Keystone logo
Honkongas

Studijuoti Magistro studijos į Honkongas 2024

Studijuoti Honkongas

Dalijimasis specialiojo administracinio regiono Žmonės pavadinimą 's Republic of China su Makao, Honkongas yra miestas-valstybė pietinėje pakrantėje Kinijos ir ribojasi su Pietų Kinijos jūra ir Perlo upės deltoje. Su gyventojų artėja prie septynių su puse milijono žmonių ir žemės plotas tik 430 mylių, Honkongas yra vienas iš pasaulyje 's tankiausiai gyventojų regionuose, visų pirma sudarė etninės Han Kinijos. Esamos pagal aksioma "vienos šalies, dviejų sistemų ", Honkongas veikia pagal skirtingų politinių politikoje ir įstatymuose, nei Kinijoje, veikianti daugiau kaip Vakarų, demokratinę stiliaus vyriausybės, palyginti su Kinija 's priniciples komunizmo. Generalinis direktorius Honkongas yra vyriausybės vadovas ir renka rinkimų komiteto nustatyta remiantis demokratinio proceso balsavimo.

Honkongas yra vertinama kaip viena iš pirmaujančių finansinių centrų pasaulyje ir klesti dėl kapitalistinės paslaugų ekonomikos būdinga laisvosios prekybos ir mažai mokesčių. Dėl vietos per miestą trūkumo, jos architektūra yra unikali ir ultra-modernus-rodomas. Tiesą sakant, Honkongas puikiai buvo pervadintas į pasaulio 's tik "vertikalųjį miestą ", kad funkcijos įspūdingas panoramoje kartais neaiški storio sluoksnių smogas, atvykstančių iš šimtų tūkstančių transporto priemonių ir per daug įmonių suspausto toks mažas plotas. Tačiau, atsižvelgiant į šio tankus gyventojų, Honkongas sukūrė itin pažangias transporto tinklą, kad nustelbia visas kitas transporto sistemų išsivysčiusiame pasaulyje.

Nors Honkongas siūlo galimybę asmenims gauti saugų užimtumą, kad moka puikiai atlyginimus, pragyvenimo lygis yra gana aukštas ir gali pakenkti studentams, kurie pasirinko, kad uždirbti šioje miesto-valstybės laipsnį.Tačiau studentai neturėtų būti sunerimęs, kai jie sužino, kiek tai kainuoja gyventi į Honkongą. Su mažai mokesčių, įmokų sveikatos priežiūros, aukšta gyvenimo kokybe ir puikus aukštojo mokslo galimybes, Honkongas lieka populiarus vieta užsienio studentams gauti laipsnius ir patirtį stumdymasis ir šurmulio patrauklių Honkonge.

Klimato Honkonge

Svyruoja tarp vidutinio ir subtropinio klimato zonose, Honkongas 's labiausiai malonus metų laikas oras-protingas yra nuo lapkričio iki sausio, kai temperatūra yra patogūs ir saulė yra daug. Drėgmė pakyla kovo ir balandžio, su foggy sąlygos dažnai vilkinti kelto ir lėktuvo paslaugas. Gegužės iki rugpjūčio, kol karšta, drėgna ir audringa, su vidutinėmis dienos temperatūra svyravo ties 86 laipsnių pagal Celsijų, arba 31 Celsijaus. Per rugpjūtį ir rugsėjį, Honkongas dažnai nukentėjo tropinių ciklonų, kad forma ir Kinijos jūrų arba vakarinėje Šiaurės Ramiojo vandenyno.Vėjai yra stiprūs nuo ciklonų, bet paprastai neturi sukelti didelę žalą mieste.

Religija Honkonge

Religijos laisvė Honkonge garantuojama pagal savo konstituciją ir pagrindinis įstatymas. Daosizmas, konfucianizmas ir budizmas sudaro savo pirminius religijas, su smatterings krikščionybės, katalikybės, musulmonų ir žydų gydytojų aptinkama visame rajone. Tačiau daugelis Honkongo gyventojai neturi religinių ryšių ir laiko save ateistais ar agnostikas. Falun Gong taip pat toleruojamas Honkonge bet ne žemyninėje Kinijoje, kur komunistų partija NUOMONĖMIS šį religiją kaip į grėsmę valstybės dėl savo prekės ženklą dvasinių mokymų.

Kalbos Honkonge

Oficialios kalbos Honkonge yra kantono (kiniečių forma) ir anglų kalbomis.Beveik pusė Honkongas 's gyventojų turi pakankamai žinių apie anglų ir studentai rasite, kad dauguma požymių rodyti anglų ir kinų tekstą. Neseniai į žemyninės Kinijos imigrantų skaičiaus padidėjimas lėmė Kinų kalba tampa dažniau girdimas Honkongo visuomenėje.

Honkongas Valiuta

HKD arba Honkongo doleris yra Honkongas 's valiuta ir yra viena iš aktyviausiai prekiaujamų valiutų pasaulyje. Honkongo doleris padalintas į 100 centų, įvairių nominalų monetų ir banknotų apyvartoje esančių miesto-valstybės.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1409
 • Komunalinių paslaugų dalis

  71
 • Interneto prenumerata

  22
 • Vietinis transportas

  58

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Honkongas

Aukštasis mokslas Honkonge

Universitetai vadinamas "statutiniai universitetai " buvo patvirtinti vyriausiasis vykdomasis-in-tarybos Honkongo ir yra finansuojama universitetų subsidijų komitetui. Išimtis yra atvirasis universitetas Honkonge, kuris yra savarankiškai finansavimas mokyklos ir nesiremia dėl finansavimo UGC. Įstatymais universitetai intensyvius mokslinius tyrimus ir priimti tik geriausius studentus. Tiesą sakant, vidutinis IQ Kinijos studentų, lankančių Honkongas aukštojo mokslo institututions yra vienas iš aukščiausių pasaulyje.

Povidurinio koledžai siūlo bakalauro ir magistro 's laipsnių ir yra įregistruoti pagal potvarkį vadinamas povidurinio kolegijose potvarkis Honkonge. Užsienio studentai taip pat rasite profesinis tipo kolegijas kaip Honkongo profesinio rengimo institutas, kuriuos eksploatuoja taryba, atskirai nuo tarybų reglamentuojančių įstatymų ir povidurinio kolegijose.

Universiteto mokslą svyruoja tarp institucijų, bet ir studentai gali tikėtis sumokėti maždaug $ 100,000 JAV dolerių, arba 73.000 € uždirbti Honkonge laipsnį. Studentai primygtinai kreiptis dėl bet kokių stipendijas, siekiant padėti kompensuoti dideles mokslą. Atkreipkite dėmesį, kad studentų sveikatos draudimo įmokos yra taip pat brangus, taip pat maisto, drabužių ir būstą Honkonge kaina.

Kreipimasis dėl studento vizą

Tikėtis, kad laukti bent prieš du mėnesius iki gauti savo studento vizą iš Honkongo imigracijos departamentas.Studentai turės užpildyti vizų Įėjimo / paraiškos formą ir išsiųskite šiuos dokumentus kartu su forma: Copy vairuotojui 's licencijos ar kito tapatybės dokumentas su nuotrauka kortelė; įrodymas švietimo kvalifikacijos (aukštosios mokyklos diplomą, stojimo balai, bet kurios buvusios laipsnių uždirbo), vienas pasas nuotrauka; laišką priėmimą iš Honkongo universitete; dokumentus apie finansinę padėtį (stipendijų apdovanojimai, banko išrašus) ir įrodymą, kad studentas turi vieta gyventi, o Honkonge, ar tai yra miesteliu, su Šeimoje arba butą.

Kodėl Studijų Honkonge?

Be to, siūlo struktūriškai ir akademiniu aukščiausios studijų programos, kurios valdo, ką daugelis mano, kad viena iš pasaulyje 's geriausių švietimo ministerijų, Honkongas Padovanoja laipsnių, kurie yra labai vertinami ir pripažįstami darbdavių ir mokslinių tyrimų institutų visų pasaulio vietovėse.Be to, intelektualiai atvira visuomenė Honkonge palengvina galimybę studentams ieškoti kitų akademinių dalykų ir lygių nemanė rasti niekur kitur.