Keystone logo
Ispanija

Studijuoti Magistro studijos į Ispanija 2024

Studijuoti Ispanija

Ispanija yra Europos šalis, įsikūrusi Pirėnų pusiasalio Viduržemio jūros regione, todėl tarp Europos ir Afrikos tiltas. Šalis turi ilgą ir turtingą kultūros istoriją ir didžiuojasi platų vietovės, įskaitant paplūdimius, ganyklos, kalnai ir dykumos, pavyzdžiui, srityse. Žinomas dėl meno, muzikos, virtuvės ir kita kultūrine veikla, Ispanija taip pat atsinaujinančios energijos plėtros vadovas, visų pirma saulės ir vėjo energetikos srityse. Be to, Ispanija turi tikslą pakeisti vieną milijoną automobilių su elektra varomų transporto priemonių iki 2014 m. Ispanija taip pat gamina beveik pusę pasaulio alyvuogių.

Klimatas

Ispanija yra viena iš šilčiausias klimatas Europoje. Nors šalis išgyvena visus keturis sezonus, bendras klimatas yra labai lengvas, su temperatūra žiemą dažnai kyla iki 15 laipsnių C per dieną. Temperatūra Madride paprastai yra 25-36 laipsnių C vasarą ir 9-15 laipsnių C žiemą.

Kultūra

Ispanijos kultūra pabrėžia meno ir sveiką maistą įkvėpė Viduržemio jūros regiono maisto produktų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus. Kastilų ispanų kalba yra oficiali kalba, bet keletas kitų Ispanijos tarmės taip pat pripažįstami visoje šalyje. Regionų identitetą yra labai stipri kai kuriose šalies dalyse.

Ispanijos naktinis gyvenimas yra žinomas dėl toliau gerai į kitą rytą. Tipiškas vakaras gali pradėti su vakariene ir gėrimų ar filmą, po kelionės į baro ar diskoteka. Yra daug visą naktį diskotekos ir po valandos klubai, kur šventės gali ir toliau į kitą dieną.

Pragyvenimo kaina

Ispanija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidas Europoje, nuomos ir maisto kainuoja apie € 800 per mėnesį. Norėdami padėti su danga išlaidų išlaidas, tarptautiniai studentai leidžiama dirbti iki 20 valandų per savaitę.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  416
 • Komunalinių paslaugų dalis

  42
 • Interneto prenumerata

  33
 • Vietinis transportas

  34

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  8
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Ispanija

Aukštojo mokslo

Ispanija naudoja Europos aukštojo mokslo erdvės (EHES) ir dalybos laipsnių į tris etapus:

 • Įvertinimas laipsnių - bakalauro studijos
 • Universiteto magistro laipsnius - magistro studijas
 • Daktaro laipsnius - magistrantūros studijos


Ispanijos universitetai taip pat siūlo "neoficialių magistro laipsnius", vadinamas Maestrias. Šie laipsniai paprastai dalyvauja 1-2 metų studijų ir sutelkti dėmesį į praktinių tyrimų profesijų.

Prieš taikant pakopos universitetines studijas, be to, bakalauro studijų studentų, paprastai turėtų turėti 2-3 metų darbo patirtį savo srityje.

Tarptautiniai studentai, kurie nori studijuoti Ispanijoje turi praeiti Selectividad, Ispanijos stojamiesiems egzaminams į universitetą. Šie egzaminai yra du kartus per metus daugelyje šalių. Kai būsimasis studentas išlaikė egzaminus, jie gali tiesiogiai kreiptis į bet kurį Ispanijos universitete.


Kodėl studijuoti Ispanijoje?

Ispanijos aukštojo mokslo institucijose, sparčiai išaugo per pastaruosius du dešimtmečius. Kaip rezultatas, daugelis mokyklų turi labai modernias patalpas, kad įtraukti pažangias technologijas į mokymo aplinką.Mokytojo lygiu MBA laipsnių ir kitos su verslu susijusios laipsniai yra ypač populiarus ir yra pripažinta visame pasaulyje dėl savo aukštos kokybės.

Ispanijos užsienio studentas kūnas yra įvairių kultūrų, su 31 proc pranešimo iš Lotynų Amerikos ir dar 5 proc nuo Šiaurės Amerikoje. Tyrimai atliekami ispanų, gimtoji kalba daugiau nei 400 milijonų žmonių. Studentai dar nėra įgudę ispanų galbūt norėsite apsvarstyti dalyvaujantys parengimo kursą ispanų, prieš pradedant savo magistro studijas. Ispanijos institucijos siūlo platų kursų mokymosi ispanų, iš vieno mėnesio trukmės pakrovimas kursų visiškai akademiniuose kursuose.

Universitetai

Ispanija yra 81 universitetų; apie 50 yra vieši ir poilsio privatus. Universitetai yra visoje šalyje ir visi laukiami tarptautinių studentus tiek magistrantūros ir bakalauro studijas.Studentai gali gauti magistro laipsnį iš visų akademinių disciplinų Ispanijoje įskaitant menų ir humanitarinių mokslų, mokslo, sveikatos mokslai Socialiniai mokslai, teisė, inžinerijos ir architektūra.

Ispanijos universitetai yra pripažįstami jų kokybės, su penkių universitetų, įtrauktų į viršų 400 mokyklų surušiuoti pagal 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Šios mokyklos yra autonominio universiteto Barselonoje Barselonos universitetas, Valensijos politechnikos universitetas, Valensijos universiteto ir Vigo universitetas.

Studijų ir Programos trukmė

Metiniai mokesčiai už mokslą Privačiame universitete yra apie 6000 €. Magistro programos reikalauja 60-120 kreditus, kurie paprastai trunka 1-2 akademinių metų. Iš 6-30 kreditų su valstybės gynybos darbas taip pat reikalingas.

Mokslo metai

Dauguma institucijų pradėti mokslo metų spalio ir apdaila birželį. Dauguma mokyklų turi du semestrus, o egzaminams kiekvieno semestro pabaigoje.

Aspirantūros galimybės

Dėl dabartinės ekonominės padėties Ispanijoje, baigus darbą per Ispanijoje yra mažiau tikėtina, nei anksčiau. Tačiau darbdaviai visame pasaulyje turėti magistro laipsnį, gautą iš Ispanijos universitete labai vertina.

Absolventai magistrantūros programos gali taip pat norite apsvarstyti tolesnes darbo krypties doktorantūroje arba kreipiasi dėl mokslinių tyrimų pozicijas oficialiai pripažintų tyrimų centrų.

Vizų reikalavimai

Tarptautiniai studentai iš ES valstybių narių, Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino ar Šveicarijos neprivalo turėti vizas.Visi kiti tarptautiniai studentai, kurie bus apsistojantys daugiau kaip 90 dienų, turi kreiptis dėl ilgalaikio studento vizą. Būsimieji studentai turi pateikti prašymą priimti į Ispanijos konsulatas ar ambasada vizos savo šalyje.

Norėdami gauti studento vizą, studentai turi pateikti įrodymą, kad atitinkamos studijų programos kartu su medicinos pažymą dėl mokumo sertifikato studijų laikotarpiui, ir nuosprendžių registro pažymą iš savo gyvenamosios vietos šalyje per pastaruosius penkerius metus.

Sveikatos draudimas

Tarptautiniai studentai iki 28 metų amžiaus yra gauti studento sveikatos draudimo planą. Studentai vyresni nei 28 gali naudoti nacionalinę sveikatos sistemą, kuri garantuoja paslaugas visiems teisėtiems gyventojams Ispanijoje.

Patarimai

Ispanija naudoja eurą už valiutą ir visų pagrindinių tarptautinės kredito kortelės priimamos daugelyje parduotuvių.

Virsmo yra įprasta baruose, restoranuose, viešbučiuose ir taksi.Patarimai paprastai apie 5-10 procentų visos kainos.

Studentai, kurie nori vairuoti automobilį Ispanijoje turi turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, jeigu jie yra iš ES valstybės narės, Šveicarija, Norvegija, Islandija ir Lichtenšteinas.

Vizų reikalavimai

Studentams už ES / EEE ar Šveicarijos ribų, kurie nori dalyvauti studentų mainuose, atlikti mokslinius tyrimus ar mokymus arba dirbti nemokamu praktikantu ar savanoriu Ispanijoje ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (D tipas)

Kaina ir valiuta

EUR 160

Studento vizos į Ispaniją kainos yra apie 160 EUR. Mokestis dėl vizos gali keistis bet kuriuo metu.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES/EEE arba Šveicarijos piliečiams studento vizos nereikia, nepaisant jų buvimo Ispanijoje trukmės. ES / EEE / Šveicarijos studentams nereikia vizos, kad galėtų gyventi Ispanijoje, tačiau jie turės užsiregistruoti vietos valdžios institucijose ir gauti gyvenamosios vietos pažymėjimą.

Visų kitų šalių piliečiams reikalinga studento viza, jei jie planuoja Ispanijoje likti ir mokytis ilgiau nei 90 dienų. Ši viza išduodama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Ispanijos švietimo institutas.

Kur galite pateikti paraišką?

Ispanijos konsulatas arba ambasada

Galite kreiptis dėl studijų vizos Ispanijos konsulate arba ambasadoje savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Kaip padaryti paraišką?

Prieš kreipdamiesi dėl studijų vizos, turite rasti kursą ar programą oficialiai pripažintoje Ispanijos institucijoje. Tada turėsite gauti oficialų organizacijos patvirtinimą, kuriame nurodoma, kad buvote priimtas į kursą ar programą, sertifikato arba priėmimo laiško forma. Kai tai turėsite, galite susisiekti su Ispanijos ambasada arba konsulatu savo šalyje ir pateikti prašymą studento vizai gauti.

Tai, ko tiksliai reikalaujama, gali skirtis priklausomai nuo konsulato, bet paprastai turėsite parodyti savo pasą ir šiuos dalykus:

 • išsami informacija apie studijas, mokymus ar tyrimus, kuriuos atliksite Ispanijoje, įskaitant studijų valandas per savaitę (ne mažiau kaip 20);
 • įrodymas, kad turite sveikatos draudimą;
 • medicininė pažyma, patvirtinanti, kad nesergate ligomis, dėl kurių reikėtų būti karantine;
 • įrodymas, kad turite lėšų, reikalingų jums išlaikyti jūsų buvimo Ispanijoje laiką (pvz., išsami informacija apie stipendiją, Ispanijos bankas, rodantis pakankamai lėšų, arba tėvų / globėjų laiškas, kuriame prisiimama visa finansinė atsakomybė);
 • informacija apie tai, kur gyvensite;
 • teistumo pažymėjimą, kurį per pastaruosius penkerius metus išdavė atitinkamos jūsų gimtosios šalies institucijos.

Jei studijuojate Ispanijoje ilgiau nei šešis mėnesius, per 30 dienų nuo atvykimo į Ispaniją turite kreiptis dėl studento leidimo gyventi. Dėl jo galite kreiptis į vietinį užsieniečių biurą (Oficina de Extranjeros) arba policijos nuovadą. Kortelė galioja metus, ją galite pratęsti kasmet penkeriems metams tol, kol tęsiate studijas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prieš ketindami keliauti į Ispaniją, turėsite pateikti prašymą dėl vizos nuo dviejų iki trijų mėnesių, kad turėtumėte laiko apdoroti prašymą.

Paprastai studento viza Ispanijoje išduodama visam studijų laikui. Galite atnaujinti studento vizą, kad toliau pratęstumėte studijas arba pradėtumėte naują studijų kursą Ispanijoje. Nebandykite pateikti savo studento vizos prašymo likus daugiau nei keturiems mėnesiams iki išvykimo datos arba likus mažiau nei 7 savaitėms iki išvykimo datos, kitaip prašymas nebus priimtas.

Jei jūsų studijos Ispanijoje trunka ilgiau nei šešis mėnesius, turite kreiptis dėl studento leidimo gyventi, kuris galioja vienerius metus. Studento leidimas gyventi turi būti atnaujinamas kiekvienais metais.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Leidimas gyventi Ispanijoje suteikia teisę dirbti ne visą darbo dieną arba laikinai, jei nenaudojate uždirbtų pinigų savo išlaikymui, kol esate Ispanijoje. Kol studijuojate, galite dirbti iki 20 valandų per savaitę, jei tai netrukdo studijuoti. Įmonė, kuri jus įdarbina, turės gauti leidimą dirbti iš Užsieniečių tarnybos. Jūsų darbo sutartis negali viršyti studijų vizos trukmės.

Jei atliksite stažuotę kurso, kuriam buvo suteiktas leidimas gyventi, dalį, jums nereikia leidimo dirbti.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai keletas priežasčių, kodėl studento viza į Ispaniją gali būti atsisakyta išduoti:

 • Buvę ar esami nusikalstami veiksmai
 • Nepakankamai paaiškintas planuojamos viešnagės tikslas ir aplinkybės
 • Nepakankamų pragyvenimo lėšų
 • Negaliojantis kelionių draudimas
 • Nepateikė apgyvendinimą patvirtinančio dokumento
 • Nepalanki Šengeno vizų padėtis – Ankstesnių Šengeno vizos apribojimų nesilaikymas (ty buvimas Šengeno zonoje viršijamas, pateikto kelionės maršruto nesilaikymas – praleisti daugiausiai buvimo pagrindinėje Šengeno erdvės paskirties šalyje ir pan.).