Keystone logo
Jersey

Studijuoti Magistro studijos į Jersey 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1027
 • Komunalinių paslaugų dalis

  64
 • Interneto prenumerata

  57
 • Vietinis transportas

  59

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  14
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Jersey

Studijos Džersis

Aukštasis mokslas Džersis

Džersis 's švietimo departamento numato švietimo poreikių mokinių, lankančių mokyklą. Yra valstybinės mokyklos finansuojamos vyriausybės. Taip pat yra keletas privačių mokyklų čia. Apskritai, mokyklų sistema yra gana panaši į Jungtinėje Karalystėje pagal savo struktūrą ir švietimo kokybę. Tačiau, tai yra maža šalis, o tai reiškia, kad studentai dalyvauja mažesnių mokyklų apskritai. Tai gali pagerinti mokymo kokybę daugeliui šioje srityje.

Kalbant apie aukštojo mokslo Džersyje, studentai lankantys vidurinę mokyklą, greičiausiai, bus perkelti į universiteto centre. Šalis siūlo tolesnio švietimo vadinamas Highlands kolegija kolegija. Ši priemonė suteikia švietimo galimybes visapusiškai ir Ištęstinės mokyklose. Highlands kolegija veikia kaip šeštoje klasėje, taip pat.Tai darydama, ji veikia bendradarbiavimu mados su kitomis mokyklomis, įskaitant Londono South Bank universiteto, Plimuto universiteto ir Atviros universiteto. Studentai, kurie įrašyti į Highlands kolegijos galėtų gauti dviejų metų laipsnį, pavadintą fondas laipsnis. Nuo šio taško, jie gali gauti papildomą išsilavinimą įgyti išsilavinimą tam tikroje studijų srityje.

Šalis taip pat turi specializuotas mokyklas šio mokymosi tipą. Vienas iš žymiausių variantų yra Džersis Tarptautinio verslo mokykla. Tai privatus sektorius mokykla, kuri moko studentus disciplinų, visi teikti mokymus tarptautinių studijų centre. Kitas Džersis mokykla Teisės institutas. Tai šalis, 's teis ÷ mokykla. Studentai mokysis tapti advokatai ir advokatų in Jersey.

Studijų ir mokesčiai

Studentai, kurie mokosi valstybinėse mokyklose nereikia mokėti už mokslą padaryti.Apskritai, nors, tai tik galimybė prieinama studentams, kurie vietiniai į šalį. Kiti, įskaitant tarptautinių studentų, mokės mokestį stoti. Šis mokestis svyruoja smarkiai, priklausomai nuo studijų programos studentas studijuoja ir mokyklos.

Aukštasis mokslas ateina tam tikrą mokestį, ypač tiems studentams, kurie stoti į Jersey International Business School. Šis ugdymo mokykla yra privatus įrenginys netoliese yra linkę būti didesnė čia. Tačiau mokyklos taip pat yra vienas iš geriausių variantų studentams, kurie nori gauti laipsnį, kuris gali būti naudojamas tarptautiniu mastu, kuris yra kažkas, daugelis studentų daro.

Tarptautiniai studentai gali studijuoti čia. Gauti studento vizą daroma per universiteto pati daugeliu atvejų.

Daugelis studentų keliauti į užsienį ieškoti darbo už Džersis. Tačiau šalis tikrai turi vis sveikatos apsaugos sektoriaus, taip pat stiprų verslo sektorių. Rasti darbą šiose srityse gali būti galimybė po studijų baigimo.

Sveikatos draudimas

Studentai, kurie planuoja dalyvauti universitetą Džersis reikės gauti savo sveikatos draudimą. Tai nėra nurodyta dalyvavimo mokykloje. Studentai gali būti suteikta galimybė įsigyti politiką per mokyklą arba per trečiosios šalies teikėjo. Tačiau mokyklų nustatyti nuo to, ar mokiniai gali lankyti be šios draudimo rūšies vietoje taisykles.

Studentų vizos

Norėdami gauti studento vizą, studentai pirmiausia turi kreiptis į savo pasirinktą mokyklą. Jei mokykla priima mokinį, jis ar ji yra tada galės kreiptis dėl vizos per vyriausybės. Mokykla pateikti tam tikrą tinkamumo laišką, leidžiantį, kad tai įvyktų.