Keystone logo
Indija

Studijuoti Magistro studijos į Indija 2024

Studijuoti Indija

Indija yra Pietų Azijos šalis, kuri gyvena beveik mlrd puse žmonių, antras pagal dydį gyventojų pasaulyje po Kinijos. Indija 's jūrų sienos sudaro iš Indijos vandenyno, Arabijos jūros ir Bengalijos ir jos žemės ribojasi su Kinija, Pakistanas, Butane, Nepale, Bangladeše ir Birmos įlankoje. Po dramatiškų pokyčių savo rinkos operacijų 1990-ųjų pradžioje, Indija sparčiai vystėsi į garsių pasaulio ekonomikoje, kur ji yra dabar laikoma naujoviška pramoninės tautos, turintis yra trečia pagal dydį šalis Kalbant pavadinimą PPP arba puchasing galią pariteto. Tačiau tai spartesnis nenagrinėjamos Indija 's giliai ir tęstinio problemų su skurdo, nepakankamo sveikatos priežiūros, neraštingumo, prastos mitybos ir korupcijos policijos ir valdžios sektoriuose.

Federalinė vyriausybė Indijos susideda iš vykdomosios valdžios, įstatymų leidybos ir teismų filialas, su Indija vaidyba Prezidento, kaip valstybės vadovo.Prezidentas renkamas naudojant rinkimų kolegijoje sistemą ir lieka valdžioje penkerius metus. Premjeras, kuris skiria Prezidentas, yra laikomas vyriausybės vadovas ir išlaiko aukščiausią vykdomąją valdžią. Indijos įstatymų leidžiamoji valdžia prilimpa prie Vestminsterio parlamento stiliaus sistemos taisyklės dėl sunkiųjų įtaką praeityje britų kolonializmą.

Nors modernizavimas Indijoje vyksta tradicinis visuomenė dar sharpely apibrėžta Indijos kastų sistema, socialinės stratifikacijos susitarimą, kuris slopina emancipuotas socialinės sąveikos ir judumo patiko labiausiai išsivysčiusių countries.Social klasių Indijoje tipas yra paskirta "kastos " , su tam tikromis kastų laikomas labiau elitas, nei kiti. Nors Indija turi anti-diskriminacinius teisės aktus siekiant išvengti persekiojimo ir išankstinį nusistatymą prieš vadinamųjų žemesnių kastų, indėnai, gyvenantys kaimo vietovėse vis dar patiria diskriminaciją ir atskyrimą miestuose.Šeimos vertybes, taip pat ir toliau kelia labai įtakingą aspektas Indijos tradiciją, iš anksto suplanuotas vedybas tarp dviejų šeimų vis dar didžiąją Indijos visuomenės norma. Be to, skyrybos yra beveik negirdėta Indijos visuomenės ir leidžiamas tik kraštutiniais atvejais piktnaudžiavimo.

Indija 's klimato

Indija yra laikoma "megadiverse " šalis ir yra trys regionai vadinami "biologinė įvairovė" Hotspots ", ". Jis gyvena iki devynių procentų visų žinduolių, gyvenančių pasaulyje ir šeši procentai visų žydinčių augalų. Buveinių svyruoti nuo spygliuočių miškų Himalajuose į atogrąžų miškai, šiaurės rytų Indijoje ir Andamanų salose. Vidutinė aukštos ir žemos temperatūros Indija svyruoja nuo 75 laipsnių pagal Celsijų iki 55 laipsnių pagal Celsijų (25 Celsijaus iki 12 Celsijaus).Tačiau didžiuosiuose miestuose, pavyzdžiui, Bangalore, Mumbajuje ir Nju Delyje dažnai kepti pagal temperatūrą, kuri išlieka kaip aukštas, kaip 95 laipsnių pagal Celsijų (35 Celsijaus) kelias savaites vienu metu. Krituliai gali būti sunkūs atogrąžų klimato vietovėse, drėgmės lygio svyravo ties 80 proc.

Kalbos Indijoje

Indija neturi oficialios kalbos, bet Hindi kalbama beveik pusė Indijos 's gyventojų. Bengalų, telugų, marati, Tamil, urdu ir gudžarati yra kitomis kalbomis, kad studentai gali susidurti, o mokytis Indijoje. Anglų kalbėjo daug indėnų ir yra laikoma Indija 's "antra " pasirinkta kalba. Indija pat turi daug skirtingomis kalbomis, kurie nebuvo įtraukti į "nykstanti kalba " sąrašą, nes iš išlikusių garsiakalbių skaičius turi sumažėjo iki pavienių židinių kaimuose esančių kaimo Indijoje.

Religija Indijoje

Aštuoniasdešimt procentų indėnai praktikos induizmas, religija, mokslininkai mano, kad pasaulis 's seniausių gyvenimo religija. Induistai tiki įstatymų, kasdien moralės, dharmos, karma ir reinkarnacija įvairovė. Kitos religijos nerasta Indijos visuomenėje visų pirma krikščionybė ir islamas.

Indija 's Valiuta

Oficiali valiuta Indija rupija, kuri yra kontroliuojama ir išleido Indijos rezervų bankas. Indijos rupija yra padalintas į 100 paise. Nuo 2011 m tik monetos verta 50 paise laikomi teisėta mokėjimo priemonė. Šiuo metu apyvartoje cirkuliuoja apima 5 10 20 50, 100, 500.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  123
 • Komunalinių paslaugų dalis

  12
 • Interneto prenumerata

  8
 • Vietinis transportas

  10

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  4
 • Kino bilietas

  3
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Indija

Aukštojo mokslo sistema Indijoje

Po Kinijos ir JAV, Indija 's aukštojo mokslo sistema yra trečias pagal dydį, su universiteto Grants Komisijai atstovaujantis pagrindinę reguliavimo instituciją per aukštojo mokslo institucijų. Nuo 2000 iki 2010 m Indija pastatyta 20.000 universitetus ir kolegijas, pripažintą per aštuonis milijonus studentų per tą laiką. Mokslo ir technologijų srityse yra labai skatinamas Indijos vyriausybė į kolegijos lygio, todėl keletą technologijų institutai, tokie kaip Indijos institutų technologijų ir Indijos institutų valdymo gauti pripažinimą iš pasaulio švietimo organizacijose. Be to, Visos Indijos medicinos mokslų instituto Naujajame Delyje yra laikoma viena iš pirmaujančių mokslinių tyrimų centruose, medicinos technologijų ir gydymo metodų pažangos.

Akademiniai laipsniai sudaromos Indijoje atitinka kolonijinės britų sistema, su bakalauro ir magistro laipsnių pateikiami kaip "menų " arba "Mokslas " laipsnių. Daktaro laipsnis taip pat yra prieinama studentams, kurie baigė Nurodytas kapitoną 's programą, susijusią su jų studijų srityje. Priėmimo į universitetus remiasi komandos uždirbo studentams, aukštojo brandos atestatas ir yra labai konkurencinga, ir atsižvelgiant į daugiau prestižinių universitetų, veikiančių Indijos. Tiesą sakant Visos Indijos Pre-Med Testas priimtas kasmet 200.000 studentų, iš kurių tik 2000 priimtas.

Tarptautiniai studentai, norintys užsidirbti laipsnį Indijoje turės pateikti įrodymus sėkmingai užbaigti bent 12 metų vidurinį išsilavinimą savo kilmės šalyje. Studentai taip pat reikia imtis egzaminą ir pateikia rezultatus į Užsienio reikalų Naujajame Delyje ministerija.Tiesioginis priėmimas į medicinos, stomatologijos ir inžinerijos studijų programų nėra leistinas, nepriklausomai nuo studento 's praeities švietimo įgaliojimai. Tačiau kitos studijų programos negali reikalauti užsienio studentai imtis egzaminą. Vietoj to, studentas 's aukštojo mokslo egzaminą balai (pvz., ACT ar SAT pateikti JAV) gali būti naudojamas apibūdinant ties tam tikrų techninių kolegijų studentas. Studentai domisi uždirbti Indijoje laipsnį turėtų žinoti apie tai, kad viešieji universitetai neturi priimti studentus, kurie nėra piliečiai Indijoje.

Studijų išlaidos Indijoje smarkiai skirtis, o valstybiniame universitete yra daug pigesnis nei privatūs universitetai, nes jie finansuoja vyriausybė. Indijos piliečiai paprastai moka mažiau nei $ 100 per metus dalyvauti visuomenės universitete ar kolegijoje. Privataus universiteto mokesčiai gali svyruoti nuo $ 400 iki $ 25,000 per metus, priklausomai nuo įstaigos tipo ir studijų programą.Ne Indijos studentai, lankantys privačią kolegiją paprastai teikiama pirmenybė Indijos studentai, daugiausia dėl to, kad jie yra labiau finansiškai pasirengę mokėti už mokslą išlaidas.

Kodėl Studijos Indijoje?

Studentai, norintys studijuoti ne Vakarų muziką, religijos, architektūros ir dailės rasite Indija puiki vieta, kurioje mokytis in-gylis apie šiuos dalykus. Jo įvairi ir įdomi kultūra yra nenugalimas derinys senųjų ir šiuolaikinių stilių, pritraukti laisvųjų menų didžiųjų iš viso pasaulio. Be to, Indija siūlo pažangiausius informacinių technologijų studijų programos studentams, besidomintiems uždirbti labai vertinami bakalauro 's arba meistras ' s laipsnis susijęs su kompiuterių ir IT srityje.