vykdomosios magistro sveikatos priežiūros valdymą

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kaip žinote, jei Vykdomoji MSHCM programa jums tinka?

JTO vykdomosios MSHCM

Ši programa daugiausiai yra valdymo per sveikatos priežiūros sektoriuje, kurie gali būti ligoninės administracija, departamentas valdymo ir praktikos valdymo, be kita karjeroje. Tai verslo magistro, kurioje tradicinius verslo funkcijos yra naudojamos analizuojant situacijas per sveikatos priežiūros aplinkoje. Pagrindinis šios programos tikslas yra mokyti sveikatos priežiūros specialistus absolventas lygio verslo programas ir plėsti jų profesinį tobulėjimą.

Palyginimui, visuomenės sveikatos magistro ir sveikatos administracija kapitonas gali įtraukti arba galėtų būti dominuoja verslo kursus, bet tie laipsniai yra ne suteiktos verslo mokyklų. Naujojo Orleano universiteto, kuris yra akredituotas Pietų Asociacijos kolegijose ir mokyklose, turi tik programa valstybės teikiamas per AACSB (asociacijos su Advance Collegiate Schools of Business) akredituotiems verslo mokykloje.MSHCM vs MBZ

Tarp mokslų magistras skirtumas sveikatos priežiūros vadybos (MSHCM arba EMSHCM) ir verslo administravimo (MBA arba EMBA) magistro kad MSHCM moko funkcinių sričių verslo dėl verslo operacijų valdymo sritis per sveikatos priežiūros sektoriuje , kadangi, MBA išsamiau tam tikrose srityse ir yra laikomas daugiau generalist laipsnį. Verslininkai ir administratoriams didelių organizacijų galbūt norėsite apsvarstyti MBA programą kaip alternatyva.

Vienas iš svarbiausių aspektų Vykdomosios MSHCM yra komandos dėmesio. Studentai formuojasi į mažas darbo grupes, kurios lieka kartu visą programą. Mažų grupių formatas yra svarbus studentams, nes jie suteikia svarbią socialinę ir akademinę paramą savo nariams. Grupės taip pat yra svarbus saugus įtaisai užimtas vadovai, kurių darbo krūviai labai skirtingi. Grupės nariai bus nuolat "kompromisą" savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Kadangi komandos narių tarpusavio priklausomybę ir mokiniai yra skatinami būti tam tikras jų įsipareigojimą uždirbti magistro per šią intensyvią programą.


Kokybė ir veiksmingumas

Programos struktūra teikia kokybiškas programos vengiant didelių nutraukimo dienos darbo pareigas. UNO departamento vykdomosios Švietimas siekiama paversti MSHMC patogu, atliepiantį ir remia studentų išlaikant dėmesys kokybei. Tai pasiekiama laikant klasių kintamajai savaitgaliais ir suteikiant studentams precedento lygio paslaugą. Padėdamas studentams administracinius duomenis, mes nemokamai daugiau laiko mūsų studentams sukoncentruoti į tai, kas svarbu - jų išsilavinimo.


Klasės aplinkos

Vykdomosios MSHCM klases vyks Gailestingumo Campus memorialinis medicinos centras, dalis Tenet Healthsystem. Ši aplinka yra naudojama pasinaudoti galimybes mokytis pagal sveikatos priežiūros įstaigoje. Klasėje yra įrengtos patogios patalpos ir technologiškai pažangios mokymo priemonėmis prieinama fakultetą.

Studentai turi priėjimą prie state-of-the-art kompiuterinės įsikūręs Uno kolegijos Verslo ant Lakefront Campus. Kai kuriuose kursuose yra mokoma šių įrenginių, suteikiant studentams poveikio dabartinių taikomųjų technologijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Orleanas University of New yra miesto universitete netoli Luizianos bankų ežero Pontchartrain į. Kolegijos prasideda naujos eros šių metų pagal Gardnerio vadovavimas dekanas John C.. Su 2003 rudenį st ... Skaityti daugiau

Orleanas University of New yra miesto universitete netoli Luizianos bankų ežero Pontchartrain į. Kolegijos prasideda naujos eros šių metų pagal Gardnerio vadovavimas dekanas John C.. Su 2003 rudenį studijuoja beveik 4600 pirmosios ir antrosios pakopos studentų, o daugiau kaip $ 9000000 biudžetą, JTO turi vieną iš didžiausių kolegijų verslo Įlankos regione. Verslo studentai sudaro daugiau kaip vienas ketvirtadalis UNO studentų organizacijos (17360)! Kolegija, visiškai akredituoti AACSB International teikia specializuotas mokymo verslo sričių įvairovę tiek bakalauro ir magistro lygiu, taip pat plačiai įkūrimo laisvųjų menų ir mokslų srityse. Daugelis išteklius siekiant paremti ir padėti būsimiems studentams, šiuo metu studentai, absolventai, dėstytojai ir darbuotojai. UNO Verslo abiturientų Tarybos renkamų grupei remti ir toliau plėtoti kolegija. Verslo Kolegija taip pat teikia įvairias bendruomenės paslaugas per savo paramą mokslinių tyrimų ir verslo centrus. Skaityti mažiau
Naujasis Orleanas , Kingstonas + 1 Daugiau Mažiau