Keystone logo
Italija

Studijuoti Magistro studijos į Italija 2024

Studijuoti Italija

Italija yra šalis, įsikūrusi Europoje, tik į pietus nuo Austrijos ir Prancūzijos, kas yra žinoma kaip Italijos pusiasalyje. Ji apsupta iš visų pusių Viduržemio jūros. Lankytinos vietos lankytojams apima Pizos bokštas, Amalfi Coast, Lake Garda, ir daug meno muziejai ir lankytinos vietos, apimančią turtingą kultūrą Italija yra žinomas.

Be to, Italija yra žinomas dėl vyno degustacija, mėgstamas praeities laiko keliautojams, kurie mėgsta aplankyti ir apžiūrėti daug vynuogynų palei greitkelius ir kelius Italijoje. Roma yra Italijos sostinė, ir yra dažnai koncertavo miestas.

Yra tiek istorijos ir šiuolaikinių patogumų, Romoje ir daug pamatyti bet kuriuo metų.

Klimato Italijoje

Italijoje klimatas labai skiriasi, priklausomai nuo srities, kurią gyvenate. Šiaurės gali turėti šalto šaltas žiemas ir labai karštomis vasaromis.Pietinėje, rudenį, pavasarį ir vasarą, atrodo, susilieja ir gali skirtis mažai. Centrinis Italija yra silpnesnis ir labiau vidutinis ištisus metus.

Visuomenė

Šeima iš Italijos visuomenės centras. Didelę įtaką Romos katalikų bažnyčia, Italijos žmonės paprastai yra religinės (88% yra katalikų tikėjimo paskutinę surašymo). Be to, italai įdėti daug dėmesio ant drabužių, todėl yra gera idėja, kad suknelė kaip gražiai, kaip įmanoma. Kad žemę, tai draugiška vieta gyventi ir dirbti, lankyti mokyklą.

Pragyvenimo kaina

Pragyvenimo kaina yra labai įvairi, priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate. Yra įvairių rūšių būsto derinys Italijoje, iš didelių būstų butų, o kai šeimos gyvena su savo šeimų nariai viename name.

Sveikatos draudimas

Italija siūlo daug sveikatos priežiūros planus ir, jei nori įsikurti Italijoje, jūs ir jūsų šeima gali gauti nemokamai naudą. Yra internete kabučių galite gauti nemokamai pamatyti, jei turite teisę.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  408
 • Komunalinių paslaugų dalis

  66
 • Interneto prenumerata

  28
 • Vietinis transportas

  35

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  9
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Italija

Aukštojo mokslo Italijoje

Iš Italijos Konstitucijos 34 straipsnis garantuoja individualų 's teisę siekti aukštojo mokslo su universitete arba kolegijoje. Italijos universitetų sistema yra labai specializuota ir labai konkurencinga. Jie turi 42 valstybinių universitetų, šeši privatūs universitetai, tris technines mokyklas, ir dvylika specializuotus universitetus.

Kodėl studijuoti Italijoje?

Studijų Italijoje kursas praturtintų kažkas su savo unikalia atmosfera ir prieigą prie daugelio prabangiau dalykų gyvenime, įskaitant meno, muzikos, vyno gamybos ir daugelis kitų. Su savo labai specializuotų kurso sritis nukreiptos į konkrečioje srityje, jūs privalo gauti išsilavinimą turite atlikti savo karjeros tikslų žingsnį.

Kolegijos ir universitetai

Kolegijose ir universitetuose Italijoje įtakoja labai iš menų ir humanitarinių kultūrą.Yra Dailės Venecija, Cesare Pollini muzikos konservatorijoje ir politechnikos universiteto Bario, kuri yra orientuota daugiau į technologijų ir techninių inžinerinių įgūdžių akademija. Yra daug daugiau rinktis su kursų pasiūla įvairių sričių įvairovė.

Mokslo metai

Pirmąjį pusmetį paprastai prasideda rugsėjo / spalio ir baigiasi sausis / vasaris Antroji kadencija paprastai prasideda vasario mėnesį arba sausio ir eina per gegužės arba birželio pradžioje.

Mokestis už mokslą ir studijų trukmės

Studijų ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo mokykloje esate lankyti. Bet jūs rasite prieinamą sprendimą, kad atitiktų jūsų poreikius tiek daug mokyklų pasirinkti. Apskritai Dauguma kursų kaina 850 € - per metus 1.000 €.

Bakalauro laipsniai užtruks apie ketverius metus užbaigti, įskaitant pagrindinius kurso reikalavimus ir papildomų programos reikalavimų užbaigti laipsnį.Laipsniai yra labai specializuota ir kursai parengti vieną gerai savo pasirinktoje srityje.

Tarptautiniai studentai

Yra daug galimybių užsienio studentams studijuoti Italijoje. Studentai iš užsienio kviečiami išnagrinėti galimybes ir pamatyti, kas būtų jų skonį. Taip pat yra studentų mainų programos, kurią tarptautiniai studentai gali studijuoti pagal mainų sutartyje, pagal Europos Bendrijos Socrates Erasmus programą leidimą. Kiti studentai gali dalyvauti pagal dvišalį susitarimą tarp Italijos universitetų ir priimančiosios mokyklos leidimą.

Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp studijuoja Italijoje ir kitose šalyse yra, kad dauguma egzaminus žodžiu.

Yra daug karjeros bei mokslinių tyrimų turimas galimybes, baigus iš Italijos universiteto laipsnį. Teisės studentai gali eiti dirbti į juridinio įstaigos ar Advokato karjerą.Žmonės humanitarinių ir meno gali naudoti savo talentus daugelyje sričių, įskaitant daugelį meno kūrinius taip paplitę Italijoje. Priklausomai nuo konkrečios srities studijų ir būtinybę, studentai, kurie baigė iš Italijos mokykloje bus pasirengusi patenkinti besikeičiančios visuomenės poreikius.

Studentų vizos

Studentai iš užsienio kviečiame atvykti į Italiją studijuoti, tačiau jie privalo turėti studento vizą arba pasą ir visą reikiamą dokumentaciją. Be to, dokumentai gali būti reikalaujama registruoti vietos policijos nuovadą. Svarbiausias dalykas, apie vizas yra įsitikinti, kad jūs turite teisę tipo. Prieš įeinant į jūsų pasirinktą mokyklą, patikrinti mokyklos 's svetainėje daugiau informacijos apie kokio tipo jums reikia. Registracija gali būti atliekamas artimiausią Italijos ambasadą ar konsulatą.

Naudingi patarimai

Italija yra graži šalis, kuri turi daug nuostabių ir unikalių meno radinių. Švietimas Italijoje yra unikali ir labai dėmesio. Vizos nereikia, tačiau yra gana lengva gauti. Žmonės Italijoje yra labai šeimą orientuotą ir meno bendraminčių. Gauti išsilavinimą Italijoje peržengia klasėje sienas ir į meninio pasaulio meno ir kultūros. Studijos Italijoje patirties jūs niekada pamiršti.

Vizų reikalavimai

 1. C tipo viza: trumpalaikė viza arba kelionės viza, galiojanti vienam ar keliems atvykimams ir ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui.
 2. D tipo viza: ilgalaikė viza, galiojanti ilgiau nei 90 dienų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C tipo viza; D tipo viza

Kaina ir valiuta

USD 70

Studento vizos į Italiją mokestis paprastai yra apie 50–70 USD. Mokestis gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES / EEE studentai gali atvykti į Italiją turėdami galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę ir turi teisę baigti studijas Italijoje be vizos tiek laiko, kiek nori. Tačiau šie studentai turi užsiregistruoti Questura (policijos nuovadoje) per 8 dienas nuo atvykimo, kad gautų leidimą gyventi.

Ne ES studentai prieš atvykdami į Italiją privalo gauti studento vizą. Jei studijuojate ilgiau nei 90 dienų, per pirmąsias 8 dienas nuo atvykimo į Italiją turėsite kreiptis dėl rezidentūros kortelės (permesso di soggiorno) vietiniame pašte. Tai kartu su viza leis jums pasilikti Italijoje visą studijų laiką. Su rezidentūros kortele yra taikomas mokestis.

Kai kurių ES nepriklausančių šalių piliečiams nereikia vizos, kad galėtų likti ir studijuoti Italijoje iki 90 dienų.

Šių šalių apžvalgą rasite čia: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

Kur galite pateikti paraišką?

Italijos ambasada arba konsulatas

Jūs turite kreiptis dėl studento vizos Italijos ambasadoje arba konsulate savo šalyje. Jums taip pat reikės pokalbio ambasadoje arba konsulate.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Gavę sutikimo arba priėmimo į numatytą studijų kursą laišką, galite patikrinti savo tinkamumą gauti Italijos studento vizą ir tęsti prašymo išduoti vizą procedūrą. Turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Prašymo išduoti vizą forma; galite rasti adresu
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • Naujausia paso dydžio nuotrauka;
 • Kelionės dokumentas, galiojantis mažiausiai tris mėnesius po vizos;
 • Registracija arba išankstinė registracija į universiteto kursą;
 • Įrodymas, kad turite apgyvendinimą Italijoje;
 • Įrodymas, kad turite finansinę paramą (ne mažiau kaip 448,07 € per mėnesį mokslo metais, iš viso 5824,91 € per metus);
 • Tinkama medicininio gydymo ir hospitalizacijos draudimo apsauga;
 • Repatriacijai reikalingų finansinių išteklių prieinamumo įrodymas;
 • Tinkamų italų arba anglų kalbos žinių pagal programos kalbą įrodymas;
 • Jei studentas yra nepilnametis, jis turi turėti sutikimą dėl ekspatriacijos, pasirašytą kiekvienos iš tėvų valdžios, o jei jų nėra, teisėto globėjo.

Kada turėtumėte kreiptis?

Turėtumėte kreiptis dėl Italijos studento vizos likus mažiausiai trims mėnesiams iki planuojamo atvykimo į Italiją. Prašymo išduoti vizą nagrinėjimas gali užtrukti nuo 1 iki 3 savaičių. Pokalbį dėl vizos turėtumėte suplanuoti maždaug prieš keturias–šešias savaites.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės.

Apdorojimo laikas

3 Weeks

Darbo galimybes

Jei esate iš ES, jums leidžiama dirbti Italijoje be darbo leidimo. Darbo laikas per semestrą neturi viršyti 20 valandų per savaitę. Visą darbo dieną galite dirbti tik per atostogas tarp semestrų.

Užsienio studentai iš ne ES šalių turės kreiptis dėl leidimo dirbti vietinėje imigracijos tarnyboje Italijoje. Pirmiausia turite turėti pasirašytą darbo sutartį ir parodyti jos kopiją imigracijos biure.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.