Keystone logo
Bosnija ir Hercegovina

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Bosnija ir Hercegovina 2024

Įstaigų skaičius: 8
  • Berlin, Vokietija
  • Freiberg, Vokietija
  • + 5 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sarajevo, Bosnija ir Hercegovina

  University of Sarajevo yra nemaža ir sudėtinga organizacija, vykdanti kilnią misiją ugdyti gerus, kūrybingus ir tarptautiniu mastu kompetentingus darbuotojus visose Bosnijai ir Hercegovinai dominančiose srityse per mokymą ir mokslinius tyrimus. Tikimasi, kad darbuotojai spręs šiuolaikinės ekonomikos iššūkius Europos ir pasaulio politiniame, ekonominiame, socialiniame ir kultūriniame kontekste. Universitetas yra įsipareigojęs išlikti savarankiška dėstytojų, tyrėjų, menininkų ir studentų akademine bendruomene, įtraukta į tarptautinę universitetų ir akademinę bendruomenę bei tendencijas.

  • Dvorovi, Bosnija ir Hercegovina

  VISIJA Remdamasis iki šiol pasiektais rezultatais ir naujais verslo tikslais, Universitetas apibrėžė naują viziją: Universiteto vizija - tapti vienu iš aukštojo mokslo erdvės lyderių Srpskos Respublikoje ir Bosnijoje ir Hercegovinoje . MISIJA Universiteto misija yra sudaryti sąlygas įgyti naujų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, visų pirma kandidatams iš Semberijos ir aplinkinių regionų, tada Srpskos Respublikos ir Bosnijos ir Hercegovinos bei kitų suinteresuotų šalių.

  • Travnik, Bosnija ir Hercegovina

  University of Travnik yra pirmasis privatus universitetas Bosnijoje ir Hercegovinoje, įsteigtas 2007 m. Remiantis teisiniais reglamentais ir padedant atitinkamai Švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministerijai SBK / KSB. Savo veiklą kaip aukštoji mokykla vykdo vadovaudamasi Švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministerijos SBK / KSB sprendimu, numeris: 03-38-63 / 07, 2007-07-04. metus ir į Aukštųjų mokyklų registrą SBK / KSB įrašomas 10 numeriu, 00010 puslapyje, nuo 2007/08 mokslo metų. metų. Visas aukštosios mokyklos pavadinimas yra University of Travnik . Universiteto pavadinimo vertimas į anglų kalbą yra University of Travnik . Sutrumpintas universiteto pavadinimas yra UNT.

  • Bijeljina, Bosnija ir Hercegovina

  Sinergija University yra akademinė institucija, įkurta 2005 m., Remiantis Srpskos Respublikos švietimo ir kultūros ministerijos pritarimu ir remiama Singidunum universiteto iš Belgrado. Universitetas yra aukštojo mokslo institucija, siūlanti savo studentams modernias mokymo programas ir mokymo metodus, panašius į žinomų universitetų centrų.

  • Banja Luka, Bosnija ir Hercegovina

  Paneuropinis universitetas „APEIRON“ yra švietimo ir mokslo institucija, kuri, vykdydama pagrindinę aukštojo mokslo veiklą, savarankiškai ir (arba) bendradarbiaudama su užsienio partneriais atlieka pagrindines pirmosios pakopos akademines studijas, antrosios pakopos specialisto ir magistro studijas, ir trečiosios pakopos doktorantūros studijos. mokymasis visą gyvenimą ir nuolatinis profesinis mokymas bei tobulėjimas. Universitetas taip pat atlieka pagrindinius ir taikomuosius tyrimus pagrindinėse mokslinėse akredituotų studijų programų srityse, taip pat tyrimus, kurie yra susiję su švietimo veiklos plėtra. Paneuropinis universitetas „APEIRON“ yra privačiai priklausanti mokymo-mokslinė, ne pelno siekianti aukštoji mokykla, kuri savo veiklą vykdo remdamasi Šrpskos Respublikos švietimo ir kultūros ministerijos licencijomis. Universitetas buvo įkurtas 2005 m. Ir yra įregistruotas kaip aukštoji mokykla Banja Luka pagrindinio teismo teismų registre numeriu: U / I 4847/05, taip pat Švietimo ministerijos aukštųjų mokyklų registre. ir Serbų Respublikos kultūra numeriu 11-I / 08. Akreditacija: Sprendimas dėl akreditacijos Nr. 01.1.3.74/16, 2016-03-24. metus (Srpskos Respublikos aukštųjų mokyklų akreditavimo agentūra). Universitetas turi nuotolinio mokymo licenciją Nr. 07.2- 9624-1 / 07, 2007 12 28. metų. Visos Europos universitetas vykdo aukštojo mokslo veiklą Banja Luka įstaigos būstinėje ir už jos ribų licencijuotose studijų programose ir cikluose Bijeljinoje pagal Srpskos Respublikos švietimo ir kultūros ministerijos sprendimą Nr. 07.023 / 612-86-2 / 10, 2010 m. Rugsėjo 6 d .; Novi Grade pagal Srpskos Respublikos švietimo ir kultūros ministerijos sprendimą Nr. 2010 m. Gruodžio 6 d. 07.023 / 612-35-2 / 10; metų. Sprendimas įvykdyti sąlygas ir leidimus dirbti bei vykdyti licencijuotas studijų programas yra vieši dokumentai, kuriuos visos Europos universitetas pateikia visuomenei per savo svetainę ir kitais patogiais būdais.

  • Sarajevo, Bosnija ir Hercegovina

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sarajevo, Bosnija ir Hercegovina

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...