Keystone logo
Ispanija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Ispanija 2023

Įstaigų skaičius: 255
  • Barcelona, Ispanija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Ispanija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pozuelo de Alarcón, Ispanija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, Ispanija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, Ispanija

  Jei skaitote tai, tikriausiai dėl to, kad kažkas apie mūsų universitetą patraukė jūsų dėmesį. Galbūt jau žinote, kad esame dalis didžiausios ir tradiciškiausios privačios švietimo įstaigos Ispanijoje CEU, kurią 1933 m. įkūrė Katalikų propagandininkų asociacija (ACdP). Madrido bendruomenėje mes pirmieji pasiūlėme naują aukštojo mokslo supratimo ir valdymo būdą – pirmiausia kaip universiteto kolegija, o nuo 1933 m. – kaip privatus universitetas. Praėjus daugiau nei 85 metams, mūsų novatoriškas požiūris ir toliau palieka pėdsaką viskam, ką darome. Sužinosite, kai tik susipažinsite su mumis.

  • Lahti, Suomija
  • Madrid, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy – MEITIM siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Barcelona, Ispanija

  ELISAVA, Barselonos dizaino ir inžinerijos mokykla, skatina švietimą, žinias ir tyrimus dizaino, inžinerijos ir komunikacijos srityse. Turėdama daugiau nei 50 metų patirtį, ji apmokė daugiau nei 17 000 mokinių ir įsitvirtino kaip viena iš pirmaujančių pasaulio mokyklų. Mokykla bendradarbiauja su tarptautinio prestižo įmonėmis, įstaigomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, siekdama pasiūlyti universitetinį išsilavinimą, paruošiantį studentus susidoroti su esamais ir ateities iššūkiais. ELISAVA rengia patyrusius specialistus, gebančius kurti ir kurti visuomenę gerinančius produktus, paslaugas ir aplinką.

  • Santander, Ispanija

  Nuo 1932 m. skatinami intelektualinio kūrybiškumo ir kritinio mąstymo, UIMP studentai išplėtė akiratį ir prisidėjo prie pasaulio judėjimo į priekį. Mūsų misija – skatinti kultūrą ir mokslą, puoselėti tarptautinius ir tarpregioninius santykius, mokslinius ir kultūrinius mainus, vykdyti pažangią ir specializuotą mokslinių tyrimų veiklą. Vasaros kursai yra mūsų nuolatinės akademinės veiklos akcentas ir daro mus novatorišku universiteto centru Ispanijoje. Santander yra tradicinė akademinė bazė, nors daugelis kitų užsiėmimų organizuojami ir vyksta kituose mūsų miesteliuose. Be to, universitetas yra Ispanijos pradininkas, organizuojantis ispanų kalbos ir kultūros kursus užsieniečiams. Taip pat organizuojame anglų kalbos panardinimo kursus studentams ir kalbos mokytojams, bendradarbiaudami su Švietimo ir profesinio mokymo ministerija. Be to, mes mokome oficialias antrosios pakopos studijų programas, atitinkančias Europos aukštojo mokslo erdvę, kurios veda į akredituotus magistro ir doktorantūros laipsnius visoje Ispanijoje. Savo ruožtu siūlome akredituotas UIMP specifines antrosios pakopos studijų programas.

  • Valencia, Ispanija

  ValgrAI (Valensijos aukštoji mokykla ir dirbtinio intelekto tyrimų tinklas) yra ne pelno siekiantis fondas, kurį sudaro Generalitat Valenciana, penki Valensijos regiono valstybiniai universitetai (UV, UPV, UA, UJI ir UMH) ir įmonės, koordinuojančios AI. mokymai ir moksliniai tyrimai Comunitat Valenciana, siekiant patenkinti įmonių technologinius poreikius ir skatinti naujų talentų kūrimą dirbtinio intelekto (DI) srityje, siekiant atnaujinti Valensijos regiono gamybos modelį.

  • Rotterdam, Olandija
  • Bilbao, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Europos postindustrinių miestų universitetas (UNIC) buvo įkurtas 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

  • Alcoi, Ispanija
  • Gandia, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  Remiantis Pasaulio universitetų akademiniu reitingu (ARWU), žinomu kaip Šanchajaus reitingas, Universitat Politècnica de València yra geriausias Ispanijos technologijų universitetas Ispanijoje. Šiuo metu jame mokosi 25 400 studentų, 3 600 dėstytojų ir tyrėjų bei 1 400 administracijos ir paslaugų specialistų, paskirstytų trijuose miesteliuose, esančiuose Alcoy, Gandia ir Valensijos miestuose. UPV moko 40 laipsnių ir 13 dvigubų laipsnių; 90 universitetinių magistro ir dvigubų magistro laipsnių bei 30 doktorantūros programų. 72% UPV studentų jau dirba praėjus metams po studijų pabaigos. Ir tai daugiausia dėl stažuočių įmonėse, kurios yra mokamos. Įstaiga palaiko daugiau nei tūkstantį sutarčių, leidžiančių keistis studentais su kitais Europos ir Lotynų Amerikos universitetais, JAV, Kanada, Australija, Kinija ar Japonija. Tai yra šeštoji Erasmus programa Europoje iš 4500 programoje dalyvaujančių institucijų. Per savo šiek tiek daugiau nei 50 metų istoriją UPV paskelbė apie 145 000 mokslinių publikacijų. Ji yra patentų skaičiaus lyderė šalyje ir viena iš Ispanijos akademinių institucijų, gaunanti daugiausia pajamų iš savo mokslinės veiklos.

  • Poitiers, Prancūzija
  • Iași, Rumunija
  • + 5 Daugiau

  Europos miestų universitetų miestelis (EC2U) yra daugiakultūris ir daugiakalbis aljansas, susidedantis iš septynių seniai veikiančių, švietimui ir moksliniams tyrimams vadovaujamų, vietiniu ir pasauliniu mastu dalyvaujančių universitetų iš keturių skirtingų Europos Sąjungos regionų: universiteto. Koimbros, Iaşi, Jenos, Pavijos, Puatjė universiteto (koordinatorius), Salamankos universiteto ir Turku universiteto. Aljanso tikslas – sukurti novatorišką erdvę, leidžiančią laisvai judėti tarp septynių universitetų ir susijusių miestų.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Barcelona, Ispanija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Ispanija

  LABASAD yra pirmaujanti internetinė meno ir dizaino mokykla, įsikūrusi Barselonos širdyje, Ispanijoje. Mes teikiame savo magistrantūros programas naudodami revoliucinį ONLIVE formatą, todėl galite mokytis bet kada ir bet kur! Visos mūsų programos yra 100 % internete ir taip pat tiesiogiai, todėl esame internetinė mokykla, bet su akis į akį siela.