Vykdomosios meistrų organizacinių pokyčių

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Keisti agentai susiduria lakiųjų sutrikimų pasaulyje. Tai suteikia riziką daug ir galimybių tiems, kurie jaučia, areštuoti ir efektyviai prisitaikyti. Daug pokyčių specialistai suprato, kad pokyčiai ir naujovės yra daugiausia socialinė-technologinis reiškinys ir kad standartiniai metodai neveikia atgal į savo organizacijas.

Tai dvejų metų darbo laiko programa buvo sukurta patyrusių specialistų, siekiant patenkinti savo bendraamžių poreikius. Jūs ištirti įvairias perspektyvas organizacijų, pokyčių ir naujų požiūrių įžemintų metais praktinės patirties, taip pat kaip garso akademinių tyrimų.

Patekimo į rinką reikalavimai: Bakalauro laipsnis ir penkerių metų darbo patirtį minimumas organizacinės intervencinio vaidmens.

Programos turinys

Jūs įgyti gilesnį supratimą apie pasaulinius iššūkius ir klausimus, kurie formuoja pokyčių teritoriją. Jūs atrasite, kaip pasikeitimas agentas gali įsikišti sudėtingas sistemas, bendrai sukurti kultūras pokyčių ir inovacijų už geresnį pasaulį ir būti skiriamas praktinių įrankių, kurie padės švino pokyčius ir naujoves atgal į darbo vietoje.

Ashridge skatina permainą mūsų dalyvių praktika grindžiamą trijų dalykų:

  • geriau suprasti pasaulinius iššūkius ir tendencijas ir kaip tai turi įtakos jų organizacijų
  • geriau suprasti pokyčius sudėtingų sistemų ir kaip nustatyti dėl pokyčių ir inovacijų sąlygos
  • drausmingas dėmesys taikymą ir, kaip dirbti su pokyčiais ir inovacijomis, pagreitinto per veiksmų mokslinių tyrimų praktika.

Fakultetas

Fakultetas pirmaujanti naujos Pakeisti magistro sudaro patyrę Keisti specialistai ir konsultantai, ir visi yra sudėtingas ir remiant asmenis, ekspertai. Jie pasinerti į grupę, kuri akimirksniu sukuria palankią, įdomi ir patikimą mokymosi aplinką. Nors fakulteto veikia kaip Pagalbininkai / stebėtojai, tavo lydėti jus ant savo mokymosi kelią, o ne nuotoliniu specialistus. Atmosfera yra diskusijų ir dialogo, o ne mokyti ir pasakoja.

Kas yra už programą

Programa skirta vadovams, kurie supranta, kad mūsų išgyvena didelius sunkumus sutrikdymo ir tvarumo laikotarpio. Paprastai dalyviai bus patyrę vadovai, vyresnieji vadybininkai, vykdomosios trenerių, konsultantai ar pagalbininkų. Mes sveikiname praktikams, kurie nėra suinteresuoti nustatyti pokyčius, o nori ištirti naujas galimybes padaryti "gerą" pokyčius bei naujovių sistemą ir organizaciniu lygmeniu.

mokymosi aplinka

Šis naujoviškas laipsnis siūlo dalyviams maišymo mokymosi patirtį. Jis pristatytas naudojant akis į akį seminarai, privalomų interneto seminaruose ir seminarų mišinį, ir per virtualių discussios su kitais studentais. Seminarai vyks Ashridge, įkvepiantis aplinkos condusive refleksijos ir mokymosi, kuris padeda dalyviams atverti viena kitai ir sukurti bendruomenę per trumpą laiko tarpą. Laikas ir vėl, dalyviai mums pasakyti, kad pirminiai mūsų yra galutinė vieta atspindi ir vėl nemokamai. Be to, klasės yra skirtos skatinti apskritojo stalo diskusijas ir peer-to-peer mokymąsi.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our researc ... Skaityti daugiau

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our research, pedagogy, and courses have always had one goal: to improve how organizations perform and how executives lead. Skaityti mažiau
Londonas , Berkhamstedas + 1 Daugiau Mažiau