Keystone logo
Šveicarija

Studijuoti Magistro studijos į Šveicarija 2024

Studijuoti Šveicarija

Oficialiai vadinamas Šveicarijos Federacija, Šveicarija yra Vakarų Europoje ir ribojasi su Italija, vakaruose, Vokietijos į šiaurę, Lichtenšteino ir Austrijos į rytus ir Prancūzijos vakaruose. Bernas Šveicarijos sostinė, išėjimo į jūrą šalis, kuri sudaro 26 kantonai, arba teritorinių padalinių, kurie skiriasi šiek tiek vyriausybės administracinių procedūrų. Šveicarijos 's gyventojų dauguma (beveik aštuoni milijonai žmonių) gyvena plote vadinama plato, kur tankiau apgyvendintų miestų Ciuricho ir Ženevos yra.

Šveicarija garsėja kaip viena iš turtingiausių pasaulio šalių. Gyventojai turi didžiausią sumą nefinansinių ir piniginio turto apskaita vienam asmeniui, palyginti su kitų piliečių pasaulyje. Be to, Ženevos ir Ciuricho nuosekliai traktuojami kaip du miestai eksponuoti geriausius gyvenimo lygį tarp visų kitų pasaulio miestų.Šveicarija 'ai stabili ekonomika yra priskirtas jo savarankiškumo per ūkininkavimo ir veiksmingą gamybos praktikos, kurios leidžia ją eksportuoti didelius kiekius prekių. Kitos sritys, kad Šveicarija rodo puikią kompetenciją ekonomikos apima turizmą, Tarptautinė bankininkystė, transportas, biotechnologijos mokslinių tyrimų ir plėtros.

Šveicarija 's klimato

Į šiaurę nuo Šveicarijos Alpių klimatas yra vidutinis, tačiau įtakos įvairių Aukštuminiai veiksnių, kurie susiję vėjo poveikio ir atmosferos būklę, atsirandančią dėl kalnų vietą. Šveicarija 's vidutinė temperatūra yra apie 50 laipsnių pagal Celsijų (10 Celsijaus), su Rainful sumos svyruoja nuo kiek kaip 67 (170 cm) colių šalia Luganas ir taip mažai, kaip 21 (53 cm) colių aplink Ronos slėnyje.Šiaurės ir vakarų Alpėse, gyventojai patiria lietinga, šiek tiek atvėsti klimatas, temperatūra lieka apie 32 laipsnių pagal Celsijų (0 C temperatūrai) žiemą ir 70 laipsnių pagal Celsijų (21 Celsijaus) teritorijose pietuose ir pietryčiuose Alpėse.

Esminiai faktai apie Šveicarija

 • Vėliava eksponatų baltas kryžius nuo ryškiai raudoname fone. Ginklų kryžiaus yra šiek tiek ilgesnis nei jų pločio.
 • Šveicarijos nacionalinis himnas, ar Šveicarijos himnas, prasideda linijos "Radiant ryto dangų, Viešpatie, aš matau, kad tu yra naktis ". (Trittst į Morgenrot Daher, Seh 'ich dich į Strahlenmeer)
 • Šveicarija pasilieka savo valiutą, Šveicarijos frankas, kai Europa perėjo prie euro. Monetos viena, penkių, dešimt, 20 ir 50 santimų apima kitus piniginius vienetus. Frankų yra prieinami vieno, dviejų ir penkių frankų. Frankas "pažymi, " ateiti iš dešimties, 20, 50, 500 ir 1000 frankų.
 • Šveicarija naudoja metrinę sistemą įvertinti svorio ir matmenų
 • Nacionalinės šventės Naujieji Metai 's darbo diena gegužės 1 ir Kalėdos. Kristaus žengimo į dangų, Didįjį penktadienį, Sekminių pirmadienis ir Velykų pirmadienį laikomi religinių švenčių

Kalbos

Kadangi Šveicarija ribojasi su kelių skirtingų šalių valstybė turi keturias nacionalines kalbas - italų, vokiečių, prancūzų ir Reto-Char. Šveicarijos piliečių dauguma pirmiausia kalbėti vokiškai, o 20 proc kalbėti prancūzų ir aštuoni procentai kalbėti itališkai. Daugybė tarmės unikalus Tam tikruose kantonuose veikia taip pat.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1030
 • Komunalinių paslaugų dalis

  81
 • Interneto prenumerata

  52
 • Vietinis transportas

  84

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  16
 • Kino bilietas

  21
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Šveicarija

Aukštojo mokslo Šveicarijoje

Šveicarija turi dešimt "kantonų " universitetus taip pat du technologijos institutų, kurie laikomi federalinės aukštojo mokslo facitlities. Be to, daug kolegijų išplito visoje šalyje, kad tilptų daugėja tarptautinių ir vietinių studentų. Universitetai ir kolegijos Šveicarijoje laikytis semestro tvarkaraštį, su žiemos semestras trunka nuo spalio iki kovo ir vasaros semestras toliau nuo balandžio iki liepos.

Yra trys pagrindiniai akademiniai laipsniai, pateikti Šveicarija: licencijos, diplomas ir doktorantūros. Gauti "Lizentiat " ir diplomas atitinka gauti JAV Meistras 's laipsnį ekvivalentas. Dauguma studentų uždirbti pažymėjimą ir diplomą tokia prasme ketverių iki penkerių metų. Studentai turi uždirbti šių dviejų laipsnių pirma prieš jie gali siekti daktaro laipsnį.

Potencialūs studentai turi pateikti paraišką aukštosios mokyklos savo nuožiūra išsamiai numatomą studijų sritis. Kopijos egzaminų rezultatus, curriculum vitae ir kitų laipsnių ir sertifikatų, kurie gali paveikti priėmimo į mokyklą taip pat turėtų būti įtrauktos į paketą. Priėmus, studentai turės kreiptis į savo šalį 'ai Šveicarijos ambasada informacijos dėl atvykimo procedūras Šveicarijoje. Be to, visi studentai turės pateikti įrodymus, kad jos būtų finansiškai stabili studijuojant Šveicarijos kolegijoje ar universitete.

Visi studentai privalo turėti valstybės pripažįstamų brandos atestatą ar kitą pažymėjimą, kuris pripažįstamas kaip lygiavertis brandos atestatą, universiteto, į kurias jie buvo priimtas. Be to, turintys puikių klases, studentai turi turėti pakankamai žinių apie universiteto 's daugiausia Kalba prieš taikant tą universitetą.

Atvykus į Šveicariją, studentai turės gauti leidimo gyventi vietos policijos departamentas. Jie turės pateikti galiojantį pasą, raštą iš universiteto ir banko išrašą arba kitą dokumentą, patvirtinantį, kad jie turi pakankamai lėšų, o mokykloje. Ši leidimo gyventi reikės atnaujinti kasmet esate lankyti Šveicarijos aukštoji mokykla.


Žinomiausia Šveicarijos universitetai

Popular universitetai Šveicarijoje apima:

 • Universitetas Berne (daugiausia vokiškai kalbančioje)
 • Ženevos universiteto (daugiausia prancūziškai kalbanti)
 • Universitetas Lozanos (prancūziškai kalbanti)
 • Šveicarijos federalinis technologijos institutas Ciuriche (vokiečių ir anglų kalba)

Šveicarija taip pat yra daug privačių kolegijų, dailės universitetų ir pedagoginių universitetų, kurie siūlo pripažintus diplomus Šveicarijos konferencijos kantonų švietimo ministrai ar EDK.

Mokestis už dalyvavimą Šveicarijos universitete ar kolegijoje svyruoja nuo 2000 Šveicarijos frankų iki 8000 Šveicarijos frankų, galbūt ir daugiau, priklausomai nuo universiteto ir studijų.

Sveikatos draudimą

Kiekvienas gyvenantis Šveicarijoje ilgiau nei tris mėnesius, privalo turėti tam tikrą sveikatos draudimo rūšis, ar ji yra Šveicarijos pagrindu arba pripažinti kitoje šalyje. Studentai, atvykstantys iš šalių, kurios siūlo tarptautinį draudimą gali neturėti gauti Šveicarija 's compulsury sveikatos draudimą.

Kodėl studijuoti Šveicarijoje?

Šveicarija yra gerai žinomas už savo novatorišką mokslinių tyrimų ir plėtros pramonės todėl studentai stengiasi pagrindinė biotechnologijų, genetikos, farmacijos ir kitos pažangiausius, sveikatos ir medicinos susijusios karjera rasite Šveicarijos aukštojo mokslo sklidina išskirtinių mokslo ir technologijų programas. Pakaitomis Šveicarijos, taip pat labai gerbiamas dėl savo finansų ir verslo sumanumo. Studentai stengiasi siekti karjeros finansų sektoriuje taip pat pastebėsite, kad Šveicarijos universitetai teikti visapusiškas studijų programos verslo ir finansų didžiųjų.

Vizų reikalavimai

 1. C viza – trumpiems kursams (vasaros mokyklos, kalbų mokyklos), trunkantiems iki trijų mėnesių.
 2. D viza – kursams, kurie trunka ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C viza; D viza

Kaina ir valiuta

EUR 0

Studento vizai gauti prašymas yra nemokamas; tačiau gali būti keletas išimčių.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Nors Šveicarija nėra ES narė, ji leidžia ES piliečiams lankyti šalies universitetus. Studentai, kurie neturi ES/EEE pilietybės, prieš atvykdami į šalį turi kreiptis į Šveicarijos ambasadą arba konsulatą savo šalyje, kad pateiktų prašymą išduoti vizą.

Kursams iki trijų mėnesių – vasaros kursams, kalbų mokykloms – gali prireikti trumpalaikės Šengeno C vizos; ilgesniems nei trijų mėnesių kursams gali prireikti ilgalaikės nacionalinės D vizos.

Negalite atvykti į Šveicariją turėdami trijų mėnesių turistinę vizą ir pakeisti jos į studento leidimą gyventi po to, kai atvykote į Šveicariją. Taigi, net jei esate atleisti nuo įvažiavimo vizos reikalavimo, pavyzdžiui, Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Japonijos, Malaizijos ar Singapūro piliečiams, vis tiek turėsite pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi prieš atvykdami, jei planuojate pasilikti ilgiau nei 90 dienų.

Visi tarptautiniai studentai, įskaitant ES/ELPA piliečius, per 14 dienų nuo atvykimo į Šveicariją turės kreiptis dėl leidimo gyventi rezidentų registracijos biure.

Kur galite pateikti paraišką?

Šveicarijos ambasada arba konsulatas

Turėsite kreiptis dėl vizos per Šveicarijos ambasadą arba konsulatą savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Gavę Šveicarijos universiteto ar privačios mokyklos patvirtinimą, kad priėmėte, turėsite susisiekti su Šveicarijos ambasada savo šalyje dėl informacijos apie atvykimo į Šveicariją formalumus. Turėsite įrodyti, kad turite pakankamai finansinių galimybių išlaikyti save studijų metu.

Turėsite užpildyti paraiškos formą ir pateikti patvirtinamuosius dokumentus prancūzų, vokiečių arba anglų kalbomis, todėl gali tekti išversti dokumentus.

Trumpalaikių Šengeno C vizų dokumentai apima:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių jūsų išlaidoms, kol esate Šveicarijoje, padengti;
 • sveikatos priežiūros/nelaimingų atsitikimų draudimas;
 • užsakytų kursų patvirtinimas, įskaitant sumokėtus mokesčius;

jei esate jaunesnis nei 18 metų, gimimo liudijimas ir leidimas keliauti, jei atvykstate į Šveicariją vienas, arba tėvų vizų kopijas, jei jie bus lydimi.

Norint gauti ilgalaikę D vizą, dokumentuose bus:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių jūsų išlaidoms padengti, kol esate Šveicarijoje, nesvarbu, ar jūs pats, ar rėmėjas, pvz., banko ataskaitų kopijos arba banko laiškas;
 • sveikatos draudimo, kuris apima draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, įrodymas;
 • motyvacinis laiškas, nurodantis, kodėl norite atvykti į Šveicariją studijuoti ir kaip tai bus naudinga jūsų karjerai;
 • patvirtinimas apie priėmimą į pripažintą Šveicarijos mokymo įstaigą;
 • sumokėtų kursų mokesčių patvirtinimas;
 • savo CV;
 • ankstesnio išsilavinimo pažymėjimų ir diplomų kopijos;
 • pasirašytą laišką, patvirtinantį, kad kurso pabaigoje išvyksite iš Šveicarijos.

Taip pat gali būti paprašyta išlaikyti kalbos testą, kad įsitikintumėte, jog galėsite sekti pamokas.

Jei norite pradėti magistrantūros studijas, turėsite pateikti įrodymą, kad esate priimtas į magistrantūros studijas ir turite atitinkamą kvalifikaciją, pakankamai finansinių išteklių ir kur gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Turėtumėte susitarti dėl susitikimo Šveicarijos ambasadoje arba konsulate jūsų vietovėje, kai tik gausite priėmimo laišką iš Šveicarijos švietimo įstaigos. Pokalbį dėl vizos turėtumėte planuoti likus 6 mėnesiams iki studijų pradžios, bet ne vėliau kaip 10 savaičių iki išvykimo.

Trumpalaikės vizos prašymų nagrinėjimo laikas yra 10–15 dienų; ir 8–10 savaičių ilgalaikėms vizoms.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės. Leidimas gyventi išduodamas vieneriems metams ir gali būti pratęstas.

Apdorojimo laikas

10 Weeks

Darbo galimybes

Galite dirbti ne visą darbo dieną iki 15 valandų per savaitę, o per atostogas - visą darbo dieną, tačiau tik po to, kai Šveicarijoje pragyvenote šešis mėnesius.

Jei jau turite magistro laipsnį užsienio universitete ir dirbate Šveicarijoje savo universitete ar institute, jums nereikia laukti šešių mėnesių, bet galite pradėti dirbti iš karto. Jūsų darbdavys turės gauti leidimą dirbti. Turėsite išlaikyti savo dieninio studento statusą ir parodyti, kad toliau darote pažangą studijose.

Baigę studijas užsienio studentai gali likti Šveicarijoje šešiems mėnesiams ieškoti darbo.

Valandos per savaitę

15

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.