Keystone logo
Austrija

Studijuoti Magistro studijos į Austrija 2024

Studijuoti Austrija

Austrija yra oficialiai vadinama Austrijos Respublikos, šalis, kuri yra politiškai laikoma Federacinės Respublikos ir turi daugiau nei aštuoni milijonai žmonių piliečių gyventojų. Austrija ribojasi jos šiaurinėje pusėje Vokietijos ir Čekijos Respublikoje; Slovakijos ir Vengrijos jos rytinėje pusėje; Italija ir Slovėnija į pietus ir į Lichtenšteiną ir Šveicariją į vakarus. Devyni federalinių žemių skirstomos į rajonus sudaro Austrija 's 84.000 kvadratinių kilometrų žemės (33.000 kvadratinių mylių), o Viena yra jos sostinė ir didžiausias miestas. Jungtinių Tautų ir Europos Sąjungos nare, Austrija priėmė kaip savo oficialią valiutą eurą 1999 metais.

Austrija 's klimato

Dauguma Austrijos slypi saikingai atvėsti zonoje įtaką vasarą šilti vėjai ateinančius iš vakarų.Kadangi Austrijos dauguma nustelbė Alpėse klimatas yra daugiausiai "Alpių " klimatas - gana šalta žiemą (nuo 0 iki -10 Celsijaus arba 32 15 laipsnių pagal Celsijų) ir gana šilta vasarą ( 25-40 Celsijaus arba 77-100 laipsnių pagal Celsijų). Vidutiniškai Austrija rinkinys gauna maždaug 660 mm (26 coliai) lietaus, sniego ar ledo kiekvienais metais, vidutinis mėnesinis kritulių kiekis ne mažesnis kaip 55 mm, arba maždaug du cm.

Esminiai faktai apie Austriją

 • Beveik 90 procentų Austrija 's piliečių kalbėti vokiškai, o po serbų / kroatų Bosnijos / (keturi procentai); Turkų (dviejų procentų); Vengrijos (pusantrų procentais) ir Lenkijos (pusantrų procentais)
 • Dauguma austrai, kurie vienuoliai Romos katalikų
 • Devyniolika austrai buvo suteikta Nobelio premija už medicinos, fiziologijos, chemijos ar fizikos. Šiuo metu tai stovi kaip viena iš aukščiausią apdovanojimą skaičių vienam gyventojui bet kurioje pasaulio šalyje.
 • Atsinaujinantys ištekliai tiekti Austrijai per 60 precent savo galią, visų pirma saulės ir vėjo energiją.
 • Tuo beveik 650 metai, Vienos universitetas yra Austrija 's didžiausias ir seniausias universitetas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  496
 • Komunalinių paslaugų dalis

  106
 • Interneto prenumerata

  33
 • Vietinis transportas

  50

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  4

Apie Austrija

Aukštasis mokslas Austrija

Austrija siūlo povidurinio švietimo prižiūri ir finansuoja Federalinė mokslo ir mokslinių tyrimų. Austrija 's 11 privatūs universitetai ir 23 valstybinių universitetų suteikti studentams išsamų studijų programų ir aukštojo mokslo sistema, kuri dabar tarnauja mases, o ne elitas, kaip jis tai padarė iki 1960 m. Visi vienu metu studentai galėjo laisvai kreiptis į viešojo universitete ir pagrindinis bet kurios studijų srities jie norėjo, procedūra, kuri neseniai patyrė keletą pakeitimų. Nors Austrija ir vis dar leidžia dalyvauti studentai iki didelių kelių dalykų vienu metu, valdžios sektorius, atsakingas už švietimo sistemos jau nustatė apribojimus keletą studijų srityse. Šiuo metu šie dalykai apima: psichologija, biologija, odontologija, medicinos, ekonomikos mokslų, žurnalistikos medicinoje ir veterinarijoje.

Nuo 2001 m studentai, lankantys Austrijos universitetą jau nebėra nemokamą mokslą. Tačiau studentai iš Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės (EEE), kuris baigia laipsnių Program minimalų laiką (trys metai) nereikia mokėti už mokslą. Kiti studentai privalo sumokėti € 370 ($ 500) už laikotarpį už mokslą, jei jie yra Austrijos piliečiai ir € 700 ($ 950) jei jie nėra Austrijos piliečiai.

Gauti bakalauro 's laipsnį Austrijos paprastai trunka trejus metus. Pelningiausi magistro laipsnį arba daktaro paprastai trunka dar dvejus ar trejus metus, priklausomai nuo objekto ir specifikacijas, kurioje studentas studijuoja tipo.

Universitetų taikomųjų mokslų (Fachhochschulen)

Universitetų taikomųjų mokslų skiriasi nuo tradicinių Austrijos universitetuose, kad jie būtų pritaikyti, kad tilptų studentams, siekiantiems išmokti praktinių įgūdžių per akademinių žinių.Kaip studentas lankyti Fachhochschule, jums nebus suteikta galimybė pasirinkti savo kursus kaip laisvai, kaip jums gali būti ne akademinis orientuotos universitete. Tai turėtų užtikrinti, kad visi mokiniai įvesdami Taikomųjų mokslų absolventas universitetą pagal rekomenduojamus trejus metus.

Austrijos privatūs universitetai

Nuo 2001 visi privatūs universitetai turi būti akredituotos, kol jie yra teisiškai leidžiama teikti mokslo laipsnius. Federalinė Švietimo, mokslo ir kultūros reikalų turi teisę akredituoti. Šiuo metu 13 privačių universitetų, veikiančių Austrijoje visiškai akredituota. Kai kurie iš jų yra Europos taikos universitetas, Sigmund Freud universitetas (Viena) ir Paracelsas Medizinische Privatuniversität (Zalcburgas).

Akademiniai laipsniai

Magister laipsnis yra pirmojo laipsnio skiriamas studentams, kurie pildo 5:56 metų eigoje pagal socialinių mokslų, gamtos mokslų, humanitarinių mokslų, teisės arba ekonomikos srities. Studentai kryptys žemės ūkio ar inžinerijos gaus diplomuotas Ingénieur baigus studijų programą. Pastaruoju metu kai kurie Austrijos universitetų pradėjo išduoti bakalauro 's laipsnių iki Magister, ar kapitonas ' s laipsnį.

Medicina yra tik studijų sritis, kurioje studentas gali uždirbti daktaro laipsnį ne anksčiau kaip po šešerių metų lankyti universitetą. Daugelis studijų srityse, įskaitant medicinos, reikalauti, kad studentai rašyti ir pristatyti mokslinį straipsnį vadinamas Diplomarbeit, kuris paprastai vidurkiai bent 100 puslapių.

Žinomiausia Austrijos universitetai

Įkurta 1365, Vienos universitetas yra labiausiai žinomas iš Austrija 's universitetų ir siūlo tris centrus ir 15 fakultetų, kurie apima fakultetų kompiuterių mokslo, psichologijos, verslo ir ekonomikos, fizikos, chemijos ir matematikos. Taip pat yra centrai molekulinės biologijos, Vertimo studijų ir sporto mokslo. Du kitų populiariausių Austrijos universitetai yra Insbruko universiteto ir Karl-Franzens-Universität Graz.


Kreipimasis į Austrijos universitete

Taikyti kaip bakalauro (vadinamas "pirmosios pakopos "), studentas turi turėti galiojantį sertifikatą iš savo senojoje mokykloje, nurodantis, kad jie turi kvalifikaciją patekti į aukštąją mokyklą. Studentai, kurie EEE narės turi įgiję vidurinį mokyklą prieš akcijų dalyvauti Austrijos universitetą.Jūs taip pat bus prašoma įrodyti, kad jūs galite kalbėti vokiškai ir angliškai, taip pat imtis papildomų akcijų klases, jei reikia.

Prieš studentai gali kreiptis į Meistras 's programos Austrijoje, jie turi uždirbo bakalauro ' s laipsnį arba kitos studijų prilygsta bakalauro 's diplomo pagal Austrijos švietimo reikalavimus.

Kai kurios iš labiausiai konkurencingų studijų programų Austrijoje priimti studentus pagal pažymių vidurkius, atrinktos iš ankstesnių mokyklos darbą. ES studentai gali konvertuoti savo VPS į Austrijos sistemą, naudojant EGC (Europos laipsnio konverteris). Ne Europos studentai gali gauti standartinis rūšių palyginimo lentelę naudojamas Europos studentų apskaičiuoti savo Austrian VPS.

Vokiečių kalba yra dėstoma Austrijoje kalba. Studentai privalo pateikti įrodymų, kad turi žinių apie vokiečių kalbos teikiant rezultatus, gautus iš ankstesniųjų tyrimų ar diplomus uždirbo imtis vokiečių kalbos kursus.

Sveikatos draudimą

Europos Sąjunga ir EEE studentai turės turėti savo Europos sveikatos draudimo kortelę su jais, o lankyti Austrijos universitetą. Užsienio studentai gali arba gauti Austrijos valstybės paramą sveikatos draudimą arba pirkti sveikatos draudimą iš privataus vežėjo.

Kodėl studijuoti Austrijoje?

Siūlo išskirtinai sukurtą socialinę rinkos ekonomiką, įvairių užimtumo galimybes ir vienas aukščiausių pragyvenimo pasaulyje, Austrija yra tarp 15 geriausių turtingiausių šalių pasaulyje. Su klestinčią turizmo pramonę, įdomių istorinių paminklų ir gražus kalnų peizažas, Austrija išlieka populiarūs Europos ir užsienio poilsiautojų, taip pat studentams, norintiems siekti aukštojo išsilavinimo laipsnius prestižiniame Austrijos universitete.

Vizų reikalavimai

 1. Kelionės viza C („Šengenviza“): suteikia teisę būti Austrijoje ir visose kitose Šengeno šalyse ne ilgiau kaip 90 dienų.
 2. Viza D (Austrijos nacionalinė viza, Aufenthaltsvisum D) – ne trumpiau kaip 91 dienai ir ne ilgiau kaip 6 mėnesiams; nebūtina, jei esate Japonijos pilietis.
 3. Aufenthaltsbewilligung Studierende (leidimas laikinai gyventi studentams) – ilgiau nei 6 mėn.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Kelionės viza C; viza D; Aufenthaltsbewilligung Studierende

Kaina ir valiuta

EUR 71

 • Už vizą C: 71 EUR
 • Už vizą D: 176 EUR
 • Už leidimą gyventi: 141 EUR

Kainos gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES ir EEE valstybių narių piliečiams, taip pat Šveicarijos piliečiams vizų į Austriją nereikia. Tačiau, būdami Austrijoje ilgiau nei 3 mėnesius, jie turi pateikti prašymą išduoti „Lichtbildausweis für EWR-Bürger/innen“ – tai yra registracijos patvirtinimas imigracijos tarnyboje per 3 mėnesius nuo atvykimo į Austriją.

Kiti užsieniečiai prieš atvykdami į Austriją, gavę pranešimą apie priėmimą, turi pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi studijuoti (Aufenthaltsbewilligung Studierende) Austrijos atstovaujamoje institucijoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Austrijos atstovaujamoji institucija (ambasada, generalinis konsulatas)

Prieš keliaudami į Austriją, turite pateikti prašymą studento vizai gauti Austrijos atstovaujamojoje institucijoje (ambasadoje, generaliniame konsulate).

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Visi vizos prašantys asmenys turi atvykti asmeniškai Austrijos ambasadoje/konsulate. Registracijai pateikti pateikiami šie dokumentai:

 1. Visiškai užpildyta ir pasirašyta paraiškos forma (galima gauti atstovaujančioje institucijoje; taip pat galima atsisiųsti iš interneto)
 2. Galiojantis pasas (turėtų galioti visą viešnagės Austrijoje laiką)
 3. Paso dydžio spalvota nuotrauka (nuo 3,5 x 4,5 cm iki 4,0 x 5,0 cm)
 4. Gimimo liudijimas
 5. Gero elgesio sertifikatas (jei yra)
 6. Sveikatos draudimas
 7. Pranešimas apie priėmimą į Austrijos švietimo įstaigą
 8. Pakankamų finansinių lėšų pragyvenimo išlaidoms padengti įrodymas 12 mėnesių iš anksto (studentams iki 24 metų – 426,57 EUR/mėn; vyresniems nei 24 metų studentams – 772,40 EUR/mėn (į šias sumas įeina ir nuoma už apgyvendinimas iki 239,15 EUR 2009 m.), pvz.: taupomosios kasos knyga/sąskaita Austrijoje / Austrijoje gyvenančio asmens garantijos deklaracija/kelionių čekiai
 9. Apgyvendinimo dokumentas (nuomos sutartis, apgyvendinimo sutartis su studentų gyvenamąja patalpa).

Austrijoje per tris darbo dienas nuo atvykimo į šalį privaloma užsiregistruoti savivaldybės institucijose (Meldeamt: Gemeindeamt, Magistratisches Bezirksamt).

Kada turėtumėte kreiptis?

Trumpalaikėms vizoms (viza D): skirkite 15 dienų apdorojimui. Idealiu atveju prašymas išduoti vizą turėtų būti pateiktas likus ne mažiau kaip 3–4 savaitėms iki išvykimo, bet ne anksčiau nei likus 3 mėnesiams iki išvykimo.

Ilgalaikėms vizoms: Jūsų prašymas išduoti vizą bus išsiųstas į Austriją, o sprendimo reikia laukti gimtojoje šalyje – todėl prašymą reikia pateikti likus ne mažiau kaip 3 mėnesiams iki numatomo atvykimo į Austriją. Bendras leidimo gyventi išdavimo laikotarpis yra nuo trijų iki šešių mėnesių, kol gausite Austrijos valdžios institucijos sprendimą.

Austrijoje gali būti atnaujinami tik leidimai gyventi (leidimai gyventi (Aufenthaltsbewilligung) ir leidimai įsikurti (Niederlassungsbewilligung) . Prašymą atnaujinti turite pateikti iki pirminio leidimo galiojimo pabaigos. Kol nebus priimtas sprendimas dėl pratęsimo, galite – net ir po jūsų pirminio leidimo galiojimo laikas – likti Austrijoje.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

ES valstybių, taip pat Lichtenšteino, Islandijos, Norvegijos ir Šveicarijos piliečiams dirbti Austrijoje nereikia leidimo dirbti. Jei išduodamas leidimas dirbti, šiems studentams jų darbo apimtis neribojama, ty jų leidžiamas darbas neapsiriboja sezoniniu ar minimalių pajamų darbu (geringfügige Beschäftigung). Vienas iš reikalavimų leidimui dirbti – į laisvą darbo vietą negali užimti įdarbinimo tarnyboje registruoti bedarbiai.

Studentams iš ES nepriklausančių šalių ir Kroatijos taikomas Užsienio piliečių įdarbinimo įstatymas ir jiems reikia leidimo dirbti (Beschäftigungsbewilligung). Studentai, kurie yra trečiųjų šalių piliečiai, gauna leidimą dirbti iki 10 valandų per savaitę, jei jie studijuoja bakalauro studijų programose, magistrantūros studijų programų studentams leidžiama dirbti su leidimu dirbti iki 20 valandų per savaitę. Galimas darbas visu etatu tais laikotarpiais, kuriais paskaitos nevyksta. Dėl leidimo dirbti darbdavys turi kreiptis į įdarbinimo tarnybą (Arbeitsmarktservice, AMS) likus ne mažiau kaip 6 savaitėms iki darbo pradžios ir jis galioja tik konkrečiam darbui pas konkretų darbdavį.

Valandos per savaitę

10

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.