Keystone logo
Australija

Studijuoti Magistro studijos į Australija 2024

Studijuoti Australija

Australija yra sala žemyne ​​ir šalis, esanti pietiniame pusrutulyje tarp Ramiojo ir Indijos vandenynų. Nors šeštoji pagal dydį pasaulio šalis pagal plotą, Australija turi tik apie 20 milijonų gyventojų. Dauguma gyventojų gyvena išilgai pietinės ir rytinės pakrantės. Australija yra labai išsivysčiusi šalis su pasaulio penkta-aukščiausios pajamos vienam gyventojui. Pagrindinės pramonės šakos sutelkti dėmesį į Australijos išgaunamų gausių gamtos išteklių, įskaitant žemės ūkyje, sodininkystėje, miškininkystė, žuvininkystė ir mineralų.

Klimatas

Dėl Australijos dideliu žemės masės, klimatas labai skiriasi visoje šalyje. Šiaurės trečdalis šalies yra tropikuose, o likusi dalis yra vidutinio klimato, o šalčiausias sričių pietryčius ir Tasmanija. Metų laikai yra priešais iš šiauriniame pusrutulyje.Vasara vyksta nuo gruodžio iki vasario, rudenį nuo kovo iki gegužės, žiema nuo birželio iki rugpjūčio ir pavasarį nuo rugsėjo iki lapkričio.

Kultūra

Australija yra labai saugus, patogus ir multi-kultūrinė visuomenė, kuri yra viena iš pačių įvairiausių pasaulio. Beveik vienas ketvirtadalis gyventojų gimė kitoje šalyje. Be daugelio imigrantų kultūras, daug Australijos kultūra yra kilęs iš jos aborigenų paveldą.

Nors Australijos visuomenė paprastai yra labai atsitiktinis, daug darbo vietų ir restoranų aprangos kodus. Australai myli tiek sporto ir meno, tarp jų ir filmais, literatūros, muzikos, šokio ir teatro. Meno muziejų ir galerijų gausu visuose didžiuosiuose Australijos miestuose.

Pragyvenimo kaina

Pragyvenimo lygis yra panašus į JAV ir Jungtinės Karalystės.Užsienio studentai turi parodyti migracijos institucijoms, kad jie turi pakankamai pinigų padengti gyvenimo išlaidas, studijų kainą ir įmokų jų buvimo joje metu. Studentai gali dirbti ne visą darbo laiką uždirbti pinigus į pragyvenimo išlaidas. Metinės išlaidos reikalavimas nuo 2012 buvo $ 18.610 studentui, 6515 $ už studento sutuoktinio ar partnerio, $ 3,720 už studento pirmojo vaiko, ir 2790 $ už kiekvieną papildomą vaiką.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  769
 • Komunalinių paslaugų dalis

  67
 • Interneto prenumerata

  53
 • Vietinis transportas

  103

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  13
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Australija

Aukštojo mokslo

Universiteto studijų kursai apima bakalauro laipsnių bakalauro lygio. Tuo antrosios studijų pakopos lygyje, studijų pažymėjimai ir diplomai yra siūlomi Be magistro ir daktaro laipsnių. Magistro programos yra prieinamas daugelyje sričių, įskaitant socialinių mokslų, inžinerijos, sveikatos mokslai, verslas ir ekonomika. Magistro laipsnius paprastai dalyvauja mokslinių tyrimų arba kursinių, arba abiejų derinys.

Kodėl studijuoti Australijoje?

Be to, Australija yra puiki vieta gyventi, Australijos magistro studijų programos yra tarp aukščiausios kokybės visame pasaulyje. Australijos akademinėje aplinkoje skatina naujoves, kūrybiškumą ir nepriklausomą mintį.

Australija yra įsipareigojusi užtikrinti, tarptautiniai studentai turi gerą patirtį Australijoje.Įstaigos, įsileisti tarptautinius moksleivių, privalo laikytis griežtų reikalavimų rinkinį dėl rinkodaros veiklą, kursas pristatymo, įrenginiai ir studentų paslaugų, tokių kaip teisės ir sveikatos priežiūros paslaugomis.

Universitetai

Keturi iš Australijos 39 universitetų reitingą top 100 pagal 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Šios mokyklos yra iš Melburno universiteto (28), Australijos nacionalinio universiteto (37), iš Sidnėjaus (62) universiteto ir Kvinslendo universiteto (65). Apie 230,000 tarptautiniai studentai lanko aukštojo mokslo programas Australijoje, iš kurių apie 90.000 absolventų kiekvienais metais.

Studijų ir Programos trukmė

Užsienio studentai turi mokėti už mokslą ir mokesčiai, prieš pradedant magistro programą studijas.Tipinis studijų magistro pakopoje yra iki $ 36,000 per metus, priklausomai nuo universiteto 15.000 $.

Magistro studijų programos gerti po 1-2 metų baigti. Studijų programa, paprastai praėjus dvejiems metams po bakalauro laipsnį, tačiau magistro laipsnį galima gauti per vienerius metus, jei studento bakalauro laipsnis buvo gauti su pagyrimu.

Mokslo metai

Akademiniai metai Australijoje prasideda kovo pradžioje ir tęsis iki lapkričio pabaigos. Dauguma mokyklų siūlo du semestrus kiekvienais metais, tačiau kai kurios mokyklos naudoja trimestro sistemos ir kitų mokyklos siūlo vasaros kursus nuo gruodžio iki vasario.

Aspirantūros galimybės

Magistro laipsnį bet kurioje iš Australijos institucijos drausmės daro absolventas vertingesni darbdaviams visame pasaulyje.Be to, neseniai buvo priimtas teisės aktas, kad leidimai tarptautinis absolventai Australijos institutų gauti po studijų darbo vizą, kuri leidžia jiems dirbti Australijoje iki ketverių metų nuo baigimo.

Vis dėlto, nors tarptautiniai studentai gali turėti teisę dirbti Australijoje po baigimo, mokiniai neturėtų studijuoti Australijoje vieninteliu tikslu migracijos. Australija numato lengvatines migracijos gydymą individų Kvalifikuotos profesijų sąrašą, tačiau kvalifikuotų darbuotojų migracijos procesas yra atskirtas nuo studento vizą procesą. Nėra garantijos, kad studentas studijuoja magistro laipsnį Australijoje galės migruoti į Australiją.

Baigęs magistro laipsnį, studentai taip pat gali tęsti studijas, jei jie priimami į doktorantūros programą ir gauti papildomą studento vizą.

Vizų reikalavimai

Norėdami gauti studento vizą, studentai turi būti įtrauktas į dieninės studijos, kuri registruota su Australijos departamento Imigracijos ir pilietybės (DIAC). Studentų trumpas kursas yra mažesnis nei 3 mėnesius gali studijuoti lankytojo vizos. Tačiau tik studentai su studento vizą turės prieigą prie Australijos sveikatos priežiūros ir ne visą darbo laiką. Studentai gali kreiptis dėl studento vizą, kai jie gauna siūlymo laišką ar elektroninį patvirtinimą, kad registracija.

Sveikatos draudimas

Australija turi specialų sveikatos draudimo programą tarptautinių studentų vadinamas Užjūrio Studentų sveikatos draudimui (OSHC). Studentai turėtų pirkti OSHC prieš atvykstant į Australiją ir apimtis turi būti išlaikyta studento buvimo studento vizos galiojimo trukme. OSHC apima medicinos arba ligoninės priežiūros ir iš dalies apima receptinių vaistų ir greitosios pagalbos automobiliai.

Patarimai

Daug Australijoje yra permainingas ir lankytojai turi žinoti apie pavojus, susijusius su kelionėmis į provincijos. Net tada, kai ne provincijos, apsauga nuo saulės turėtų būti naudojama visais laikais, ir keliautojai turėtų gerti daug vandens.

Bush gaisrai yra bendra pavojų, ypač nuo vėlyvo pavasario iki vasaros. Keliautojai turėtų išlaikyti sąmoningumą gaisrų visais laikais vietoje.

Kiti pavojai: nuodingas gyvates, vorus ir jūrų gylius. Šie pavojai gali būti vengiama situacijos suvokimo ir tinkamą drabužių ir avalynės.

Vizų reikalavimai

Visoms studijų programoms turėsite kreiptis dėl 500 poklasio studento vizos.

Specialiosios kategorijos viza (444 poklasis) skirta Naujosios Zelandijos piliečiams, norintiems studijuoti Australijoje.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

AUD 560

Dabartiniai mokesčiai už studento vizą yra 560 AUD (~400 €). Kaina visada ta pati, nesvarbu, kokia studijų trukmė. Atkreipkite dėmesį, kad ši kaina gali skirtis priklausomai nuo vietos, kurioje kreipiatės dėl studento vizos (Australijoje arba sausumoje).

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas, užsiregistravęs kaip tarptautinis studentas į keturių mėnesių ar ilgiau trunkančius kursus Australijoje, turės studento vizą. Norėdami kreiptis dėl Australijos studento vizos, turite besąlygiškai pasiūlyti vietą universitete, raštu priimti šią vietą ir sumokėti reikiamą studijų mokesčio užstatą. Jūsų pasirinkta programa turi būti nuo 12 iki 52 savaičių, kad galėtumėte gauti studento vizą.

Kur galite pateikti paraišką?

Internetinė sistema

Dėl šios 500 poklasio vizos reikia kreiptis naudojant internetinę sistemą.

Interneto svetainė:https://www.homeaffairs.gov.au/

Kaip padaryti paraišką?

Prieš kreipdamiesi dėl vizos, turėsite gauti registracijos patvirtinimą (COE) arba pasiūlymo laišką, patvirtinantį, kad esate priimtas į kursus, užregistruotus Sandraugos kursų registre (CRICOS).

Pildydami internetinę prašymo išduoti vizą formą turėsite pateikti įrodymus, kad atitinkate:

 1. Finansiniai reikalavimai – suma, kurią turite įrodyti, kad turite pragyvenimo išlaidas (atskirai nuo studijų ir kelionių), yra 19 830 AUD (~ 15 170 JAV dolerių) metams. Arba galite įrodyti, kad jūsų sutuoktinis arba tėvai nori jus paremti ir kad jie uždirba bent 60 000 AUD (~ 45 850 JAV dolerių) per metus.
 2. Anglų kalbos mokėjimo reikalavimas – jei nesate iš angliškai kalbančios šalies (ir nebaigėte bent penkerių metų studijų angliškai kalbančioje šalyje), turėsite įrodyti, kad mokate anglų kalbą iki reikiamo lygio su IELTS. , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic arba Cambridge Advanced English (CAE).
 3. Sveikatos reikalavimas – kai kurių studentų gali būti paprašyta atlikti medicininę ir (arba) radiologinę apžiūrą, siekiant įrodyti, kad jie yra geros sveikatos (tai taikoma, pavyzdžiui, tiems, kurie ketina mokytis gydytojo, odontologo ar slaugytojo). Išskyrus Belgijos ar Norvegijos studentus, visi studentai privalo įsigyti užjūrio studentų sveikatos draudimą (OSHC).
 4. Reikalavimai charakteriui – Australijos studento vizos reikalavimai numato, kad norint patekti į Australiją turite būti gero charakterio. Tai apima teistumo patikrinimą.

Paprastai studentai turi pateikti:

 • Užpildyta Australijos studento vizos prašymo forma (157A)
 • Sumokėtas vizos prašymo mokestis – šiuo metu 550 AU USD (daugeliu atvejų ~ 420 USD
 • Paso biografinių duomenų puslapio kopija (kai kurių studentų gali būti paprašyta fiziškai pateikti pasą)
 • Registracijos pažymėjimas arba pasiūlymo laiškas
 • Pakankamų lėšų įrodymas
 • Sveikatos draudimo liudijimas
 • Anglų kalbos testo rezultatai
 • Nuosprendžių registro patikrinimo rezultatai
 • Keturios naujausios paso dydžio nuotraukos

Surinkę ir nuskaitę patvirtinamuosius dokumentus, turėsite susikurti paskyrą ir pateikti paraišką naudodami internetinę „ImmiAccount“ programų sistemą: https://www.border.gov.au/immiaccount.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymą Australijos studento vizai gauti galite pateikti tik po to, kai gausite priėmimo patvirtinimą (COE) iš pasirinkto universiteto.

Dauguma prašymų išduoti vizą užtrunka keturias savaites. Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų pasirinktos programos. Jei studijuojate Australijoje kursą, kuris yra ilgesnis nei 10 mėnesių ir baigiasi Australijos akademinių metų pabaigoje (dažniausiai gruodžio viduryje), jūsų viza paprastai galios iki kitų metų kovo 15 d. Jei jūsų kursas yra ilgesnis nei 10 mėnesių ir baigiasi sausio–spalio mėnesiais, jūsų viza paprastai galios du mėnesius po kurso baigimo.

Studento vizą galite atnaujinti tiek kartų, kiek norite, jei esate užsiregistravę CRICOS patvirtintame kurse.

Į Australiją galite atvykti turėdami studento vizą iki 90 dienų iki kurso pradžios. Per septynias dienas nuo atvykimo turite pranešti savo švietimo teikėjui savo gyvenamosios vietos adresą, taip pat per septynias dienas, jei pakeisite adresą.

Apdorojimo laikas

4 Weeks

Darbo galimybes

Turėdami studento vizą, kurso metu galite dirbti iki 40 valandų per dvi savaites, o atostogų metu – visą darbo dieną. Darbai, kurie yra formali, registruota jūsų kurso dalis, neįtraukiami į limitą. Jei studijuojate magistrantūroje pagal mokslinius tyrimus arba daktaro laipsnį, neturite jokių darbo apribojimų.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų studento vizos prašymas gali būti atmestas, be kita ko, jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus arba neatitiksite būtinų finansinių, charakterio ar sveikatos reikalavimų.