje srityje. Sertifikatai apima:

Konfliktų sprendimas
E-valdžios valdymas ir lyderystė
Aplinkosaugos sprendimų priėmimas *
Sveikatos paslaugų valdymas ir politika
Tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų lyderystė
Postkonflikto rekonstrukcija
Viešasis administravimas
Viešosios infrastruktūros valdymas ir lyderystė *
Saugumo studijos
* 15 kredito CAS

Vykdomojo magistro tarptautinių santykių Vašingtone, DC (EMIR, DC)
Maksvelo Pilietybės ir viešųjų reikalų mokykla - Sirakūzų universitetas

Pirmasis tarptautinių santykių vykdomasis laipsnis, kurį siūlo didysis mokslinis universitetas bendradarbiaujant su pirmaujančiu pasauliniu mastu

Vašingtone vykusių tarptautinių santykių magistras (EMIR, DC), siūloma bendradarbiaujant su Strateginių ir tarptautinių studijų centru (CSIS), yra skirta vidutinio amžiaus specialistams, kurie nori išplėsti savo karjerą ir gilinti savo supratimą apie svarbiausias pasaulio Problemos.

Pasitelkdama "Maxwell" mokyklos ir CSIS stipriąsias puses, ši unikali magistro programa yra nepakartojama galimybė mokytis iš mokslininkų aukščiausio lygio tarptautinės politikos tyrimo centre, tuo pačiu uždirbant aukštąjį išsilavinimą įgijusios aukštojo mokslo mokyklos valstybinėse mokyklose laipsnį.

Lankstus formatas skirtas užimtiems specialistams

Mūsų EMIR DC programoje siūlo midcareer studentams 30 kreditų (10 kursų) mokymo programą, kurią galima užpildyti ne visą darbo dieną per 18 mėnesių. Mūsų programa tinka sudėtingiems tvarkaraščiams, siūlant vakarinius seminarus ir trumpus, intensyvius susitikimus.

EMIR DC programoje integruoja pagrindinius kursus, kurių karjeros keliami reikalavimai, regioniniai seminarai ir pasirenkamieji dalykai, siekiant sukurti tvirtą, tačiau dinamišką ir lankstesnį pagrindą, kad įtariami lyderiai pateiktų įgūdžius ir pasaulinę perspektyvą, reikalingą karjeros pažangai.

Įgūdžių ir patirties mokymo programa

Mūsų kursai apima praktines žinias, atvejų studijas ir modeliavimus, atliekant akademinius tyrimus ir profesionalų įgūdžių ugdymą.

Derinant akademinę kompetenciją ir realią patirtį

Be to, kad pasiūlyti griežtą akademinį pagrindą, programa suteikia galimybes dirbti kartu su pagrindiniais politikos ekspertais, prisidėti prie asmeninių mokslinių tyrimų ir politikos rekomendacijų bei gauti profesinį mokymą, skirtą vyriausybės, verslo ir ne pelno sektorių plėtrai.

Atsižvelgiant į šiuolaikinės globalios aplinkos sudėtingumą, svarbu nei anksčiau turėti tarpdisciplininį supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria tarptautinė bendruomenė. Ši programa leidžia specialistams suvokti šią informaciją, pritaikydama naujovišką mąstymą į realaus pasaulio scenarijus.

Gerbiamasis fakultetas ir mokslininkai tarpsektoriniam švietimui

Studentai glaudžiai bendradarbiauja su "Maxwell" fakulteto "Syracuse" ir Vašingtone, taip pat su "CSIS" pagrindiniais mokslininkais ir moksleiviais. Ši mokslininkų asociacija mokymosi intensyvaus universiteto ir praktikuojančių mokslininkų, dirbančių aukšto lygio vyriausybės, ne pelno siekiančiose ir privačiame sektoriuose, mokymui suteikia platų teorijos ir praktikos sienų sistemą ir yra specialiai pritaikyta poreikiams ir tikslams midcareer studento.

Neprilygstama mokymosi aplinka

Mūsų EMIR DC programoje siūlo unikalią laboratoriją, kuri stebėtų ir studijuoja tarptautinius santykius. CSIS garsėja sprendimų priėmėjams informuoti ir formuojant kritines užsienio politikos diskusijas visame pasaulyje.

Centre kasmet organizuojami daugiau kaip 500 viešų renginių, kuriose pasveikinami pasaulio lyderiai ir vadovai tarptautiniame saugumte, įskaitant užsienio kabineto ministrus, valstybės vadovus, pilietinės visuomenės atstovus, žurnalistus ir verslo vadovus.

Studentai turi galimybę toliau integruotis į gyvenimą CSIS per "immersive" kapstano projektą. Nematomas pamokas suteikia studentams galimybę užpildyti esminį politikos tyrimų projektą, įterptą į vieną iš teminių ar regioninių programų CSIS. Kaip šios patirties dalį, studentai priima seminarus, kuriuose siekiama tobulinti profesinius įgūdžius ir palaikyti ryšius su aukšto rango specialistais ir politikos formuotojais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2018

Apie mokyklą

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, ... Skaityti daugiau

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, and international relations. It includes America’s leading graduate school of public affairs, offering highly regarded professional degrees alongside advanced scholarly degrees in the social sciences; and it is home to undergraduate programs across the full spectrum of social sciences. Skaityti mažiau