Keystone logo
Japonija

Studijuoti Magistro studijos į Japonija 2024

Studijuoti Japonija

Japonija yra Rytų Azijos Ramiojo vandenyno. Japonijos artimiausių kaimynų yra Kinija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja ir Rusija. Japonija yra iš tikrųjų salynas sudarytas iš beveik 7.000 atskirų salų, tačiau keturių didžiausių salos sudaro beveik visi šalies žemės masė. Kapitalas, Tokijas, yra viena iš didžiausių pasaulio miestų ir aplinkinių metropolinės zonos yra didžiausia pasaulyje, su 30 milijonų gyventojų. Japonija yra labai pramoninė šalis, kur randa turtingą istoriją, įvairių festivalių, neįvykdyti virtuvės, gražūs sodai, didinga kraštovaizdžio bei kvapą gniaužiantys kalnai, įskaitant Mount Fuji, viena iš pasaulio labiausiai atpažįstamų viršūnių. Šalis taip pat žinomas pramonės šakų, kurios daro kai kurie iš aukščiausios kokybės produktų, pavyzdžiui, automobilių ir elektronikos pasaulyje.


Klimatas

Dėl Japonijos įvairių geografija, klimatas yra labai įvairus vietose, tačiau šalis paprastai patiria keturis sezonus. Vidutinė temperatūra Tokijuje yra apie 27 laipsnių C rugpjūtį apie 5 laipsnių C sausį.

Kultūra

Japonų kultūra yra įvairi mišinys senovės Rytų tradicijas ir šiuolaikinės Vakarų visuomenės. Japonija gali pasigirti platų kultūrinės išraiškos, iš budistų šventyklos, datuojamas daugiau nei 15 amžių švelniavilnių japonų porceliano ir gražių medienos spaudinius. Be to, japonų animacija, poezijos, šokio, muzikos ir savybės yra pripažintas visame pasaulyje.

Pragyvenimo kaina

Vidutinė mėnesio kaina už tarptautinę studentas gyvena Japonijoje yra apie 87.000 ¥ (apie 925 $ JAV), išskyrus mokslą.Mažesni miestai kainuoti apie 60.000 ¥ už mėnesį ir didesniuose miestuose kainuoja apie ¥ ¥ 100,000 per mėnesį.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  344
 • Komunalinių paslaugų dalis

  45
 • Interneto prenumerata

  30
 • Vietinis transportas

  33

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  11
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Japonija

Aukštasis mokslas Japonijoje

Japonijos aukštojo mokslo institucijos yra universitetai, jaunesnysis kolegijų ir technikos kolegijos, tačiau tik universitetai sudarymą bakalauro, magistro, daktaro-aisiais ir profesinės laipsnių. Daugiau nei 70 procentų aukštųjų mokyklų absolventų gauti tam tikrą aukštojo mokslo formą.

Kodėl studijuoti Japonijoje?

Japonijos mokyklose labai aukštas išsilavinimo standartus ir yra tarp pasaulio lyderių state-of-the-art mokslinių tyrimų ir technologijų. Be techninio sumanumo, Japonijos universitetai taip pat labai vertinamas kitų akademinių disciplinų, pavyzdžiui, politinių mokslų. Trylika universitetai šiuo metu siūlo programas mokoma anglų kalba.

Japonija yra labai atvira užsienio studentams; daugiau nei 130,000 studentai iš užsienio studijuoti šalyje kasmet.Japonija planuoja daugiau nei dvigubai tarptautinių studentų iki 2020 m Artikulo numeris siūlant daugiau programų anglų kalba.


Universitetai Japonijoje

Japonija turi 618 universitetams studijų programas. Šie universitetai skirstomi į tris kategorijas:

 • 86 nacionalinių universitetų
 • 75 valstybiniame universitete įsteigti vietos subjektų
 • 457 privatūs universitetai


Japonijos universitetai yra vieni geriausių pasaulyje su 13 mokyklų iš 400 pasaulio, atsižvelgiant į 2012-2013 m Times Higher Education World University Rankings.

Studijų ir Programos trukmė

Mokestis už magistrantūroje prasideda nuo maždaug $ 9000 (JAV) iki maždaug $ 15,000 (JAV) per metus. Japonijos vyriausybė ir Japonijos universitetuose ir teikia daug galimybių dėl stipendijų ir paskolų. Magistrantūros programos paprastai trunka dvejus metus, tačiau studentai, kurie nėra įgudę Japonijos gali tekti praleisti 1-2 metus studijavo prieš priėmimą kalbos magistro programa dėstoma japonų. Parengiamieji anglų kalbos kursų yra prieinami 66 privačių universitetų ir jaunesniųjų kolegijose.

Yra keletas tipų užsienio studentų Japonijoje:

 • Privačiai finansuojamos užsienio studentams, kurie gali tiesiogiai kreiptis į japonų mokykloje, kai jie gauti pakankamai kalbos įgūdžius.
 • Studijuojantys pagal Japonijos vyriausybės (Monbukagakusho) stipendijų programą; ši programa turi labai griežtus reikalavimus ir ilgas taikymo procesas.
 • Savo vyriausybės finansuojamame studentams. Japonija turi susitarimus su keliomis šalimis siekdama padėti studentams su Japonijos švietimo, įskaitant Malaizija, Tailandas, Singapūras, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kuveitas ir Uzbekistane.

Mokslo metai

Japonijos mokslo metai paprastai trunka nuo balandžio iki kovo. Yra paprastai du semestrus, o pirmąjį pusmetį veikia nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio antrąjį pusmetį veikia nuo spalio iki kovo. Vasaros pertrauka paprastai vėlai liepos rugpjūčio pabaigoje, žiemos pertraukos gruodžio pabaigoje per sausio pradžioje ir pavasarį pertraukos vasario pabaigoje per balandžio pradžioje.

Aspirantūros galimybės

Yra daug galimybių studentams su magistro laipsnius dirbti pramonės arba atlikti tyrimus po studijų baigimo. 2010, beveik 8000 užsienio studentų Japonijoje rado darbą Japonijoje, kai jie baigė. Užsienio studentai turi turėti konkretų darbo pasiūlymą, kol jie gali kreiptis dėl rezidentūros statuso pasikeitimą nuo studentui įsidarbinti.

Vizų reikalavimai

Tarptautiniai studentai privalo turėti vizą.Studentų magistro studijų programą turi teisę gauti kolegijos studentų gyventojo statuso. Studentas gali kreiptis tiesiogiai per Japonijos ambasadą ar konsulatą vizos į studento šalyje arba švietimo institucijos, kurioje studentas planuoja studijuoti gali pateikti prašymą gauti tinkamumo liudijimą. Kai studentas turi tinkamumo liudijimą, jie vis tiek reikės gauti vizą iš savo gimtosios šalies Japonijos ambasadą ar konsulatą.

Be to, vizos, užsienio studentai turi registruotis užsieniečiams per 90 dienų po atvykimo į Japoniją savivaldybės biure toje vietoje, kur jie gyvena. Studentai turėtų atlikti savo svetimų registracijos kortelę su jais visą laiką, kai jie gauti.

Sveikatos draudimas

Tarptautiniai studentai turi teisę prisijungti prie nacionalinės sveikatos draudimo, kuri apima apie 70 proc gydymo išlaidų.Be to, kai kurie universitetai turi specialius sveikatos draudimo planus, užsienio studentų. Norėdami gauti nacionalinių sveikatos draudimo, studentai pirmiausia reikia savo svetimų registracijos kortelę. Mokesčiai už nacionalinių sveikatos draudimo priklauso nuo vietovės; mėnesinis mokestis Tokijuje yra apie ¥ 3,500.

Patarimai

Linkę dažniausiai naudojamas ir kaip sveikinimo ir žymėjimo atžvilgiu. Lankai svyruoti nuo kasdienių lankai maždaug 15 laipsnių giliai lankai iš maždaug 45 laipsnių naudojamų išreikšti nuoširdų dėkingumą ar atsiprašymo. Verslo lankai yra per vidurį, maždaug 30 laipsnių.

Japonų gyvenimo būdas yra daug pratimų ir sveikos mitybos su daug šviežių daržovių ir jūros gėrybių.

Vizų reikalavimai

Kokios vizos jums reikia, priklauso nuo to, kiek laiko ketinate studijuoti Japonijoje:

 1. Trumpalaikiai kursai iki 90 dienų: daugelio šalių piliečiai gali lankytis Japonijoje iki 90 dienų, turėdami bevizį režimą. Atvykę į Japoniją pase gausite lipduką, rodantį, kad Japonijoje galite likti 90 dienų. Jei keliaujate be vizos, per 90 dienų turite turėti bilietą atgal.
 2. Ilgalaikiai kursai, ilgesni nei 90 dienų: Kursams, kurie trunka 20 savaičių (du ketvirčius) ar ilgiau, turėtumėte kreiptis dėl studento vizos. Japonijos koledžo studento viza taip pat žinoma kaip Ryugaku.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

JPY 3000

Prašymo išduoti vizą mokestis yra apie 3000 jenų už vienkartinį atvykimą ir 6000 jenų už dvigubą ar daugkartinį atvykimą.

Atkreipkite dėmesį, kad prašymo išduoti vizą mokestis nėra fiksuotas ir priklauso nuo studento pilietybės ir studijuojamo kurso. Geriausias būdas yra susisiekti su artimiausiu Japonijos ambasados arba generalinio konsulato konsuliniu skyriumi.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi užsienio studentai, atvykstantys studijuoti Japonijoje ilgiau nei 3 mėnesius, privalo turėti vizą.

Kur galite pateikti paraišką?

Japonijos ambasada

Pirmoji paraiškos teikimo proceso dalis atliekama per jūsų universitetą. Vizą gausite iš Japonijos ambasados savo šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prašymas išduoti studento vizą į Japoniją yra kelių etapų procesas.

1. Pirmiausia turite užpildyti skirtingus prašymo išduoti vizą dokumentus ir pateikti juos savo mokyklai. Kai kreipsitės į mokyklą, jie jums atsiųs šiuos dokumentus, kuriuos turėsite užpildyti ir pateikti mokyklai:

 • Paraiškos forma, kurioje užpildote duomenis apie save ir kursą.
 • Asmeninės istorijos forma, kurioje pildote savo išsilavinimo ir darbo istoriją.
 • Paraiškos esė – motyvuokite, kodėl norite studijuoti Japonijoje.
 • Paskutinės mokyklos, kurią baigėte, diplomas ir pažyma, išversti į anglų arba japonų kalbas.
 • Ankstesnių studijų japonijoje sertifikatas, jei taikoma.
 • Jūsų paso kopija
 • Paso nuotraukos
 • Ligos istorija – kai kurios mokyklos prašo jūsų ligos istorijos ar tuberkuliozės patikrinimo, tačiau daugelis mokyklų to nedaro.
 • Taip pat turite įrodyti, kad galite susimokėti už savo kursą ir išlaikyti save Japonijoje.

2. Prieš perrašydama ir pateikdama Japonijos imigracijos institucijoms, mokykla patikrina, ar jūsų paraiška užpildyta. Maždaug prieš mėnesį iki jūsų kurso pradžios jie išduos registracijos pažymėjimą (CoE). Mokykla jums atsiųs COE, kai tik jis bus išduotas ir sumokėsite už pirmuosius semestrus.

3. Paskutinis žingsnis norint gauti studento vizą į Japoniją yra pateikti prašymą išduoti vizą Japonijos ambasadoje savo gimtojoje šalyje. Norėdami tai padaryti, turite pateikti:

 • Jūsų CoE
 • Jūsų pasas
 • Paso nuotrauka
 • Prašymo išduoti vizą forma užpildyta skaitmeniniu būdu arba ranka spausdintinėmis raidėmis.

Kada turėtumėte kreiptis?

Universiteto prašymų išduoti vizą terminas dažnai yra maždaug penki mėnesiai iki kurso pradžios, todėl būtinai pateikite prašymą anksčiau. Aukšto rango kalbų mokyklos ir universitetai kartais taip pat gali priimti vėlesnius prašymus.

Vizos tvarkymas trunka mažiausiai 5 darbo dienas, įskaitant pateikimo datą. Taip pat neturėtumėte kreiptis anksčiau nei 90 dienų nuo numatytos kelionės datos.

Apdorojimo laikas

5 Days

Darbo galimybes

Japonijos studento viza leidžia dirbti ne visą darbo dieną iki 28 valandų per savaitę.

Kiekvienas asmuo, turintis studento vizą ir gyvenantis ilgiau nei 6 mėnesius ir norintis dirbti, turi pateikti prašymą „Leisti užsiimti kita veikla, nei leidžiama pagal anksčiau suteiktą gyvenamosios vietos statusą“. Tai galima padaryti iškart atvykus į oro uostą arba vėliau vietiniame imigracijos biure. Mokesčio nėra, todėl būtinai tai padarykite, jei planuojate dirbti.

Valandos per savaitę

28

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jei pateiksite visą prašymą, beveik visada gausite vizą iš Japonijos ambasados. Tačiau jie gali jus paneigti, jei informacija yra neišsami arba, pavyzdžiui, turite rimtą teistumą.

Štai keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti, kad išvengtumėte Japonijos studento vizos atsisakymo:

 • Bene didžiausia atmetimo rizika kyla dėl nepakankamų rėmimo reikalavimų.
 • Tik viena mokykla gali kreiptis dėl studento vizos jūsų vardu! Jei bandysite apdrausti savo statymus pateikdami paraiškas keliose mokyklose, greičiausiai būsite atmesti.
 • Nepamirškite nesusegti dokumentų.
 • Neužbaigtas failas bus atmestas, nepamirškite kruopščiai patikrinti savo paraiškos.