Keystone logo
Andora

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Andora 2024

Įstaigų skaičius: 4
  • Encamp, Andora

  „ Vatel Andorra International“ viešbučių ir turizmo mokykla yra institucija, kuri 40 metų ruošė būsimus tarptautinės viešbučių pramonės vadovus ir direktorius. Jo mokymas susideda iš tarptautinio viešbučių valdymo bakalauro laipsnio. Vatel mokymas apima 34 šalis, kuriose yra 55 mokyklos, daugiau nei 9 000 mokinių, 39 000 absolventų visame pasaulyje, 520 mokytojų ir svarbių bendradarbių tinklas visame pasaulyje.

  • Sant Julià de Lòria, Andora

  Andorra Aviation Academy yra Andoros Kunigaikštystėje. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, 2015 m. Birželio mėn. Buvo pasirašytas susitarimas sukurti šią unikalią aviacijos studijų programą su Andoros vyriausybe ir Andoros universitetu.

  • La Massana, Andora

  Pažink mus! MŪSŲ MISIJA Pagrindinė mūsų misija yra kokybiško universitetinio išsilavinimo siūlymas. Mes norime, kad žmonės, norintys mokytis lanksčiai ir patogiai, galėtų patobulinti savo profesinius įgūdžius ir, svarbiausia, kad jie taip pat galėtų augti ir tobulėti iš žmogaus perspektyvos. MŪSŲ ŠVIETIMO VIZIJA Mūsų pedagoginiame pasiūlyme manoma, kad mokymai ir švietimas negali būti vykdomi, jei tai nėra padedama kompetentingų, palaikančių pedagogų komandos, vieningos jiems patikėtoje misijoje ir galinčios dirbti „kartu ir asociacijos“. . Visi švietimo bendruomenės nariai yra šios komandos nariai: mokytojai, tyrėjai, administracinis ir techninis personalas ir kt. MŪSŲ VIZIJA APIE ŠVIETIMO TIKRUMĄ Manome, kad švietimo santykiuose visada turėtų būti brolija ir pagarba. Dėl šios priežasties kiekvienam studentui skiriamą dėmesį mes sutelkiame į sveikinimą, išklausymą, žinojimą apie jų poreikius ir nuolatinį rūpestį skatinti jų vientisą augimą.

  • Sant Julià de Lòria, Andora

  Andoros universitetas (UdA) yra vienintelis viešasis universitetas Andoros Kunigaikštystėje, mikrorajone, esančiame Pirėnų širdyje. Aukštasis mokslas šalyje prasidėjo 1988 m., Sukūrus slaugos mokyklą ir kompiuterių mokslų mokyklą, kuriant Andoros universitetą, kurio miestelis nuo 2004 m. Buvo įsikūręs Sant Julià de Lòria centre.