Keystone logo
Brazilija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Brazilija 2024

Įstaigų skaičius: 156
  • São Paulo, Brazilija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Valbonne, Prancūzija
  • Belo Horizonte, Brazilija
  • + 6 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • São Paulo, Brazilija
  • Rio de Janeiro, Brazilija
  • + 2 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Brazilija
  • Bailrigg, Jungtinė Karalystė
  • + 3 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Prancūzija
  • São Paulo, Brazilija
  • + 5 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, Brazilija

  Yra daug aspektų, kurie vertina aukštojo mokslo įstaigą, tačiau aukšta MEC reputacija yra pagrindinis požymis, rodantis, kad kursai, struktūra ir dėstytojai atitinka idealius kokybės standartus. Remiantis naujausiais agentūros duomenimis, „Uniandrade“ gavo 4 laipsnius (aukščiausias balas buvo 5) ir yra vienas iš geriausių šalies universitetinių centrų. Pastaboje nurodoma IGC - bendrojo kurso indekso santrumpa. Tačiau „Uniandrade“ įsipareigojimas mokyti meistriškumo neprasidėjo praėjusiais metais. Tam tikslui yra daugiau nei 40 metų istorija! Be IGC, institucija didžiuojasi tuo, kad 80% bakalauro studijų yra įvertinta su kompetencija. Siekdamas, kad institucija atsidurtų šioje svarbioje pozicijoje, MEC komitetas įvertina keletą aspektų, tarp jų - ENADE studentų pasirodymą, fizinę struktūrą, mokytojų kvalifikaciją ir kt.

  • Goiás, Brazilija

  1999 m. Įstatymu 13.456 sukurtas Geišo valstybinis universitetas atnešė naują ir perspektyvią valstybės aukštojo mokslo realybę. Organizuotas kaip daugiakalbis universitetas, įsikūręs Anapolyje, UEG yra svarbių aukštųjų mokyklų, tokių kaip Anapolio valstybinis universitetas (Uniana), Gojaus valstijos aukštojo kūno kultūros mokykla (Esefego), pertvarkymo ir sujungimo rezultatas. ) ir kitos vyriausybės išlaikomos izoliuotos aukštojo mokslo įstaigos. Remiantis istoriniais įrašais, UEG gimė tam, kad būtų naudinga daugybei Goiáso savivaldybių, akcentuojant regionų ypatumus. Jos augimas suteikė novatoriškos patirties įgyvendinant mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo veiklos interjero projektą, kurio dėka kelios Goiáso universiteto miestelio savivaldybės įgyvendino bakalauro ir magistrantūros studijas įvairiausiose žinių srityse. Be to, UEG įgyvendino specialias programas, tokias kaip „Pilno paketo laipsnio programa“, kuri bakalauro lygmens mokymus suteikė tūkstančiams valstybės, savivaldybių ir privačių tinklų mokytojų. UEG formuojasi su misija kurti ir socializuoti mokslo žinias ir žinias, be to, plėtodama profesionalų ir asmenų, galinčių kritiškai įsitraukti į visuomenę, kultūrą ir vientisą mokymą bei skatindama Goia valstijos socialinės ir ekonominės tikrovės transformaciją. ir iš šalies. Kaip daugiabučių institucijų institucija, UEG turi universiteto miestelį visuose valstybės mikroregionuose, prisidedančius prie darnaus Goiás vystymosi.

  • Jardim Sao Paulo, Brazilija

  Federalinis Jequitinhonha ir Mucuri slėnių universitetas (UFVJM) yra valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, susieta su Švietimo ministerija (MEC), įsteigta 11.173 įstatymu, paskelbtu Federaliniame oficialiajame leidinyje 2005 m. Rugsėjo 8 d. Jos istorija prasidėjo 1953 m. Rugsėjo mėn., Kai tuometinis gubernatorius Juscelino Kubitschekas de Oliveira įkūrė Diamantinos (Faod) odontologijos fakultetą, siekdamas patenkinti didelės teritorijos, tai yra Jequitinhonha slėnio, poreikius. Prieš tapdamas UFVJM, jis buvo federalinis odontologijos fakultetas (Fafeod) ir integruoti federaliniai Diamantinos kolegijos (Fafeid). UFVJM turi miestelius keturiuose miestuose: Diamantina, Teófilo Otoni, Unaí ir Janaúba, apimančius Jequitinhonha, Vale do Mucuri, Noroeste ir Norte de Minas Gerais mezoregionus.

  • Formosinha, Brazilija

  Brazilijos katalikų universitetas (UCB) yra vienintelis privatus universitetas federalinėje apygardoje. Tai katalikų, filantropų ir bendruomenės aukštojo mokslo įstaiga. UCB administruoja Brazilijos katalikų švietimo sąjunga (UBEC), kuri buvo įkurta 1972 m., Siekdama išlaikyti katalikų švietimo įstaigas, užtikrinti tvirtą ir kokybišką švietimo tinklą.

  • São Paulo, Brazilija

  Inovacijos, technologijos, tvarumas ir praktinis darbas buvo „Eniac“ esmė 35 metus. Vykdydamas realius ir iššūkius keliančius projektus, „Eniac“ moko vadovus ir verslininkus, kurie nuo studentų ugdo profesinius įgūdžius ir praktiką, reikalingą išsiskirti darbo rinkoje. Visos šios investicijos į daugiadisciplinines metodikas, infrastruktūrą ir tarptautinius kokybės standartus daro „Eniac“ geriausia aukštojo mokslo institucija Guarulhose, rodo MEC reitingas.

  • Bonsucesso, Brazilija

  Veikdama akademinėje srityje daugiau nei 50 metų, UNISUAM per metus tobulėjo, tuo pačiu keisdama savo studentų realybę. Pirmasis Brazilijos universiteto centras UNISUAM visada išlaikė savo studentus, daugiausia dėmesio skirdamas savo misijai skatinti vyrų vystymąsi, praktikuodamas mokymą, skirtą akademiniam, profesiniam ir asmeniniam visuomenės stiprinimui, su kuriuo jis susijęs.

  • Fábricas, Brazilija

  Federalinis San Joo del-Rei universitetas (UFSJ) buvo įsteigtas 1986 m. Gruodžio 18 d. Įstatymu Nr. 7 555 kaip San Joo del Rei aukštojo mokslo fondas (Funrei), kuris įvyko susitikus ir federalizavus dvi institucijas: „Dom“. Bosco filosofijos, mokslų ir laiškų fakultetas, kurio veikla prasidėjo 1954 m., Kurį išlaikė San João Bosco provincija; ir San Joo del-Rei savivaldybės fondas, kuriam priklauso Ekonomikos, administravimo ir apskaitos mokslų fakultetas (Faceac) ir Pramonės inžinerijos fakultetas (Faein), kurių veikla prasidėjo atitinkamai 1972 ir 1976 m.

  • Bahia, Brazilija

  BAHIA ADVENTISTO FAKULTETAS (FADBA) yra Biblijos pasaulėžiūra paremta Septintosios dienos adventistų bažnyčios švietimo įstaiga, įsipareigojusi krikščioniškam atpirkimo darbui ir vientisam kompetentingų specialistų, atsakingai vykdančių pilietiškumą ir tarnaujant bendruomenei, formavimui. .

  • Parque dos Jacarandás, Brazilija

  Universitetas parodo, kaip sujungti stiprią tradiciją ir ryšį su šiuolaikiniu pasauliu bei jo transformacijomis. Ateitis, inovacijos, verslumas ir tvarumas yra aplinkos, integruojančios mokslo, žinių ir technologijos raidą daugiadiscipliniu pagrindu, pagrindas.

  • Goiabeiras, Brazilija

  Federal University of Espírito Santo (Ufes) yra savivaldos institucija, susieta su Švietimo ministerija (MEC), turinti mokymo, mokslo, administracinę, finansinę ir turto valdymo autonomiją. Ji veikia tikėdamasi mokymo, mokslinių tyrimų ir informavimo programų nedalomumu, pasišaukdama dirbti visose žinių srityse. „Ufes“ buvo įkurta 1954 m. Gegužės 5 d. Ją sudaro keturi universitetiniai miesteliai - Goiabeiras ir Maruípe sostinėje Vitória, taip pat Alegre (į pietus nuo valstybės) ir São Mateus (į šiaurę nuo valstijos) savivaldybėse. kvadratinių metrų ploto. Bendras jos miestelių plotas yra 292 000 kvadratinių metrų (užstatytas plotas).