Keystone logo
Brazilija

Studijuoti Magistro studijos į Brazilija 2024

Studijuoti Brazilija

Brazilijos Federacinė Respublika yra didžiausia valstybė Pietų Amerikoje, kur gyvena beveik 200 milijonų žmonių, kurie naudojasi viena iš pasaulio 's sparčiausiai augančių ekonomikų. Brazilija 's pakrantė ribojasi su Atlanto vandenynu, o jo likusios sienos apvadu Gajanos, Venesuela, Surinamo, Kolumbijoje, Peru, Bolivijoje ir Prancūzijos Gvianos šalių. Įkūrėjų Lotynų Sąjungos, G20, Pietų Amerikos Tautų ir Jungtinių Tautų Sąjunga, Brazilija yra laikomas "megadiverse " šalis, viena iš pasaulyje tik 17. Jame gyvena daug veislių gamtos aplinkos ir laukinių gyvūnų, taip pat saugomų buveinių, kurių sudėtyje yra labai daug gamtos išteklių. Politiškai Brazilija yra demokratinė respublika reglamentuoja prezidentas, kuris yra vyriausybės vadovas. Ši šalis taip pat neseniai buvo nustatyta, kad didelę kylančios galios tarp kitų išsivysčiusių šalių.

Esminiai faktai apie Brazilija

 • Brazilija yra sudėtingas ir kompaktiškas sistemą upių, kurios apima "Amazon", negro ir Paraná upių. Amazonės turi didžiausią vandens kiekį, esančią bet kurioje pasaulio upės ir antroji ilgiausia upė Žemėje
 • Beveik vienas ketvirtadalis pasaulio 's miškai randama Brazilijoje, daugiausia susidedantis iš Amazonės džiunglėse. Amazonija taip pat gyvena daugiau rūšių beždžionių, nei bet kurioje kitoje Žemės vietoje
 • Futbolas (Futebol) yra Brazilija 's labiausiai populiarus sportas. Studentai pamatysite, kad bet vidutinių ir didelių miesto jos aplankyti, o mokytis Brazilijoje turi vieną ar daugiau futbolo stadionų
 • Trečdalis Brazilija 's du milijonai gyventojų dirba žemės ūkio sektoriuje. Kavos pupelės, kukurūzai, kviečiai, cukranendrės, ryžiai ir soja yra Brazilija 's pagrindiniai augalai
 • Vienas iš septynių pasaulio stebuklų, Kristaus Atpirkėjo statula, randamas Rio de Žaneire
 • Brazilijos sostinė Brazilija, kai dėl esminių aukštojo mokslo institucijos, kaip antai Brazilijoje universiteto Kvintā universiteto Brazilijoje (UniCEUB) ir katalikų universitetas Brazilijoje (UCB) yra
 • Antropologai Apskaičiuota, kad daugiau kaip 60 gentys į Amazonės atogrąžų miškų, kurie dar tik užmegzti ryšius su civilizacijos

Brazilija 's klimato

Nors daugiausia atogrąžų, Brazilija 's klimatas daro apimti keletą kitų skirtingų potipių, pavyzdžiui, semiarid, vidutinis, pusiaujo ir subtropikų. Šiauriniame Brazilijos pasižymi karšta ir drėgna Pusiaujo temperatūrą palankias didžiulius miškų augimo, o centrinis Brazilija siūlo atogrąžų savanų. Semiarid dykumas pasveikinti lankytojų kelionės šiaurės rytų Brazilijos ir žmonių, gyvenančių pietų Brazilijoje supa vidutinio miškų storio spygliuočių medžių. Šiaurės ir Vidurio Brazilija patirtis dideli kritulių kiekio ir neturi vadinamąjį "sausos " sezoną. Vidutinė temperatūra per visą šalies svyruoja nuo 75 laipsnių pagal Celsijų (24 Celsijaus) iki 60 laipsnių pagal Celsijų (15 Celsijaus) žemos, su mažiausiu temperatūroje susidaro aplink Sao Paulo srityje.

Kalbos Brazilijoje

Brazilijos Konstitucija patvirtina oficialią kalbą kaip portugalų, kuris kalbėjo 98 procentų gyventojų. Be to, Portugalijos yra vienintelė kalba, naudojama per televiziją, radiją, laikraščiuose ir visų verslo sandorių tikslais. Neseniai vyriausybė priėmė įstatymą, kad įgaliojimai naudojant Brazilijos gestų kalba (Libras) valstybinėse ir švietimo susijusios paslaugos. Vienintelė šalis Amerikoje kalbėti portugalų, Brazilijos mano kalba yra gyvybiškai svarbi jų kultūros ir tautinę tapatybę, kuri atskiria juos nuo kaimyninių šalių, daugiausia kalbama ispaniškai.

Religija Brazilijoje

Brazilija gyvena daugiau praktikuojančių Romos katalikai, nei bet kurioje kitoje šalyje, su 75 procentų gyventojų, tvirtinantį, kad praktikuoti katalikybę.Krikščionybė, judaizmas, budizmas, protestantizmas ir Afro-Brazilijos religijos sudaro likusius 25 proc. Šiuo metu Brazilija 'ai, Švietimo ministerija praneša, kad beveik 35 katalikų universitetai buvo įsteigti šalyje.

Brazilija 's Valiuta

"Real " yra Brazilija 's valiuta, kuri nurodyta pagal R $ "ženklu arba kodinis pavadinimas" "BRL ". Kiekvienas nekilnojamojo lygus 100 centavos. Studentai, norintys užsidirbti laipsnį Brazilija turėtų žinoti, kad gyvenimo Brazilijoje sąnaudos yra santykinai didelės, ypač išlaidos, susijusios su apgyvendinimo, pagaminti elementai (įrenginiai, apranga, elektronika) ir transportavimo. Be to, tam tikra sveikatos draudimo rūšis yra labai rekomenduojama, nes vidutinė kaina Lankymūsi gydytojui, yra maždaug 250 Reals, arba daugiau nei $ 100 JAV dolerių. Mėnesio komunalines paslaugas skiriasi su elektros ir vandens paprastai įtrauktos į mėnesio nuomos mokestį už butą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  185
 • Komunalinių paslaugų dalis

  23
 • Interneto prenumerata

  19
 • Vietinis transportas

  41

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  7
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Brazilija

Aukštasis mokslas Brazilija

Trijų skirtingų tipų aukštųjų mokyklų egzistuoja Brazilijoje: universitetus, kuriuos atlikti mokslinius tyrimus ir panaudoti fakultetą, kad turi daktarų; universitetų centrai, kurie siūlo kursus įvairių, bet ne į mokslinius tyrimus orientuotą ir integruotus fakultetus, kurie yra mažesni, aukštojo mokslo įstaigų, kuriems reikia patvirtinimo iš Brazilija 's švietimo ministerija prieš siūlant naujų laipsnių, sertifikatus ir kursus. Nors valstybės ir federaliniu valdomų universitetų dauguma neima mokslą, mažesnėse mokyklose valdomi savivaldybių governements gali imti mokestį lankyti mokyklą.

Kadangi Brazilijos laipsnių nesilaiko tradicinių švietimo laipsnių hierarchijos rasti daugelyje kitų šalių, studentai turėtų atkreipti dėmesį, kad bakalauro laipsnių (asocijuota 'ai ir bakalauro ' ai) vadinami "universitetinės " (Atestatas) laipsnių Brazilijoje .Pelningiausi bakalauro 's (bacharelado) laipsnį trunka nuo ketverių iki šešerių metų ir leidžia studentui dirbti gydytoju ar teisininku Brazilijoje

Bakalauro (licenciatura) laipsnį trunka apie ketverius metus užbaigti ir leidžia laipsnio diplomui dirbti tokių pareigybių kaip vidurinio ar pradinių mokyklų instruktoriai. Pelningiausi technologijos laipsnis mano trumpiausią laiką - apie dvejus metus - ir teikia asmenys, turintys įgūdžių dirbti labai specializuotų karjeros srityse, pavyzdžiui, turizmo vadybininkas ar žemės ūkio verslo vadybininkas.

Podiplominės vadinamas "lato sensu " yra taip pat žinoma, kad nurodyti studentas specializuojasi tam tikroje mokslo tema. Tačiau šis laipsnis neleidžia studentui siekti daktaro laipsnio. Vietoj to, studentas domina daktaro laipsnį turės uždirbti siaurąja sensu magistro 's laipsnį, o ne "lato sensu ".Magistro verslo administravimo studijų programų Brazilijoje laikomi lato sensu programos.

Brazilija 's švietimo ministerija nepripažįsta kreditų jos aukštojo mokslo sistemos naudojimą, bet priklauso nuo to, kiek valandų studentas susikaupė per jo akademinės karjeros. Pavyzdžiui, studentai uždirba nuo 850 iki 1200 valandų universitetų dėstymo Brazilija (vienas dieninio metų universitete) būtų sukaupta apie 30 JAV kreditų arba 60 ECTS, jei jie dalyvavo kolegijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose arba Europos Sąjungos šalyje.

Vestibuliarinės

Vestibuliarinės yra Brazilija 's universiteto egzaminą, kuris gali būti priimtas tik vieną kartą per metus. Panašus į ACT arba SAT egzaminus pateiktos JAV, Vestibuliarinės gali užtrukti nuo vienos iki penkių dienų užpildyti ir bandymų studentai savo žinias matematikos, literatūros, biologijos, fizikos, istorijos ir Portugalijos kalbą.Kadangi viešosios universiteto studijų Brazilijoje atviros ir laisvos tarpsniai yra ribotas, yra intensyvi konkurencija tarp studentų, atsižvelgiant Vestibuliarinės. Pakaitomis, studentai, lankantys privatus universitetas, kur už mokslą yra reikalinga, nepatirtų konkurencingumo suteiktos valstybinių universitetų ir paprastai gauti įėjimas su mažiau nei tobula Vestibuliarinės balai.

Reikalavimai gauti studento vizą

Studentai, norintys dalyvauti Brazilijos universitetą reikės imtis Vestibuliarinės jei jie nėra jau turi balus iš panašaus egzaminą (pavyzdžiui, JAV palydovine arba ACT), kuri gali būti naudojama vietoje Vestibuliarinės balai. Užpildytų vizų Paraiškos forma turi būti pateikta internete Brazilijos konsulatas kartu su notaro kopija studentas 's vairuotojas ' s licencijos arba asmens tapatybės kortelę.Dvi paso nuotraukos, iš studento copy 's skrydžio maršrutas ar Aviabilietai (įrodantis išvežimą), iš studento copy ' s gimimo liudijimas, įrodymas, kad studentas turi pakankamai lėšų sumokėti už gyvenimo išlaidas, o mokytis iš Brazilijos ir iš kvietimu universiteto studentas lanko laiškas taip pat reikia iki Brazilija 's švietimo ministerija išduos studento vizą.

Kodėl Studijų Brazilijoje?

Brazilijos universitetai siūlo tūkstančius skirtingų studijų programų, pradedant srityse, pavyzdžiui, socialinio teisingumo ir hydroengineering biologinės įvairovės išteklių valdymo ir elektrotechnika. Technologiniai tyrimai yra dosniai finansuoja vyriausybės agentūrų, kurios daug dėmesio aeronautikos, žemės ūkio ir atsinaujinančių išteklių panaudojimo.Brazilija 's labiausiai laikomi technologijų centrai apima Oswaldo Cruz institutas, Brazilijos žemės ūkio mokslinių tyrimų korporacija ir Brazilijos kosmoso agentūrą, kuri didžiuojasi turinti pažangiausią vietos ir astronomijos programą tarp visų kitų Lotynų šalyse.

Vizų reikalavimai

Visos studentų vizos Brazilijoje vadinamos laikinąja viza IV arba VITEM-IV.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (VITEM-IV)

Kaina ir valiuta

Studentų vizų į Braziliją kainos skiriasi priklausomai nuo pareiškėjo pilietybės. Šios išlaidos gali būti keičiamos:

 • Jungtinių Arabų Emyratų piliečiams: 95 USD
 • Prancūzijos piliečiams: 140 USD
 • Jungtinės Karalystės piliečiams, kurių viza galioja iki 180 dienų: 40 USD
 • Jungtinės Karalystės piliečiams, kurių viza galioja ilgiau nei 180 dienų: 195 USD
 • Jungtinių Valstijų piliečiams: 160 USD
 • Piliečiams iš bet kurios kitos šalies: 40 USD

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi užsieniečiai, norintys studijuoti Brazilijoje – neturėdami jokių imigracijos tikslų ar ketinimų užsiimti mokama veikla, kuri nėra stažuotė – turi kreiptis dėl studento vizos. Pagrindinis reikalavimas norint gauti studento vizą yra tas, kad esate įstojęs į Brazilijos universitetą, kuris yra registruotas Brazilijos švietimo ministerijoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Artimiausiame generaliniame konsulate arba Brazilijos ambasadoje

Galite kreiptis dėl studento vizos į Braziliją artimiausiame generaliniame konsulate arba Brazilijos ambasadoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti studento vizos prašymą, reikalavimų sąrašą ir patikrinti prašymo pateikimo procesą bei tvarkaraštį, turėtumėte apsilankyti generalinio konsulato svetainėje. Būtinai kuo greičiau susitarkite dėl susitikimo su savo konsulatu ar ambasada.

Norint kreiptis dėl VITEM-IV, būtina parengti šiuos dokumentus:

 • Pareiškėjo pasas, kurio galiojimo laikas negali baigtis per 6 mėnesius ir turi būti bent du tušti puslapiai
 • Viena prašymo išduoti vizą forma kiekvienam pareiškėjui, sukurta internetu
 • Dvi 3 cm x 4 cm dydžio nuotraukos
 • Gyvenimo ambasados Konsulinio skyriaus jurisdikcijoje įrodymas per pastaruosius 12 mėnesių
 • Neteistumo pažymėjimas, išduotas pareiškėjo vietos policijos departamento vyresniems nei 18 metų pareiškėjams, išduotas likus mažiau nei 90 dienų iki prašymo pateikimo
 • Stipendijos įrodymas, jei ne, finansinių galimybių sumokėti už visą kurso trukmę įrodymas
 • Priėmimo į įstaigą įrodymas, patvirtinantis, kad pareiškėjas lankys studijų kursą, aiškiai nurodant pamokų valandų skaičių per savaitę
 • Notaro patvirtintas gimimo liudijimas arba deklaracija
 • Ankstesnės mokymo įstaigos išduotas pažymėjimas, kuriame nurodytas pretendento išsilavinimo lygis
 • Jei pareiškėjas yra jaunesnis nei 18 metų ir nekeliauja su tėvais ar globėjais, notaro patvirtinta gimimo liudijimo kopija, išversta į portugalų arba anglų kalbą, ir leidimas išduoti Brazilijos vizą nepilnamečiams, pasirašytas abiejų tėvų arba teisėtų globėjų pas notarą.
 • Brazilijoje galiojantis sveikatos draudimas, apimantis gydymą ir hospitalizavimą, arba PB4 studentams iš Portugalijos

Kada turėtumėte kreiptis?

Apdorojimo laikas gali būti greitas ir užtrukti tik kelias dienas, tačiau tai priklauso nuo šalies.

VITEM-IV galioja iki vienerių metų, priklausomai nuo to, į kurį kursą studentas įtrauktas, ir gali būti atnaujinamas tiek kartų, kiek reikia, kad studentas galėtų baigti kursą. Prašymas pratęsti vizą turi būti pateiktas Federaliniame policijos departamente arba Teisingumo ministerijoje per 30 dienų iki dabartinės vizos galiojimo pabaigos. Norėdami pratęsti vizą po vienerių metų, turėsite pateikti universiteto dokumentus, įrodančius, kad lankotės tinkamai ir kad galėtumėte tęsti kursą.

Stažuotojams studento viza galioja vienerius metus ir negali būti atnaujinama.

Gavus studento vizą pareiškėjui, studentas turi tris mėnesius atvykti į Braziliją. Atvykęs į Braziliją studentas turi iki 30 dienų užsiregistruoti miesto, kuriame gyvens, Federaliniame policijos departamente.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Tiems, kurie atvyksta į Braziliją su VITEM-IV, neleidžiama užsiimti mokama veikla, kuri nėra stažuotė. Tačiau užsienio studentams, norintiems stažuotis Brazilijoje, leidžiama užsiimti mokama veikla. Atliekant stažuotes iki keturių mėnesių, formalaus ryšio su Brazilijos švietimo įstaiga nebūtina. Stažuotėms, kurios trunka ilgiau nei keturis mėnesius, formalus ryšys su Brazilijos švietimo įstaiga yra privalomas.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?