Keystone logo
Australija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Australija 2023

Įstaigų skaičius: 270
  • Camperdown, Australija

  Pasiruoškite pradėti studijas universitete internetu. Nuo vadovų iki studijų erdvės nustatymo iki internetinių klubų ir programų – turime viską, ko reikia norint palaikyti ryšį, palaikyti ryšį su universiteto bendruomene, kol studijuojate namuose.

  • Camperdown, Australija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • London, Jungtinė Karalystė
  • + 5 Daugiau

  Originalus grafinio dizaino „Bootcamp“. Studijuokite su Shillington internetu arba universiteto miestelyje Niujorke, Londone, Mančesteryje, Sidnėjuje, Melburne ar Brisbene. Patirtis nebūtina. Mūsų novatoriškas požiūris į dizaino švietimą reiškia, kad studentai pasiekia nuostabių, apdovanojimus pelniusių rezultatų vos per 3 mėnesius visą darbo dieną arba 9 mėnesius ne visą darbo dieną. Talentingi mokytojai užtikrina, kad daugiau laiko praleisite darydami tai, kas jums patinka, naudodamiesi tikrais ir atitinkamais įgūdžiais, kurių išmoksite – nuo dizaino teorijos, tipografijos ir pakavimo iki programų mobiliesiems dizaino ir naudotojo patirties (UX). Baigę studijas su ištobulintu portfeliu, kuriame pristatomi geriausi jūsų darbai, pasiruošę pradėti savo kūrybinę karjerą.

  • Joondalup, Australija
  • Mount Lawley, Australija
  • + 1 Daugiau

  Edith Cowan universitetas turi puikią reputaciją dėl mūsų mokymo kokybės ir studentų patirties. ECU vadovaujamės sąžiningumo, pagarbos, racionalaus tyrimo, asmeninio tobulumo ir drąsos vertybėmis. Didžiuojamės galėdami suteikti vieną geriausių studentų patirties Australijoje. Tai reiškia, kad mūsų absolventai, jūsų kolegos studentai, mus puikiai įvertino už tokius dalykus kaip mokymo kokybė, įgūdžių ugdymas ir pagalba studentams. Dalykai, kuriuos tikrai įvertinsite, jei nuspręsite čia studijuoti. Daugiau nei 30 000 studentų tarptautiniai studentai sudaro daugiau nei 18% studentų iš daugiau nei 100 skirtingų šalių.

  • Sydney, Australija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Australija
  • Kelvin Grove, Australija

  QUT yra jaunas universitetas, turintis pasaulinę perspektyvą. Esame ambicingi ir pasiruošę priimti naujus iššūkius, orientuoti į ateitį. Mes stengiamės susieti savo studentus su realiu pasauliu per praktinį mokymąsi, kuris paruošia mūsų absolventus rytojaus ir ateities karjerai.

  • Surry Hills, Australija

  Muzikos ir scenos menų akademija (AMPA) yra viena iš pirmaujančių Australijos aukštojo mokslo scenos meno teikėjų. Daugiau nei 20 metų ugdydama ir įkvepianti jaunus menininkus, AMPA tebėra įsipareigojusi teikti aukščiausią bakalauro ir magistro studijų kokybę, daugiausia dėmesio skiriant scenos menui, įskaitant šiuolaikinę, džiazo ir klasikinę muziką, šokio spektaklį (modernųjį, baletą, džiazą, šiuolaikinį ir hip hopą). ), muzikos teatras, kompozicija/muzikos gamyba ir meno vadyba.

  • Perth, Australija
  • Melbourne, Australija
  • + 1 Daugiau

  Pagrindinis Inžinerijos technologijos instituto (EIT) tikslas yra suteikti išskirtinį praktinį inžinerinį ir technologijų išsilavinimą; nuo diplomų iki magistro laipsnių. Geriausi inžinerijos dėstytojai ir instruktoriai, turintys didelę realią inžinerinę patirtį šioje pramonėje, yra surenkami iš viso pasaulio. Mokymasis įgyjamas per akis į akį užsiėmimus, taip pat sinchronines, internetines (el. mokymosi) technologijas.

  • Prahran, Australija

  „Ducere Global Business School“ yra pripažinta universitetų ir įmonių bendradarbiavimo lyderė, kuria siekiama sukurti ir teikti laipsnius, kurie turi tikrą poveikį karjerai. Mes bendradarbiaujame su pagrindiniais universitetais 4 žemynuose, pasaulinėmis korporacijomis, vyriausybės departamentais ir NVO, taip pat esame AACSB, Clinton fondo, Jungtinių Tautų ir įvairių pasaulinių rūmų nariai, siekdami užtikrinti, kad mūsų programos būtų aktualios, aktualios ir susijusios su pramone. . Turime verslo ir filantropijos misiją. Ducere finansavo ir parėmė Ducere fondo veiklą 27 Afrikos šalyse milijonais dolerių.

  • Mitcham, Australija

  Suaugusiųjų mokymosi kolegija buvo įsteigta kaip registruota mokymo organizacija (RTO) 2009 m. 10 metų. Mūsų vizija Suaugusiųjų mokymosi kolegijoje yra orientuota į tikrų rezultatų kūrimą studentams. Esame pasiryžę padėti studentams pasiekti savo tikslų, pritaikydami mokymosi keliones, įtraukiantį ir su pramone susijusį kursų turinį, papildomus studijų išteklius ir priemones. Gaukite neribotą patarimą ir paramą iš patyrusių specialistų. Mes tikime, kad galime kažką pakeisti.

  • Melbourne, Australija

  Sveiki atvykę į RGIT Australia, vieną iš pirmaujančių Australijos profesinio rengimo ir mokymo institutų. „RGIT Australia“ mūsų studentai yra mūsų prioritetas ir mes didžiuojamės jų pasiekimais. Pagrindinis mūsų tikslas yra suteikti studentams tokią aplinką, kuri leistų jiems išnaudoti visą savo potencialą.

  • Melbourne, Australija

  Brighton Institute Of Technology (BIT) vadovai ir darbuotojai norėtų nuoširdžiai sutikti visus naujus ir grįžtančius studentus. BIT teikia įvairius nacionaliniu mastu pripažintus ir visiškai akredituotus kursus, kurie suteikia studentams įgūdžių ir žinių, kad jie galėtų įsidarbinti darbo rinkoje arba Pathways į tolesnį mokymąsi.

  • Ipswich, Australija

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 yra registruota mokymo organizacija, patvirtinta teikti šalyje pripažintus mokymus ir kvalifikacijas.

  • Kangaroo Point, Australija

  „Shafston“ veikia 25 metus, moko studentus tiek anglų kalba, tiek profesijos kursuose. Nuo pat įkūrimo 1996 m. „Shafston“ mokėsi daugiau nei 120 000 mokinių iš daugiau nei 100 šalių. Mokykla sulaukė daugybės pagyrimų, įskaitant „Ryugaku Journal“ 2013 m., 2014 m. Ir 2019 m. Įvertintą Australijos anglų mokykla.

  • Croydon, Australija

  SMBC akademinė programa yra paremta Biblija - įkvėptu Dievo žodžiu ir joje prisotinta. Studijos SMBC suteiks jums gilų ir sistemingą supratimą apie Bibliją, jos teologiją ir pritaikymą visiems gyvenimo aspektams.